Go to ...
QNB Finansbank Besicilik, ve Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi


QNB Finansbank Besicilik, ve Yatırım Kredisi- Şehrin çetrefilli hayatından bıktınız ve artık kendi köyünüze dönmek ve burada bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Ama tam olarak da ne yapacağınız için ne olacağına tam anlamıyla karar vermiş değilsiniz. Evet köyde eviniz, ahırınız ve araziniz var ama gerekli olan nakit paranız yok. Elinizdeki birikimle de ciddi manada bir işe kalkışamıyorsunuz yada giremiyorsunuz.

QNB FİNANSBANK BESİCİLİK VE SÜT HAYVANCILIĞI KREDİSİ GENEL BİLGİ

Ne iş yapsam dediğiniz anda finansbank size iki farklı öneri ile geliyor. Esasen iş kolları olarak bir birlerine çok yakın ama bazı ufak farklılıklar var. Bugün sizler için QNB Finansbank Besicilik, ve Yatırım Kredilerinden söz edeceğiz. Sizlerde bu kredi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz maddi kaynağa ulaşabileceksiniz. Hazırsanız besicilik ve süt hayvancılığı yatırım kredilerinin özelliklerini ve şartlarını ayrı ayrı sunalım.

BESİCİLİK YATIRIM KREDİSİ DETAYLARI

Besicilik Yatırım Kredisi, besi hayvancılığı yatırımlarını desteklemek için geliştirilmiştir. Besicilik Yatırım Kredisi ile hayvan alımının yanı sıra yemleme ünitesi, yem karıştırma makinesi, ahır ve gübre çukuru inşaatı gibi ihtiyaçlarınızı için gerekli olan finans desteğini sağlayabilirsiniz. Bu kampanya yatırım maliyetinin %85’ini karşılar. İpotek teminatlı kredilerde maksimum 120 ay vadeye kadar değerlendirilebilecektir. 6/12 ayda bir ödemeli kredi olduğundan bu yönüyle oldukça fazla avantajlıdır.

Bu krediye başvuru yapmak için;  Çiftçilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, İşletme Tescil Belgesi ve hayvan alımı varsa hayvan pasaportları, Yer Seçim Raporu/Kuruluş İzni/Çalışma İzni, Şubede yapılacak değerlendirme ile gerekli görülmesi durumunda ilave belge ve teminat talep edilebilecektir.

SÜT HAYVANCILIĞI YATIRIM KREDİSİ DETAYLARI

Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi yeni işletme kuracak yatırımcılar ve işletmesini geliştirmeyi hedefleyen yetiştiriciler için geliştirilmiştir. Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi ile yeni süt hayvanları alabilir, yeni ekipmanlarla işletmenizi geleceğe hazırlayabilirsiniz. Bu kredi kampanyası yatırım maliyetinin %85’ini karşılamaktadır. İpotek teminatlı kredilerde maksimum 120 ay vadeye kadar değerlendirilmektedir.

1/3/6/12 ayda bir ödemeli kredi olduğundan bu yönüyle oldukça fazla avantajlıdır. Çünkü gelir durumunuza göre ödemenizi yapabilmeniz oldukça fazla önemlidir. Krediye başvuru yapmak için;  Çiftçilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Damızlık Birliği/Süt Üreticileri Birliği üyelik belgesi, Yer seçim raporu/kuruluş izni/çalışma izni belgesi, Fatura alım satım makbuzu, Hayvan varlığı listesi. Şubede yapılacak değerlendirme ile gerekli görülmesi durumunda ilave belge ve teminat talep edilebilecektir.

Gördüğünüz gibi Besicilik ve süt hayvancılığı için ihtiyaç duyduğunuz krediyi QNB Finansbank ile almak çok kolay. Ayrıca da uzun vadede ödeme imkanı da mevcut. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayın.

DENİZBANK VE ZİRAAT BANKASI BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK KREDİLERİ NELERDİR?

BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK YAPACAKLAR İÇİN HİBE, KREDİ, DESTEK VE TEŞVİK VEREN KURUMLAR HANGİLERİDİR?

TARIM BAKANLIĞI %50 HİBE HAYVANCILIK PROGRAMINDAN KİMLER FAYDALANABİLİR?

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin