Tüm Finansman İhtiyaçlarınız İçin Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredileri

Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredileri, Nakit Destek, Makine, Turizm, Taşıt, Taksi, Franchising, 2B Arası Kredisi- Değerli dostlarımız ve sevgili KOBİ’lerimiz, bir çok alanda çeşitli kredi kalemlerine ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Kimisi sezona hazırlık yapmak için krediye ihtiyaç duyarken, kimisi de işletmesi için taşıt almak durumunda kalıyor ve krediye ihtiyaç duyuyor. Hal böyle olunca da ihtiyacıma göre kredi acaba hangi bankada vardır sorusu ortaya çıkıyor? Bizlerde 724kredinotu.com ailesi olarak bu site üzerinden bankaların tüm kredi haberlerini sizler ile paylaşıyoruz.

YAPI KREDİ BANKASI KOBİ KREDİLERİ GENEL AÇIKLAMA

Kredi herkese lazım ama en çok KOBİ’lere lazım. Bizlerde özel bir bankanın sizlere sunmuş olduğu kredi kampanyasıdan sizlere söz etmeyi planlıyoruz. Bugün sizler için Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredileri neler onları hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Sizlerde kendi işinize ve alanınıza göre bu kredilere başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında da oldukça istifade edilebilecek bir yazı olduğu kanaatindeyim. Hazırsanız bu kredinin detaylarına hep beraber geçelim.

YAPI KREDİ BANKASI KOBİ KREDİLERİ

Tüm finansman ihtiyaçlarınız için KOBİ kredileriyle Yapı Kredi yanınızda.Yeni bir iş kuruyorsunuz ya da var olan işletmenizi daha da geliştirmek istiyorsunuz. Küçük veya büyük, ihtiyacınız ne olursa olsun, Yapı Kredi hep sizinle. Şimdi Yapı Kredi, başta tarım, turizm, gıda ve perakende olmak üzere, tüm sektörlerde kullanabileceğiniz yeni KOBİ Kredileri ile de yanınızda.

NAKDİ DESTEK KREDİSİ

Kullanım Amacı: Her türlü işletme sermaye ihtiyacını karşılamaya yönelik kullandırılan kredilerdir. Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak. Limit: Üst limit yoktur. Vade: 36 aya kadardır. Aylık eşit ödemeli, kredi tutarı 40.000 TL’ye ve vade süresi 18 aya kadar olan ön onaylı taksitli ticari kredi başvurularınızı hemen şimdi yapabilirsiniz. Diğer nakit destek kredisi talepleriniz için size en yakın şubeye başvurabilirsiniz.

MAKİNE DONANIM KREDİSİ

Kullanım Amacı: Tüm sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin faaliyetlerinde kullanacakları sıfır veya 2. el makine, ekipman, donanım, yedek parça vb. alımlarının finansmanı amacıyla kullandırılmaktadır. Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak. Limit: Satın alınacak ürünün KDV hariç fatura tutarı kadar. Vade: 60 aya kadardır.

ÖDEMESİ KOLAY TURİZM KREDİSİ

Kullanım Amacı: Turizm sektöründe faaliyet gösteren ve geliri sezonsal olarak değişen işletmelerin yatırım ihtiyaçlarını, nakit akışlarına paralel bir ödeme planı ile karşılamak amacıyla kullandırılmaktadır. Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile her yıl en az 4 taksit ödemesi olacak şekilde, yılda 6 aya kadar ödemesiz olarak. Ödeme yapılacak aylar nakit akışına uygun şekilde seçilebilmektedir. Limit: Üst limit yoktur. Vade: 36 aya kadardır.

SEZONA HAZIRLIK KREDİSİ

Kullanım Amacı: Turizm sektöründe faaliyet gösteren otel, pansiyon, acente ve benzeri küçük ve orta ölçekli işletmelerin turizm sezonu öncesi yenileme ve diğer finansman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullandırılmaktadır. Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak. Ayrıca, sektörün nakit akışına uygun esnek ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Limit: Üst limit yoktur. Vade: 36 aya kadardır.

TAŞIT KREDİSİ

Kullanım Amacı: Ticari ve binek olmak üzere, tüm araçların finansmanında kullandırılan kredilerdir. Kullanım Şekli: Araç rehni ile aylık eşit taksitli olarak. Limit: Araç anahtar teslim bedelinin %80’ine kadar. Vade: 48 aya kadardır.

TAKSİ KREDİSİ

Kullanım Amacı: Ticari taksi araç yenilemesi amacıyla veya ticari taksi plakası sahiplerinin diğer nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullandırılan kredilerdir. Kullanım Şekli: Ticari taksi plakası rehni veya ek teminatlar ile, aylık eşit taksitli olarak. Limit: Araç yenilemelerinde anahtar teslim bedelinin %100’üne kadar, diğer nakit ihtiyaçlarında taksi plakası güncel piyasa değerinin %30’una kadar kredilendirme yapılmaktadır. Vade: Araç yenileme 48 aya kadar, diğer nakit ihtiyaçlarında 36 aya kadardır.

FRANSHISING KREDİSİ

Kullanım Amacı: Franchising yöntemi ile ticari faaliyette bulunacak olan veya mevcutta bir franchising sistemine dahil olan işletmelerin doğabilecek finansman ihtiyacını sağlamak amacıyla kullandırılmaktadır. Kullanım Şekli: Bankamız kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak. Limit: İsim hakkı bedeli, dekorasyon, demirbaş alımı vb. finansmanı için tutarın en fazla %65’i kadar kullandırım yapılabilmektedir. Vade: 36 aya kadardır.

KOBİ AR-GE KREDİSİ VE KOBİ AR-GE YATIRIM KREDİSİ

Kullanım Amacı: Yeni bir ürün tasarımı, mevcut bir ürünün geliştirilmesi, iyıleştirilmesi, ürün kalitesi veya standardının yükseltilmesi veya maliyet düşürücü nitelikte yeni tekniklerin, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi konularında çalışmaları olan KOBİ lerin , bu dönem süresince finansman ihtiyaçlarının karşılamak amacıyla kullandırılmaktadır. Kullanım Şekli: Proje kapsamında yapılacak harcamaların cinsine göre Sürekli Kredi , Spot Kredi veya Taksitli kredi olarak kullandırılabilecektir. Limit: Proje maliyetleri esas alınmaktadır. Vade: 60 aya kadardır.

2B ARAZİ KREDİSİ

Kullanım Amacı: Kullanım Amacı: 2B Arazi kredisi, 2B arazisi alımı için başvurusu onaylanmış KOBİ ve Tarım segmenti müşterilerimize kullandırılmaktadır. Kullanım Şekli: Arsa veya tarla ipoteği ile ayda bir taksit ödemeli veya tarım segmenti müşterileri için hasat ödemeli. Limit: Üst limit yoktur Vade: 120 aya kadardır.

Değerli, dostlarımız, sizlerde ilgi ve alakanıza göre yukarıdaki kredi başlıklarına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  Ayrıntılı bilgi için Yapı Kredi Bankası Şubelerine uğrayabilirsiniz. Yeni bir KOBİ kredi haberinde buluşmak dileğiyle.

Yapı Kredi Bankası 48 Ay Vadeli Bireysel İhtiyaç Kredisi

KOSGEB KOBİ-GEL ile 2755 Projeye 650 Milyon TL ödeme yapılacak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.