QNB Finansbank Cosme Kredisi

Qnb Finansbank KOBİ Kredisi QNB Finansbank, Avrupa Birliği (AB) ve Avrupa Fonu (AYF) kredisi- Ülkemizde de her geçen gün kobilere verilen değer daha da artmaya başladı. Bununla birlikte verilen KOSGEB kredi ve hibeleri daha da arttırıldı. Lakin bu kredilerden yararlanabilenlerin sayısı ciddi manada az. Halbuki değer ve fırsat verilse dünya çapında bir yerlere gelecek güzel işletmelerin olduğunu biliyoruz. Tabi bunların hepsi maddiyat ile alakalı.

QNB FİNANSBANK COSME KREDİSİ GİRİŞ

Büyümek isteyen ve güzel projelere sahip olan KOBİ ler KOSGEB’den yararlanamayınca mecburen yollarını bankalara çeviriyorlar. İşte Tamda bu esnada QNB Finansbank devreye giriyor. Bir çok kredi kampanyaları ile işletme sahibi olanların yanında olduğunu kanıtlıyor. Bizlerde bugün özel bir kredi haberinden yani QNB Finansbank Cosme Kredisi hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız bu özel kredinin ayrıntılarına inebiliriz.

COSME NEDİR?

COSME Avrupa Fonu’nun işletmelerin rekabet edebilirliği ve sürdürülebilirliğinin güçlendirilmesi, girişimcilik kültürünün teşvik edilmesi ve KOBİ’lerin büyümesini destekleyen bir programıdır. 2014-2020 döneminde 2.3 Milyar Euroluk bir bütçe ile küçük işletmelerin ve KOBİ’lerin rekabet gücünü artırmak üzere devreye alınmıştır. Bu finansman, Avrupa Parlamentosu ve Konseyi ve “Erasmus+ Master Programme.” sayesinde mümkün kılınmıştır. Bahsi geçen finansman, Avrupa Parlamentosu ve Avrupa Konseyi’nin 1288/2013 numaralı yönetmeliği çerçevesinde sunulan Kredi Garanti Desteği‘nden faydalanmaktadır.

QNB FİNANSBANK COSME KREDİSİ DETAYLARI

İşletmeler İçin Yepyeni Bir Fırsat QNB Finansbank ile sizleri bekliyor. QNB Finansbank, Avrupa Birliği (AB) ve Avrupa Fonu (AYF) desteği ile geliştirdiği yepyeni bir kredi ürününü işletmelerimizin hizmetine sunuyor. COSME Programı kapsamında QNB Finansbank büyümek ve gelişmek isteyen işletmelere kredi desteği veriyor. Uygun şartları taşıyan işletmeler, duydukları finansal desteği sağlamak için QNB Finansbank şubelerine gelerek avantajlı faiz ve koşulları ile 1-5 yıl arası vade seçenekleriyle sunulan bu taksitli ticari krediyi kredibiliteleri dahilinde kullanmak için başvuruda bulunabilirler.

COSME KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Bu krediye hangi işletmelerimiz başvurabilir?: En fazla 10 çalışanı olan,  En az 6 ay, en fazla 5 yıldır faaliyet gösteren, Son yıl maksimum ciroları 2 milyon TL’den küçük olan, Tütün, alkol, silah vb. sektörlerde* faaliyet göstermeyen işletmeler başvurularını gerçekleştirebilirler. Nasıl Başvurulabilir?: Program kapsamında sunulan kredi fırsatından faydalanmak isterseniz, QNB Finansbank Şubelerinden bilgi alabilir, kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

BAŞVURUDA İHTİYAÇ DUYULAN BELGELER

Şahıs Firmaları İçin: Kimlik fotokopisi, Vergi levhası, İmza beyannamesi gerekmektedir. Limited ve Anonim Şirketler İçin ise: Ortakların ve yetkililerin kimlik fotokopileri, Vergi Levhası, İmza Sirküleri / Beyannamesi, Ticaret odasından alınmış güncel Ticaret Sicil Belgesi ya da Faaliyet Belgesi ve Oda Kayıt Belgesi, Ticaret Sicil Gazetesi (Kuruluş, unvan, ortaklık ve son sermaye yapısını gösteren) belgeleri sunulması gereklidir.

Özel bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Muhakkak değerlendirilmesi gereken özel bir kredi haberini sizlere sunmuş olduk. Artık değerlendirme işi de sizlere kalıyor. Ayrıca aşağıdaki konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

QNB Finansbank KOBİ Nakdi Kredileri

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

Kosgeb hibe kredi nasıl alınır?

KOSGEB’ten 5 Adımda Kolayca Kredi Alma Yolları

LÜTFEN BU YAZIYI KOBİ’LERİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ ORTAMLARDA BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.