Go to ...
OYAK VAKIFBANK KAYNAKLI BORÇ VERME SİSTEMİ


Oyak Vakıfbank Kaynaklı Borç Verme Sistemi- 724kredinotu.com ailesi olarak ülkemizin tüm kesimlerini ilgilendirecek kredi haberlerini yapmaya devam ediyoruz. Bugünkü haberlerimiz genel itibariyle askerlerimizi ve çalışan memurları ilgilendiriyor. Hepimiz krediye ihtiyaç duyabiliyoruz. Ve kredi almak için de en doğru ve en karlı bankayı tercih etmeye çalışıyoruz. Sonuç itibariyle dünya ekonomik parametreler üzerine kurulmuş bir düzen ile işliyor, bizlerde en ekonomik tercihi yapmak durumundayız.

OYAK VAKIFBANK KAYNAKLI BORÇ VERME SİSTEMİ GENEL AÇIKLAMA

Eşyaların yenilenmesi, arabanın bakımı veya değiştirilmesi, Çocukların eğitim giderleri ve masrafları, büyük kızın çeyiz masrafları, tatil planları vs. vs. bu örnekler ile vaktinizi çok fazla almak istemiyoruz. İnsanlık hali ve ihtiyaçlar uçsuz bucaksız. Kredi de kaçınılmaz bir gerçeklik. Bizlerde bu site üzerinden kredi haberleriniz sizler için sunarak en doğru seçimleri yapmanıza yardımcı oluyoruz. Bugün sizler için Oyak Vakıfbank Kaynaklı Borç Verme Sistemi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

VAKIFBANK KAYNAKLI BORÇ VERME SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Tıpkı Vakıfbank OYAK’ın borç verme sistemine alternatif olarak bir hizmet sunuyor. Zorunlu ve daimi üyelerinde zorunlu üyelik süresi aranmıyor. İsteğe bağlı üyelerin ise (bunlara uzman erbaş ve sivil memur örnek olarak gösterilebilir)36 ay üye olması şartı aranmaktadır. Bu kampanyada Garantörlüğü OYAK, finansmanı ise Vakıfbank sağlıyor. Vakıfbank Kredili bankomat 7/24 kredi veya tüketici kullanabilirler.

Tabi bunun için öncelikle üyelerin OYAK sitesin girmeleri ve bulunan formu doldurmaları gerekiyor. Gerekli olan onayları da alarak bu form ve askeri-sivil kimliklerinizi alıp vakıfbank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Emekli olanların ise OYAktan alacakları yazı ve Maaşınızı aldığınız bankadan hesap hareket dökümü ile başvuru gerçekleştirebililer. Başvuru için Vakıfbank’daki başvuru formlarını ve ve sözleşmeyi imzalamanız gerekiyor.

Sözleşme de belirtilen hususlar aynen uygulandığından, OYAK’ın müdahil olma gibi bir durumu söz konusu değildir. Aldığınız kredinin borcunu ödemezseniz, bu borcu Vakıfbank’a OYAK ödeyecektir. Sizlerde bu durumda OYAK’a ödeme yapacaksınız. OYAK’a ödeyeceğiniz borç en fazla 36 ay vadelendirme yapılmaktadır. Bunun dışında talepler geri çevrilecektir.

VAKIFBANK BANKOMAT 7/24 AÇIK KREDİ HİZMETİ

Bu kredi için OYAK’üyeleri için sağlanan bir borç verme sistemidir diyebiliriz. Üyeler esas maaşın 8 katı limitli olarak kullanılabilmektedir. Emekli olan personeller ise 18 katı tutar ile borç alabilirler. Hesap ekstreleri istenilen adrese gönderilebilmektedir. Ayrıca dilerseniz ekstreleriniz e-mail adresinize de gönderilebilmektedir. Son ödeme tarihinin her ayın son iş günü olduğunu da söylemekte fayda var.

Burada her ay ödediğiniz miktar kadar limitiniz rahatlamaktadır. Açılan limit kadar tekrardan borç alabilme imkanınız da bulunuyor. Eğer borcunuzu ödemezseniz veya geciktirirseniz bu durumda da belirtilen faizin üstüne %30 ceza eklenmektedir.

VAKIFBANK BANKOMAT TÜKETİCİ KREDİSİ

OYAK üyeleri diledikleri takdirde Vakıfbank şubelerinden de yararlanabilmektedirler. Bu krediyi 48 ay vade ile kullanabilme şansınız bulunuyor. Ayrıca tüketici kredisi ile 7/24 bankomat kredisi faiz oranlarının da aynı olduğunu belirtelim. Kredi taksitlerinin son ödeme gününde vakıfbank’a ödenmesi şarttır. Geç ödediğiniz takdirde taksit miktarının tümüne aylık temerrüt faizi uygulanmaktadır. Buda belirlenen faizin %30 üstüdür.

KREDİ LİMİTLERİ

 

Değerli okurlarımız, sizler için hazırlamış olduğumuz bir kredi haberinn daha sonuna gelmiş olduk. Detaylı bilgiyi oyak veya Vakıfbank şubelerinden de alabilirsiniz. Yeni bir kredi haberinde buluşuncaya kadar hoş kalın, hoşça kalın. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM OYAK ÜYELERİNİN GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARINIZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yeni yılda en düşük krediyi çekebileceğiniz bankalar burada

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Halkbank Yeni Yıla Özel 100 TL Parafpara Hediye

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

3 Responses “OYAK VAKIFBANK KAYNAKLI BORÇ VERME SİSTEMİ”

 1. Gülşen polat atdoğan
  13 Nisan 2018 at 22:41

  Merhaba…benim eşimde uzman çavuş kredi notu düşük düzensiz ödemeler var 15 personel sarı karta başvuru yapsa çıkma ihtimali nedir..acil cvp verirseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler

  • Turan
   9 Mayıs 2018 at 18:42

   Oyaktan borç almamışsa. Yani Sarı kartı yoksa oyaka müracaat edip sarıkart limiti talebinde bulunsun. Vakıfbankta zaten hesabı vardır. Aynı gün 15 bin lira civarında hesabına yatırırlar. Bunun kara listeyle,düzensiz ödemeyle gecikmeyle falan alakası yok.Allah kolaylık versin.

 2. Funda
  21 Şubat 2018 at 19:00

  Kredi cekemiyorum kredi notum düşük oldgu için bna yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin