Go to ...
100.000 TL Limitli İş Bankası Geleneksel Ramazan Bayramı Kredi Kampanyası


2017 İş bankası hesaplı Ramazan Bayramı Kredisi, SMS ile Başvuru, Uygun İhtiyaç kredisi – Bu sıralar hangi arkadaşımı görsem, ramazan bayramında tatil planı yaptığını söylüyor. Özellikle de bayram tatili ile yıllık iznini birleştiren çok fazla kişi var. Durum böyle olunca da bayram daha da anlamlı oluyor. Vatandaş öncelikle şehir dışındaki Anne ve Babasını ziyaret edecek. Ardından, kimisi egede, kimisi kara denizde ve kimisi de akdenizde yaz tatilini geçirecek. Haliyle maddi yönden sıkıntıya düşmemek için de kredi çekilmesi gerekiyor.

İŞ BANKASINDAN RAMAZANA ÖZEL GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Yine aynı şekilde esnaf ve KOBİ’lerde ramazan hazırlığı için maddi desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Burada bankalar ön plana çıkıyor tabi ki de. Bizlerde en avantajlı kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya çalışıyoruz. Tüm kesimleri kapsamasından dolayı İş Bankası Geleneksel Ramazan Bayramı Kredisi kampanyası ile sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Faiz oranları, kredi limiti, başvuru yolları, örnek kredi hesaplamaları, kredi vadesi ve daha bir çok şeye; kalan yazımızda değineceğiz ve sizleri bilgilendireceğiz. Dilerseniz başlayalım.

GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ ÖZELLİKLERİ VE TÜM MERAK EDİLENLER

Arkadaşlar, öncelikle bu kredi kampanyasına, gelir belgesini sunabilen ve kredi sicilinde problem olmayan herkesin başvuru yapabileceğini belirtmek istiyorum. İster özel sektörde olun, ister kamu sektöründe ve isterseniz de emekli olun. Hepiniz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ramazan bayramına özel bir kampanya olduğundan dolayı da son başvuru tarihi 4 Temmuz 2017 dir. Küçük yada büyük tüm ihtiyaçlarınız için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

KREDİ LİMİTİ, VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Aslında bu kampanyada ilk olarak dikkatimizi çeken şey, limiti oldu. Zira sunabileceğiniz gelir belgesine göre alabileceğiniz maksimum kredi üst limiti 100.000 TL dir. Gerçekten de anlamlı ve çok yüksek bir limit. Bu açıdan tüm kesimleri kapsayan geniş bir ihtiyaç kredisi. Kredi vadesi ise 3 ay ile 48 ay arasındadır. Bu vadelere göre, sizlerde kendi taksit sayınızı belirleyebiliyorsunuz. Faiz oranlarına baktığımızda ise %1,25 ile %1,29 arasındaki faiz oranları karşımıza çıkıyor. Dilerseniz faiz oranlarını az biraz daha detaylandıralım.

KREDİ LİMİTİNE GÖRE FAİZ ORANLARI
  • Almak istediğiniz kredi limiti 3 bin lira ile 24.999 TL arasındaysa, iş bankasının sizlere sunduğu faiz oranı da %1,29 oluyor.
  • Almak istediğiniz kredi limiti 25 bin lira ile 49.999 TL arasındaysa, iş bankasının sizlere sunduğu faiz oranı da %1,27 oluyor.
  • Almak istediğiniz kredi limiti 50.000 TL ve üzerindeyse, iş bankasının sizlere sunduğu faiz oranı da %1,25 oluyor.

 

GELENEKSEL BAYRAM KREDİNE BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Geleneksel bayram kredisine başvuru adımları çok kolay ve basittir. Eğer iş bankası müşterisi iseniz başvurunuzu; İş bankası ATM’lerinden, İletişim Merkezlerinden, Cep Şubeden ve İnternet Şubeden hızlıca ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca herkesin başvuru yapacağı adımlardan biri olan banka şubesini de tercih edebilirsiniz. Kendinize en yakın banka şubesine gider ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Ben bankaya kadar yorulmayayım diyorsanız, SMS ile başvuru imkanınız da var. Sizlerde cepten başvuru yapmak istiyorum diyorsanız, mesaj ekranına NAKİT (Boşluk), T.C Kimlik Numaranız (Boşluk),  Kredi Tutarını (Boşluk), Aylık Geliriniz (Boşluk) olacak şekilde yazıyorsunuz. Ardından hazırladığınız bu mesajı 4402‘ye mesaj olarak yolluyorsunuz. (Örnek mesaj metni; NAKİT 55555555555 15000 2000 ) Unutmayın, başvurunuz hangi şekilde olursa olsun, başvuru sonucunuz hemen sizlere bildirilmektedir.

100.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

100.000 TL geleneksel bayram kredisi almak istediğinizi ön görelim. Limit epey yüksek olduğundan haliyle istediğiniz taksit tutarı 48 ay vadedir. Belirlenen faiz oranı ise %1,25 olacaktır. Aylık taksit tutarına baktığımızda ise 2.938 TL karşımıza çıkıyor. Tahsis ücreti olarak 500 TL ve Hayat sigortası olarak da yıllık olarak 627 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranı %19,9113 dür. Toplam ödemeniz gereken anapara ve faiz tutarı ise 141.000 TL dir.

10.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

10.000 TL geleneksel bayram kredisi almak istediğinizi ön görelim. İstediğiniz taksit tutarı 48 ay vadedir. Belirlenen faiz oranı ise %1,29 olacaktır. Aylık taksit tutarına baktığımızda ise 502 TL karşımıza çıkıyor. Tahsis ücreti olarak 50 TL ve Hayat sigortası olarak da yıllık olarak 67 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranı %20,8903 dür. Toplam ödemeniz gereken anapara ve faiz tutarı ise 12.049 TL dir.

 

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin