Go to ...
100 TL ParafPara 2017 Kurban Bayramı Halkbank Kredi Kartı Kampanyası


Türkiye Halk Bankası Kurban Bayramı Kredi Kartı Kampanyası, Halkbank 100 TL ParafPara Hediyesi, Bayram Kampanyası – Dün itibariyle iki banka kurban bayramına özel kampanyalarını sunmaya başladılar. Bunlardan ilki İş Bankası Geleneksel Kurban Bayramı Kredi Kampanyası idi. Diğeri ise bugün sizlere sunacağımız çok özel bir kredi kartı kampanyası. Bankalar böylesi özel günlerde ya kredilerden yada kredi kartı harcamalarında köşe oluyorlar. Yalnız vatandaşta da bir kaç bankanın kredi kartı olduğundan burada bankalar arası bir rekabet söz konusu oluyor.

HALKBANKASI  PARAFPARA KAMPANYASINI DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Yakında diğer bankaların kampanyaları da yavaş yavaş gelmeye başlayacaktır. Bizlerde bu kampanyaları sizlerin beğenisine sunacağız. Burada mühim olan en doğru kampanyayı öğrenmek ve o yönde tercihte bulunmak. Masraflarımız çok fazla olacak. Bu masrafları karşılamak için de kredi kartlarına yükleneceğiz. Peki bunu fırsata çevirmeye ne dersiniz? Halkbankası müşterileri için kurban bayramı özel parafpara kredi kartı kampanyası başlatmış. Bu kampanyayı değerlendirmeye ve paraf para kazanmaya ne dersiniz?

KURBAN BAYRAMI PARAF PARA KREDİ KARTI KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Nasıl sizlerinde masrafı çok fazla değil mi? Peki harcamalarınızdan bedava para kazanmaya ne dersiniz? Halkbank 05.08.2017 tarihi ile 04.09.2017 tarihleri arasında yararlanabileceğiniz güzel bir kredi kartı kampanyası hazırlamış. Bu kampanya ile farklı günlerde yapacağınız  ve tek seferde yapacağınız 150 TL ve üstündeki harcamalarınıza 10 TL ParafPara kazanabiliyorsunuz. Üstelik tüm bankaların Pos cihazları kampanya dahilinde. En fazla kazanabileceğiniz paraf para tutarı ise 100 liradır. Market harcamaları ve akaryakıt alımları dışındaki harcamalarınız dikkate alınmaktadır.

KAMPANYAYA NELER DAHİL, NELER DAHİL DEĞİL

Asıl akrtınızı ve ek kartlarınızı kampanya dahilinde kullanabiliyorsunuz. Lakin yinede toplamda kazandığınız paraf para 100 lira kadar oluyor. Market ve akaryakıt sektörleri kampanya dahilinde değildir. Business kart, ticari kart ve Halkcard da dahil değildir. Paraf ve Parafly kartları kampanya dahilindedir. Otomatik – düzenli ödemeleriniz ile kira, eğitim aidatlarda kampanya kampsamına alınmıyor. İptal ve iade işlemleri de kampanyaya dahil değil. Ayrıca paraf para kullanarak yaptığınız alışverişler de dahil olmuyor. Birde paraf para kullanarak yapacağınız transfer işlemleri de kampanyaya dahil edilmiyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR

Kampanyaya başvuru yapmak bir SMS ile mümkün. Üstelik göndereceğiniz SMS ücretsiz ve para alınmıyor. Başvuru yapacağınız zaman da telefon numaranızın Halkbank’ta olan yani sisteme kayıtlı olan numaranızdan olması şart. Turkcell, Vodofone veya Türk Telekom operatörleri ile kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak olanlarda harcamalarını yapmadan önce mesaj olarak büyük harfler ile KAMPANYA yazıp 3404’e bu SMS’lerini yollamaları gerekiyor. Halkbankasından da katılımınızın sağlandığına dair bir mesaj geliyor ve o şekilde alışverişlerinize başlıyorsunuz.

KAMPANYADAN SON YARARLANMA TARİHİ

Harcama yaptıktan sonra yani kartınız ile pos cihazınız ile alışverişinizi gerçekleştirdikten sonra, iş yeri gün sonu yapar. Bu gün sonu ile bankaya da bilgi gitmiş olur. Sizin paraf puanlarınız da bir sonraki gün yüklenir. Bu puanları harcamak için 14 Eylül 2017 tarihine kadar vaktiniz vardır. Eğer harcama yapmazsanız banka bu paraf puanları sizlerden 15 Eylül 2017 tarihinde geri alacaktır. Sizlerden ricam lütfen bu tarihlere dikkat edin ve bu tarihler gelmeden kazandığınız paraf paraları harcayınız.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin