Go to ...
2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi


Halkbank Öğretmenler Günü Kampanyası, Hesaplı ve İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu. Haliyle de kredi çekme durumunda kalıyoruz. Siz değerli öğretmenlerimiz de, eğer kredi çekmeyi düşünüyorsanız, bu haber tamda size göre.

HALKBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİ KAMPANYASI

Bankalar, kolları sıvazladı. Bugünü fırsat bilenler, kampanyalarını yayımlamaya başladılar bile. Halkbank’ta sizler için özel ve kaliteli bir kampanya hazırlamış. Bende yazımızın detaylarına geçmeden önce; tüm öğretmenlerimizin, bu özel gününü kutluyor ve saygılarımı iletiyorum. Arzu ederseniz ayrıntılar ile sizleri baş başa bırakalım.

HALKBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Sizde öğretmenseniz, o halde bu kampanya tamda size göre. Zira kredi limiti ve faiz oranları ilk etapta dikkatleri üzerine çeken özellikler arasında yer alıyor. Halkbank’tan ’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. Tabi bu krediyi dilerseniz 48 ay gibi uzun bir vade ile de geri ödeyebiliyorsunuz. Yüksek ve uzun vade bir çok kimse için tercih nedenleri arasında yer alıyor. Faiz oranlarını merak edenler için de uygun ve hesaplı olduğunu söyleyebiliriz. Faiz oranları kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor.

Ben tahsis ücreti öderim diyorsanız, halkbank’ta faiz oranını %1,18 olarak belirliyor. Yok ben tahsis ücreti ödemem diyorsanız da faiz oranı %1,23 olarak sunuluyor. Tahsis ücreti sizlerin isteğinize sunulmuş. Ayrıca kredi tahsis ücreti de alacağınız paranın ,5’i oranı kadar oluyor. Hayat sigortası var mı? diye soranlara evet cevabını verelim. Artık hayat sigortası yaptırmayan banka kalmadı zaten.

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU İMKANI VAR

Başvurunuzu halkbank şubelerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi dilerseniz başvurunuzu SMS ile de yapabilirsiniz. Yerinizden kalkmadan ve dersinize ara vermeden hızlıca başvuru yapabilme imkanı bulunuyor. Sizlerde mesaj yolu ile başvuru yapmak istiyorsanız, aralarında birer boşluk olacak şekilde sırasıyla; OGRETMEN, , Aylık Geliriniz ve İstediğiniz Tutarı yazmanız gerekecek. Ardından bu metni 3452‘ye yollamanız yeterli olacaktır. (Örnek sms: OGRETMEN 44444442222 3000 25000) Ön onay alırsanız, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdanınızı mutlaka yanınıza alın ve o şekilde bankaya gidin.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI VE ÖDEME PLANLARI

50.000 TL Kredi lazım ve başvuruda bulundunuz. Gerekli onayı da aldınız. Bu parayı 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ettiniz. Bu durumda da banka sizlere faiz oranı olarak %1,18‘i vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 1.442,5 kadardır. Kredi tahsis ücretiniz de 262,5 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %18,7234 dür. Hayat sigortası ise yaş ve cinsiyetiniz de dikkate alınarak banka görevlileri tarafından hesaplanacaktır.

50.000 TL Kredi lazım ve başvuruda bulundunuz. Gerekli onayı da aldınız. Bu parayı 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul etmiyorsunuz. Bu durumda da banka sizlere faiz oranı olarak %23‘ü vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 1.461,24 TL kadardır. Kredi tahsis ücretiniz de 262,5 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %19,2230 dur. Hayat sigortası ise yaş ve cinsiyetiniz de dikkate alınarak banka görevlileri tarafından hesaplanacaktır.

10.000 TL Kredi lazım ve başvuruda bulundunuz. Gerekli onayı da aldınız. Bu parayı 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ettiniz. Bu durumda da banka sizlere faiz oranı olarak %1,18‘i vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 288,51 TL kadardır. Kredi tahsis ücretiniz de 52,5 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %18,7234 dür. Hayat sigortası ise yaş ve cinsiyetiniz de dikkate alınarak banka görevlileri tarafından hesaplanacaktır.

 

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - kredi notu

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Kredi Çekmek İstiyorum Ama Kara Listedeyim Çözüm Yolu Var Mı?

Kredi Almak İstiyorum Kara Listedeyim, Kara listedekiler kredi alabilir mi? Kredi sicilim bozuk nasıl kredi çekerim? – Değerli okurlarım, bu sıralar durmadan aynı sorulara maruz kalmaya başladım. Vatandaşın hatırı sayılı bir bölümü maalesef ki kara listede ve kredi sicilini bozdurmuş durumda. Haliyle de bankalardan kredi alamıyorlar. Beni yolda görenlerde hemen bu durumun çözümünün olup olmadığını

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin