Go to ...
2017 Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi Akbank’ta AL Git


Akbank Kurban Bayramı İhtiyaç , Akbank 3 ay ertelemeli kredi, kredim akbank’ta – Ben bayramları çok seviyorum. Hele birde küçüklerin büyükleri ziyaret ritüeli yok mu, bayılıyorum. Yalnız bu sene çocuklara söz verdim. Onları tatile çıkaracağım. 1 hafta 5 yıldızlı bir otelde yer ayırdık. Tabi bununla da kurtulmadım. Eşim derin dondurucu, LCD tv, küçük ev aletleri alalım diye tutturdu. Çocuklara da tablet alınması gerekiyor. benimde işlerim ile ilgili bazı yatırımlar yapmam gerekiyor. Benim durumumda olan binlerce hatta yüz binlerce insanın olduğunu biliyorum.

MASRAFLAR FAZLA KREDİ İSE TEK ÇÖZÜM YOLU

Çözüm ise kredi. Bir çoğumuz kendimize göre nedenlerden dolayı kredi çekmek ve kullanmak durumunda kalıyoruz. Bayramlarda ise maddi giderlerimiz daha da fazla oluyor. Hem bayram giderlerini hemde diğer ihtiyaçlarımızı karşılamak adına bankalara koşturuyoruz. bankalarda Kurban Bayramına kampanyalarını yayınlamaya başladılar. Kimsenin yüksek faizli kredi çekmesini istemiyorum. Başta da kendimin. Dolayısıyla bir hafta içerisinde ne kadar bayram kredi haberi var ise sizler ile paylaşacağım.

AKBANK’I İNCELEYEBİLDİNİZ Mİ?

Aralarından da en hesaplı olanını seçip tercih edeceğiz. Kredi araştırması ve taraması yaparken karşıma akbank geldi. Bu aya özel bir kampanya hazırlamışlar. Yazımızın temelini de zaten Akbank Kurban bayramı Kredi oluşturacak. İnceleyebilme şansınız oldu mu bilmiyorum ama, yazımızın devamında bu kampanyadan söz edeceğiz. Dilerseniz başlayalım.

3 AY ERTELEMELİ AKBAK KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

Akbank 3 ay ertelemeli alabileceğiniz bir kredi kampanyası fırsatı hazırlamış. tabi ödeme seçeneklerini yine siz belirliyorsunuz. kredi vadenizi 1 ay ile 48 ay arasında belirleyebiliyorsunuz. Taksit sayısı belirlemesi yapılırken de mutlaka gelir ve gider dengesi göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. 3 ay ertelemeli kredi aldığınızda ödemelerinize 3 ay sonra başlarsınız. İl ay ödemesi yaparken de birde ek olarak gecikme faizi ödemeniz gerekir. Birde diyelim ki 48 ay vade ile kredi alacaksanız. 3 ay erteleme yaparsanız borcunuzu 45 ay vade ile ödemek durumunda kalırsınız.

KREDİNİN MERAK EDİLEN ÖZELLİKLERİ

Kredi için sunulan faiz oranları da kredi limitine göre belirleniyor. kredi limiti arttığı zaman faiz oranı da düşüyor. En yüksek faiz %1,45 ve en düşük faiz oranı ise %1,29 olacaktır. 50.000 TL ve üstünde kredi çekilecekse faiz oranı %1,29 olarak sunuluyor. bununda altını çizmek istedim. Kredi limitine de az biraz değinelim isterseniz. Herkesin kredi limiti farklılık gösteriyor. Çünkü kredi başvurusu yaptığınızda bankaya gelir belgesi de sunmanız gerekiyor. Aylık gelirinize göre kredi üst limitiniz de belirlenmiş oluyor.

Bir çok kimse de, bankaya gelir belgesi sunduğu zaman ya ek geliri varsa bunu sunuyor, yada aynı evde çalışan başkaları var ise onlarında maaş bordrosunu sunuyorlar Böylece çok daha yüksek limitli kredi alabiliyorlar Kredinin son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 dir. Buda Kurban Bayramı Arefesine denk geliyor. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Tahsis ücreti alacağınız kredinin ,5’i oranı kadar oluyor. Bunun dışında hayat sigortası da tarafında yaptırılıyor.

KREDİ HESAPLAMALARINA BAKALIM

10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,45 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarı da 309,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL dir. Hayat sigortası daha sonra hesaplamaya alınacaktır. geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 14.882,61 TL dir. 

15.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,41 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarı da 458,89 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 7 dir. Hayat sigortası daha sonra hesaplamaya alınacaktır. geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 22.101,60 TL dir. 

30.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,35 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarı da 903,38 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 150 TL dir. Hayat sigortası daha sonra hesaplamaya alınacaktır. geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 41.441,26 TL dir. 

50.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,29 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarı da 1.483,84 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Hayat sigortası daha sonra hesaplamaya alınacaktır. geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 71.974,49 TL dir. 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin