Go to ...
Ziraat Bankası Emekli Maaş Promosyon Ödemesi Detayları


Ziraat Bankası Emekli Maaş Promosyon Ödemesi Ne Zaman? Ne kadar Promosyon Alacağım?- Değerli emekli okurlaırmız, bu haberi uzun bir zamandır beklediğinizi biliyoruz. Yapılan protokol gereği artık 3 yıllığına maaşınızı istediğiniz bankadan çektiğinizde sizlere karşılıksız ufak bir ödeme yapılacak. Buna da promosyon deniliyor. Bankalarda emekli müşterileri çekmek ve kapmak için promosyon kampanyalarına hız veriyor. Kimisi sade promosyon ücreti verirken ötekisi ekstra imkanlarda veriyor.

BANKALAR İÇİN EMEKLİ MÜŞTERİNİN ÖNEMİ

Bankalar için emekliler birer altın bilezik gibidir. Çünkü maaşları her ay devlet eliyle garanti olarak yatmaktadır. Bundan dolayı da bankalar emeklilere fazlasıyla önem verirler. Birincisi kredi kartı ile alış veriş yaparlar ve zamanında öderler. İkincisi  kredi çekerler ve maaşlarından öderler. Ayrıca birde kimi emekli altın birikimlerini bankaya getirir, kimisi de döviz biriimlerini. Kimisi otomatik ödeme talimatı verir, kimisi farklı farklı bankacılık ürünlerinden yararlanırlar. Garanti müşteri bankaların istedikleri bir mevzu.

SİZLERE BİR ALTERNATİF ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

Sitemiz üzerinden bankaların emekli promosyonu ile paylaştığı haberlere ulaşabileceksiniz. Örneğin bugün sizlere bir alternatif oluşturması adına Türkiye’nin en köklü bankası olan Ziraatten söz edeceğiz. Ziraat bankası emeklileri emekli promosyon alacaklarını ve ve hangi tarihte başvuracaklarını oldukça fazla merak ediyorlar. Bizlerde bu yazı ile sizlerin merakını gidermeye çalışacağız. Çünkü ülkemizde milyonlarca emekli Ziraat Bankasını tercih ediyor.

ZİRAAT BANKASI NE KADAR EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON ÖDEMESİ ALIRIM?

Emekli sandığı, Bağ kur ve SSK (SGK) ödemelerini ziraat bankası aracılığı ile alan emekliler yapılan protokol gereği promosyon alacaklar. Peki verilecek olan bu promosyon ne kadar olacak? Şimdide bunu cevaplandıralım hemen. 1.000 Liranın altında emekli aylığınız var ise alacağınız promosyon 300 liradır. Bin lira ile İki bin lira arasında emekli aylığınız var ise bu defada 375 lira emekli promosyonu alırsınız. Yok emekli maaşınız 2.000 TL üzerinde ise bu defa da 450 lira promosyon alırsınız.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Promosyon ödemeleri üç yıllık için bir defada peşin olarak ödenecektir. Promosyon almak isteyen emekliler, maaşını 3 yıl boyunca ziraat bankasından alacaklarına dair başvuru yapıp imza atmaları gerekiyor. Eğer birden fazla emekli maaşı alıyorsanız bu defa da ikisinin toplamına göre promosyon alabileceksiniz. Örneğin bir yerden 1.000 TL emekli maaşı alırken, öte yandan 800 TL de bir diğer aylığınız var ise toplam 1.800 TL yapacaktır. Dolayısıyla da alınacak promosyon 375 TL olacaktır.

18 yaşını doldurmuş tüm emekliler bu kampanyadan yararlanabilirler. Eğer 18 yaşın altında emekli maaşı alanlar için de, ödeme maaş alan velilere yapılacaktır. Veli alacağı promosyon tutarını kendisinin ve çocuğunun toplam maaşına göre alacaktır.

NE ZAMAN BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Başvuru yapacağınız zamanı T.C. Kimlik Numaranızı göre belirleyebilirsiniz. Buna göre Kimlik numaranızın son rakamı 0 – 2 ile bitiyorsa, başvuru tarihiniz de Mart 2017 olacaktır. Kimlik numaranızın son rakamı 4 – 6 ile bitiyorsa, başvuru tarihiniz de Nisan 2017 olacaktır. Kimlik numaranızın son rakamı 8 ile bitiyorsa, başvuru tarihiniz de Mayıs 2017 olacaktır. Emekli maaşınızı tam olarak hangi tarihte alacağınızı merak ediyorsanız bu emeklipromosyon.ziraatbank.com.tr linki kullanabilirsiniz.

PROMOSYON ÖDEMESİNE İLİŞKİN BAŞVURULAR NEREYE YAPILACAK?

Promosyon ödemelerini nereye yapacağınızı hemen hızlıca yapalım. Ziraat Bankası Şubeleri, İnternet Şubesi, ATM, SMS VE Müşteri iletişim merkezi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Mesaj ile başvuru yapmak isteyen emekliler PRO yazacaklar, ardından bir boşluk bıraktıktan sonra da kimlik numaralarını yazıp GSM operatörü fark etmez 4757’ye mesaj yollayacaklar. Tabi ATM den başvuru da yapabilirsiniz. Bu her iki durumda da müşteri hizmetleri arayıp onayınızı alacaktır.

Değerli dostlarımız, Sizlerde sıkı bir ziraat bankası sevdalısıysanız ve sunduğu hizmetleri seviyorsanız, tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Bu yazı ile de sizlere bir alternatif sunmak istedik. Emeklilerin merak ettiği banka haberleri ve kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşça kalın.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM EMEKLİLERİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER HESAPLARINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

e-devlet ile emekli maaşı sorgulama nasıl yapılır ?

2017 Vakıfbank Kamu Personeli ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Özel Kampanyalar İle Emeklilerin Ziraat’te Artısı Çok

Ziraat Bankası Emekli Sandığı SSK ve Bağkur Maaş Ödeme Günleri

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin