Go to ...
Geri Ödemesiz Kosgeb 150.000 TL Teknopazar Destek Programı


Kosgeb 150.000 TL Teknopazar - Saygıdeğer okurlarımız, sözde değil özde güzel ve özel bir yazı ile karşınızdayız. Malumunuz her geçen gün KOSGEB il kendi yerini açanların dayısı her geçen gün artıyor. Ayrıca küçük ve orta dereceli işletmeler de KOSGEB sayesinde yıllık ciddi manada büyüyerek ulusal ve uluslararası çapta mesafe kat ediyorlar. Gelişmişlik düzeyi ferah bir yaşan için şart olduğundan devletimizde desteklerini eksik etmiyor.

KOSGEB TEKNOPAZAR DESTEK PROGRAMI ÖN AÇIKLAMA

Deminde bahsettiğim gibi bugün sizler için özel bir yazıya imza atıyoruz. Geri Ödemesiz Kosgeb 150.000 TL Teknopazar Destek Programı hakkındaki tüm bilgileri bu yazı ile sizlere sunmayı planlıyoruz. Sizlerde ürettiğiniz malzemelerin hakikatten desteklenirse dünya çapında oldukça önemli bir yere geleceğinizi düşünüyorsanız en doğru yazı üzerindesiniz. Devlet desteği ile ürünlerinizi uluslararası pazarda sergileyebilirsiniz.

KOSGEB TEKNOPAZAR DESTEK PROGRAMI NEDİR?

Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı; Teknoloji Tabanlı KOBİ’lerin uluslararası pazarlarda rekabet güçlerinin artırılmasını amaçlayan, Ar-Ge ve İnovasyon projelerinin sonuçlarının ticarileştirilmesine yönelik destek mekanizmalarına ihtiyaç duyulması ve Teknolojik Ürüne yönelik Tanıtım ve Pazarlama faaliyetlerinin desteklenmesini hedeflemektedir. Program süresi 12 aydır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Ar-Ge, yenilik veya tasarım projesi kamu kaynakları ile desteklenerek başarıyla tamamlanan projelerin sonucunda ortaya çıkmış teknolojik ürün/prototipe sahip veya kullanım hakkını sözleşme ile hak sahibinden devralmış işletmeler, Patent belgesi ile koruma altına alınmış teknolojik ürün/prototipe sahip veya patent hakkını Türk Patent Enstitüsü nezdinde devralmış işletmeler, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen Teknolojik Ürün (TÜR) Deneyim Belgesine sahip işletmeler başvurularını gerçekleştirebilirler.

TEKNOLOJİK ÜRÜN/PROTOTİP NE DEMEKTİR?

Prototipe bir nesne veya olgu da diyebiliriz. Yani ürününüzü en ve en ilkel elle tutulur bir şekilde istenildiğinde sunmanız gerekmektedir. Teknolojik prototip ile de bu maddeyi, ürünü veya nesneyi daha da geliştirebilir ve tanıtımınızı fuarlarda veya iş toplantılarınızda rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu sayede yatırımcılarda pazarlamayı düşündüğünüz ürününüzü 3 boyutlu olarak görecek ve kafalarındaki soru işaretleri de kalkmış olacaktır.

DESTEK LİMİTLERİ VE ORANLARI NELERDİR?

Bu Program kapsamında destek üst limiti 150.000 (yüz elli bin) TL geri ödemesiz destek sağlanmaktadır. Yurt dışındaki tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için 100.000 (yüz bin) TL, Yurt içindeki tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için ise 50.000 (elli bin) TL, hibe sağlanmaktadır.

TEKNOLOJİK ÜRÜN TANITIM VE PAZARLAMA DESTEK PROGRAMINDA NELER  DESTEKLENMEKTEDİR?

Basılı veya elektronik tanıtım materyalleri, ve yurt dışı fuarlara katılım, gümrük işlem giderleri ile elektronik ticaret sitelerine üyelik giderlerinin karşılanması hedefleniyor. Ayrıca tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile seyahatlerde işletmenin görevlendireceği iki çalışanının ulaşım giderleri ile konaklama giderleri karşılanıyor. Bunun yanı sıra medyada sizlerin teknolojik ürün/prototipin tanıtımı giderleri de karşılanmaktadır.

Gördüğünüz gibi, KOSGEB ürünlerinizin tanıtımı için güzel bir bütçe hazırlamış. Sizlerinde yapması gereken projelerinizi hazırlayıp KOSGEB’e başvuruda bulunmanız. Böylece uluslararası çapta ünlü bir marka haline gelebilir veya güzel ortaklıklar da kurabilirsiniz. Yeterki biraz girişimci ruha sahip olun. Diğer destekleme yazılarımız için aşağıdaki linklerimizi inceleyebilirsiniz.

Kosgeb hibe kredi nasıl alınır?

KOSGEB GÜÇBİRLİĞİ-İŞBİRLİĞİ PROGRAMINDAN 1.500.000.TL. HİBE VE KREDİ

KOSGEB MÜLAKATI NEDİR? NASIL YAPILIR ? NASIL HAZIRLANMALIYIM?

BU ÖNEMLİ YAZIYI KOBİ VE DİĞER İŞLETMELERİNDE GÖREBİLMESİ ADINA LÜTFEN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kosgeb

KOSGEB 150.000 TL Girişimcilik Destek Programı ile Kendi İşinin Patronu ol

KOSGEB Girişimcilik Destek Programı, Yeni girişimci desteği- Değerli kobilerimiz, sizlerin sıkıntılarınızı çok iyi biliyoruz. Maalesef ki dünyanın yükü kadar yük var sırtınızda. KOBİ olduysanız bunun da bir bedeli var. Maddi açıdan desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Yoksa piyasada kalabilmenizin imkanı yok. Büyük kobiler teknolojik alt yapıları ve üretimleri ile sizleri yer bitirir yoksa. İşte burada sizin ayakta

KOBİ’ler için 2017 yılı 50 bin lira sıfır faizli KOSGEB kredileri için son günler

2017 KOSGEB sıfır faizli 50.000 TL KOBİ kredisi başvurusu, sıfır faizli işletme işletme kredisi faiz desteği- KOBİ demek omuzlarında çok büyük bir yük taşıyorsun  demek. KOBİ kolay olunmuyor. Emek gerektiriyor, bilgi gerektiriyor ve deneyim gerektiriyor. KOBİ’ler bir ülkenin ekonomisini oluşturan en temel yapı taşıdır. Bu açıdan üstlendikleri görevin bilincindedirler. Duruma göre kimisinde 10 kişiden az,

İş ortağı arıyorum diyorsan haydi sende ilan paylaş

İş ortağı ilanları, İş ortağı arıyorum, ortak arıyorum, İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara-  Kısacası Türkiye de iş ortağı arayanlar buraya toplanın hemen. Herkes kendi işini kurmanın derdinde. Yıllardır çalışıyorsunuz. Çıraklık, kalfalık ve ustalık derken artık kendi işinizde uzmansınız. Aynı şekilde lise, üniversite ve yüksek lisans derken kendi dalınız da bir iş kurmak istiyor olabilirsiniz. Lakin şuan

Fikrini Söyle Projene Sponsor Bul

Projeme sponsor arıyorum, proje sponsoru, proje sponsorları, Proje arıyorum- 724kredinotu.com ailesi olarak sizlere özel bir imkan sunuyoruz. Bir çok kimse oldukça özel ve güzel projeler kafasında tasarlıyor. Bununda gerekirse prototipini tasarlıyor. Hazırlanan projelere destek sağlandığında Avrupa ve dünya çapında önemli yerlere geldiğini görebiliyoruz. Örneğin; Mardin Savur da doğan Aziz Sancar, 2015 yılı Nobel kimya ödülü

Acele edin! KOSGEB’ten faizsiz 50.000 TL kredi başvurusu için son günler

KOSGEB 50.000 TL Kredi Faiz Desteği- 724kredinotu.com‘u takip etemek bir ayrıcalıktır diyerek yazımıza başlamak istedim. Diğer sitelerde KOBİ’lere 50 bin lira faizsiz destek verileceği çok söylendi ama ne zaman başlayacağı hakkında bir duyuru yoktu. Şuan bu özel gelişmenin ilk haberini de bizler yapıyoruz. Biliyorsunuz ki KOSGEB küçük ve orta dereceli işletmelerin gelişmesi için maddi yönde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin