Go to ...
QNB Finansbank KOBİ’lere Özel Paketler


QNB POS Fırsat Paketi, Müşteri Bilgilendirme, Turizm Paketi, - Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank yanınızda. Kobilerin nakit para başta olmak üzere bir konuda desteğe ihtiyaç duyduğu bir gerçek. Lakin bankalarda sürekli para sirkülasyonuna ihtiyaç duyuyor. Bundan dolayı da sıcak paranın akışı için KOBİ’leri çekmeye çalışıyorlar. Bugün sizler için QNB Finansbank’ın KOBİ’lere Özel Paketleri hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunacağız. hazırsanız ilk fırsat ile başlayalım.

QNB FİNANSBANK POS PAKETİ FIRSATI

POS masraflarınızı azaltmak istiyorsanız POS Fırsat Paketi tam da size göre. QNB Finansbank POS ürünleri firmanızın beklenti ve ihtiyaçları için en uygun çözümleri güçlü bir altyapı desteğiyle sağlar. Şimdi “POS Fırsat Paketi”nin cazip avantajları ile tanışın, üye işyeri olmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın.

POS FIRSAT PAKETİ AVANTAJLARI

POS Fırsat Paketi’nin Avantajları Nelerdir?: QNB Finansbank POS Fırsat Paketi ile hesap işletim ücretinden* muaf olabilirsiniz. Çok cazip POS komisyon oranları ile çalışmanın avantajlarını yaşarsınız. Masaüstü ve Mobil POS çözümleri paketinizin içine; bankacılık işlemlerinizi, nakit akışınızı ve ticari faaliyetlerinizi kolaylaştırmak için kullandığınız QNB Finansbank hizmetlerini de ekleyerek QNB Finansbank üye işyeri olmanın tüm kazanımlarından yararlanabilirsiniz.

POS FIRSAT PAKETİ NELER KAZANDIRIR?

Çok cazip POS komisyon oranları / bloke gün sayıları  ve 4 ürüne sahip müşterilere ilk 6 ay boyunca Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti

QNB FİNANSBANK POS PAKETİ FIRSATI ÖNEMLİ AYRINTILAR

Program kapsamında belirtilen bankacılık ürünlerinden 4’üne sahip olunması durumunda aylık olarak tahsil edilen hesap işletim ücretinden 6 ay boyunca muaf olabilirsiniz. Belirtilen avantajlar sabit POS cihazları için geçerli olup Mobil POS cihazları kapsamamaktadır. Mobil POS cihazı talep edilmesi durumunda POS aidatı aylık 40 TL olarak ücretlendirilecektir. POS Cihazınızdan 1 ay boyunca 0 TL ciro geçmesi durumunda ayrıca 40 TL POS inaktiflik ücreti tahsil edilmektedir. POS Fırsat Paketi’nden, yıllık cirosu 2 milyon TL’ye kadar olan tüzel müşterilerimiz yararlanabilmektedirler.

MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME MERKEZİ

Hesap Bilgileriniz Her Zaman Elinizin Altında Olsun İster misiniz? QNB Finansbank müşterisi KOBİ’ler için hesap takibi yapmak artık çok kolay. Vereceğiniz tek bir talimatla şirket hesaplarınızı dilerseniz SMS ile cep telefonunuzdan dilerseniz e-posta adresinizden takip edebilirsiniz. Bilgilendirme talimatı vermek, istediğiniz bankacılık işlemlerinizi seçmek için sadece bir form doldurup şubenize fakslamanız yeterli. Forma ulaşmak için tıklayınız.

SMS VE E-POSTA GÖNDERİMİ İLE TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ BİLGİLER

Hesap Bilgilendirmeleri:  Bakiye Belirlenen Bir Tutarın Altına Düştüğünde Bildirim, Günlük Hesap Bakiyesi Bildirimi, Hesap Ekstresi Gönderimi, Vadeli Hesap Bakiye Bildirimi, Hesaba Para Girişi Olduğunda Bildirim (EFT, Havale, YP Havale), Hesaptan Para Çıkışı Olduğunda Bildirim (EFT, Havale, YP Havale)

Ödeme ve Tahsilat Bilgilendirmeleri: Nakit Akış Bildirimi, Takastaki QNB Finansbank Çeklerine İlişkin Borçluya Bildirim, Takastaki Çeklere İlişkin Alacaklıya Bildirim, Senet Durumu Bildirimi, SGK Ödeme Hatırlatması, SGK Ödeme Durum Bildirimi, EFT/Havale Yetersiz Bakiye Bildirimi, Talimat Alındı Bildirimi, Otomatik Ödeme Talimat Tanım Bildirimi, Otomatik Ödeme Hatırlatma Bildirimi, Otomatik Ödeme Yetersiz Bakiye Bildirimi

Kredi Bilgilendirmeleri: Bireysel ve Taksitli Ticari Kredi Hatırlatması, Spot Kredi Vade Hatırlatması (1 Hafta Önce ve Vadesinde), Mektubu Komisyon Vade Hatırlatması, KOBİ Nakit Hesabı (KMH/KCH) Bildirimi. Dış Ticaret Bilgilendirmeleri: İthalat Akreditif Açılış ve Değişiklik Bilgilendirmeleri, İthalat Transfer Bilgilendirmeleri, Gelen İhracat Bedel Bilgilendirmeleri.

TURİZM PAKETİ

Turizmci esnafa lokum gibi destek. Turizmci Esnafımızı yaz döneminde serinleten, kış döneminde üşütmeyen çözümler QNB Finansbank’ta. Turizmci Esnaf Paketi’nde yok yok. Dilerseniz şimdide bu paketin sizlere sunduğu ayrıcalıklı konu başlıklarını inceleyelim.

Sezon dışında geri ödemesiz Taksitli Ticari Kredi: İster sezonda, ister sezon dışında, 36 aya kadar vade imkanıyla, Vade boyunca her yıl 6 ay ödemesiz, Taksitli ticari kredi fırsatı, Hem de uygun faiz ve komisyon oranları ile sizleri bekliyor. Ön ödemeli sürprizsiz POS: Nakit akışınıza göre tercih edebileceğiniz 4 farklı paket seçeneği, İndirimli sabit paket ücreti ile Paketini seç, sezon boyunca ister TL, ister diğer para birimlerinde tahsilat yap özellikleri bulunuyor.

Sezon sonu birikimleriniz QNB Finansbank’ta daha değerli: 45 güne kadar TL ve YP mevduat fiyatları, Masrafları düşünmeden yabancı para transferi yapma tahsilat ve ödeme imkanı: Gelen veya giden, yurtiçi veya yurt dışı yabancı para transferlerinde,Komisyon yok, masraf yok! Nakde sıkıştığınızda hızır gibi yetişen Kobi Nakit Hesap, hem de ilk 3 ay faizsiz: Nakit sıkışıklığı yaşadığınız her an, Limitiniz dahilinde ister ATM, ister , ister İNTERNET, ister MOBİL, Kobi Nakit Hesabı’nız 7/24 hızır gibi yanınızda

Bu benzersiz avantajlarından bir an önce faydalanmak ve hakkında detaylı bilgi almak için hemen şubenize uğrayabilirsiniz. Ayrıca masrafsız yapancı para transferi ve ilk 3 ay faizsiz Kobi Nakit Hesap fırsatlarından faydalanabilmek için paket kapsamındaki taksitli ticari kredi veya Kontör POS ürünlerinden en az birine sahip olunması gerekir. Turizm Paketi Alanya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir ve Muğla illerinde faaliyet gösteren, yıllık cirosu 0-4 milyon TL arasında olan işletmeler için geçerlidir.

VADELİ MEVDUAT

Birikimlerinizi Vadeli Mevduatta Değerlendirin: Avantajlı vadeli mevduat oranlarımız ile piyasa koşullarından etkilenmeden, birikimlerinizi firma hesabınızda yapın. Dilediğiniz tutardaki mevduatınızı ister Türk Lirası ister Döviz olarak firmanızın Vadeli Mevduat Hesabında değerlendirin, siz de firmalara özel avantajlı faiz oranlarımızı kaçırmayın.

Yüksek Vadeli Mevduat Oranlarımızla Tanışın: Firmanız için mevduat birikiminizi yüksek tanışma faizi oranlarımız ile destekliyoruz. Yeni getireceğiniz, firmanıza ait 10.000 – 500.000 TL tutar aralığındaki veya 50.000 – 500.000 USD/EUR tutar aralığındaki mevduatınız için 32-45 gün vadede avantajlı faiz oranlarımızı öğrenmek üzere vakit kaybetmeden şubelerimize gelin. KOBİ’lere özel Tanışma Faizi Kampanyası ile Vadeli Mevduat Hesabınız için avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanmaya başlayın.

Firmanızdaki mevcut vadeli mevduat birikiminizle daha çok kazanç sağlamak için de avantajlı faiz oranlarımız sizi bekliyor. Yeni Para Kampanyası ile hem Türk Lirası hem de Döviz birikimlerinizde 10.000 – 500.000 TL tutar aralığında ve 10.000 – 500.000 USD/EUR tutar aralığında getireceğiniz yeni mevduatınız için 32-45 gün vadede avantajlı faiz oranlarıyla birikim fırsatını kaçırmayın. KOBİ’lere özel Tanışma Faizi kampanyasından ilgili döviz cinsinde son 6 ayda vadeli mevduat bulundurmayan müşterilerimiz yararlanabilir.

QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi

QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Besicilik, ve Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin