10.000 TL Kurban Bayramı Kredisini Günde 10 TL Ödeyerek Fibabanka’dan Alabilirsiniz

Fibabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Bayram özel Kredisi, Hesaplı ve Kredi, SMS ile başvuru imkanı – Kurban bayramı yaklaştıkça heyecanda tavan yapmış oldu. Bayram tatili de 10 güne çıkarıldı. Tatil programları mı dersin, şehir dışı aile ziyaretleri mi? Kurban ibadeti de yapılacak. Bunların yanı sıra bir sürü de ihtiyaç birikmiş durumda. Kredi çekilecek. Kredi çekilmişken, hiç olmazsa diğer ihtiyaçlarımı da daha fazla ertelemeyelim diyoruz. Uzun vadede ve ufak taksitler ile bu gereksinimlerimizi aradan çıkarmak istiyoruz.

FİBABANKA KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

Şuan için 6 -7 kurban bayramına özel olarak kredi kampanyası hazırlayıp vatandaşların beğenisine sundu. Bu bankalardan en son olanı ise büyük ihtimalle Fibabanka oldu. Geri kalan bankalarda bir kıpırdama yok. Bizlerde bu yazıyı Fibabanka’ya ayırmış olduk. Kurban bayramında ne sunuyor? Faiz oranları ne? Kredi vadesi ve limiti kaç? Hesaplamalardan oluşan güzel bir yazı derledik. Tabi diğer bankaların kurban bayramı kredi kampanyaları da yine sitemizde yer alıyor. Artık son kararınızı siz vereceksiniz. Biz yazımıza devam edelim.

FİBABANKA 2017 KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Bayram ihtiyaçlarınızı kısmamak ve doyasıya yaşamanız için Fibabanka kurban bayramına özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre En alt limiti 1.000 TL olan ve en üst limiti 20.000 TL olan bir kredi alabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi için bu tutarın normal olduğunu belirtebiliriz. Zaten bu kampanyanın asıl tanıtım sloganı; Günde 10 TL ödeyerek 10.000 TL dir. Bu zaten bir çok insan için tercih sebebi. Kredi vadesini de isterseniz 3 ay ile 48 ay (dahil) seçip, tercih edebiliyorsunuz. Zaten vade sayınızı doğru seçerseniz rahatça kredi borcunuzu da ödeyebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI VE DİĞER ÖZELLİKLER

Fibabanka iki farklı faiz oranı sizlere sunuyor. Bu faiz oranları kredinin vadesine göre belirleniyor. Diyelim ki kredinizi 3 ay ile 37 ay (dahil) arasında yaparsanız da size %1,45 faiz oranı veriyor. Kredinizi 37 ay ile 48 ay (dahil) arasında yaparsanız banka da size %1,33  faiz oranı veriyor. Kredi tahsis ücreti ile hayat sigortası ödeyeceğiniz ek masraflar olarak karşımıza çıkıyor. Ben az sonra ufak bir hesaplamada bulunacağım. Tahsis ücreti her zaman için aldığınız kredinin binde beşi kadar olacaktır. Hayat sigortasını da ortalama bir tutar vereceğim.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

şubesine gidip, detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler olabilir. Haliyle de banka şubelerinden başvuru yapılabilir. Fibabanka müşterileri eğer isterlerse cep şube yada internet şubeye şifrelerini kullanarak giriş yapabilir ve başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Onay almaları durumunda ise yine bankaya uğramadan kredilerini alabilirler. Bunun haricinde SMS ile başvuru yapmak isteyenler T.C. Numaralarını 3422’ye göndermeleri yeterli olacaktır. Bir tana de örnek hesaplama yapalım.

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Sizde kredi çekmeye karar verdiniz. 10.000 TL niyetindesiniz. Bu tutarı da uzun vade ile 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Vade sayısına bakıldığında faiz oranının %1,33 olacağı görülebiliyor. Taksit hesaplaması yapıldığında aylık ödeyeceğiniz tutarın 299,80 olacağı görülüyor. Bunun dışında ortalama hayat sigortası 323 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti + BSMV ücreti 52,50 TL oluyor. Yıllık efektif faiz oranının da %21,2814 olduğunu söyleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.