Go to ...
Kolay Para Kazanma Yolu Dolar ve Euro’ya Yatırım Yapma


Dolar ve Euro’ya Yatırım- 724kredinotu.com ailesinin değerli dostları. Güzel ve güncel bir ekonomi haberi ile karşınızdayız. Bu hayatta herkes hatta tüm milletler kendilerine göre bir birikim yapıyor. Tabi ülkemizde de yapılan birikimler var. Kimisi her ay bir ufak altın biriktiriyor. Kimisi arsaya yatırım yapıyor, kimisi, liraya, kimisi dolara kimisi de Euro’ya. Bu şekilde kazanmaya çalışıyorlar. Azimle birikim yapanlar ve bu işi de kitabına uyduranlar güzel paralar kazanıyorlar.

DOLAR VE EUROYA YATIRIM GENEL AÇIKLAMA

Dediğim gibi herkes bildiği yolda kendince birikim ve yatırım yapıyor. Bu yatırımların ise büyük bir bölümünü döviz kalemleri oluşturuyor. Eskiden herkes, babam da dahil mark alırlardı. Şimdilerde ise bunun yerini Euro ve tabikide yılların değişemeyen dövizi Dolar aldı. Dolar ve Euro ile çok çok güzel paralar kazanılabiliyor. Özellikle de son 2 -3 gündür millet dolardan ve eoru dan parayı kırdı desek yalan söylemiş olmayız. Peki bu yatırım nasıl yapılır ve nasıl para kazanılır? sorusunun cevabını hep beraber inceleyelim.

DOLARDAN VE EURODAN NASIL PARA KAZANILIYOR?

Eskilerde döviz alındımı yıllarca beklenirdi ve bir olduğunda o zaman bozdurulurdu. Bir ihtiyacımız mı söz konusu hemen mart veya dolar bozdururduk. Ama şimdilerde işin rengi değişti. Artık bu işten çok güzel paralar kazanılıyor ve bu işi kitabına ve kurallarına göre yapıyorlar. Peki bu işin kitabı? Neye göre yatırım yapmalıyım? Ya zarar edersem? tarzında sorularınızın olduğunu biliyoruz. Az sonra sizler ile paylaşacağımız maddelere uyarak kısa bir sürede para kazanabilirsiniz.

ÖN PİYASA TAKİBİ

Bu işe girmek isterseniz, öncelikle yapmanız gereken bir kaç ay piyasa takibidir. Dolar iniyor,  euro ne zaman çıkıyor? Hangi koşullarda dolar artıyor, hangi koşularda euro azalıyor? bunları iyice anlamalısınız. Örneğin Amerika Başkanının değişmesiyle doların artacağını kestirmeniz gerekiyor. Zaten ekonomi haberlerini takip ederseniz uzmanlar önümüzdeki günlerde dolarda şu yönde bir eğilim olacak der. Aynı şekilde Eoruda. Sizlerde hesaplamalarınızı ona göre yaparsınız.

HAYALİ PARA YATIRIN

ilk aylarda hayali para ile yatırımlarınızı yapın. Bir rakam belirleyin. Örneğin 10 bin dolar yada 100 bin dolar. 1 ay içerisinde bu yatırımınızı ölçüp tartın. Uzmanların dediği ile dövizin izlediği yol uyuşuyor mu? Uyuşmuyor mu? Bunu inceleyin. Ve gerekirse uzmanlarınızı değişin ve doğru yerleri takip edin. Hayali paranızın gelişimini takip edin. Baktınız artık sizlerde para kazanıyorsunuz, artık bu işe girebilirsiniz.

İŞİN PÜF NOKTASI

Bu işin püf noktası alım satım dır. 10 bin doları almak için 36.000 TL para yatırırsınız. Ardından öyle bir gelişme yaşanır ve dolar fırlar. Fırlayınca da kendinizce bir limit belirlersiniz ve yatırımınız 40 bin lira oldu mu satarsınız. Bu durum kafadan uydurma değil. 3 gün önce dolar 3,60 seviyelerindeyken bugün 4 liraya dayandı. Dolayısıyla da bu işe yüz bin dolar yatıran kişi 3 günde cebine 40 bin lira atmış olacaktı. Yani 360 bin liralık dolar alan kişinin parası 3 gün sonra 400 bin lira oluyor.

Dolar düştüğü zaman bu sefer 400 bin liralık dolar veya euro alıyorsunuz. Arttığı zaman bu defa daha da fazla kar elde etmiş oluyorsunuz. Aynı bu şekilde sağlam adımlarla al, sat yapan kişiler paraya para demiyorlar. Lakin bu işin tüm işlerde olduğu gibi riskli yanlarının olduğunu da söylemek gerekir. Sağlam ekonomilerde birden dövizlerde ani çıkışlar ve artışlar olmaz ama. Lakin ülkemizde yaşanan olaylardan sonra ekonomi birazda darbe aldı gibi.

Sevgili okurlarımız, sizler için son dönemlerde revaçta olan güzel bir yatırım kaleminden söz etmeye çalıştık. Sizlerde bu sayede dolar alıp satarak para kazanabilirsiniz. Tabi iyi düşünün ve taşının. Bizler sadece olabilecekleri size aktardık. Son karar verecek olan sizlersiniz. Yeni bir ekonomi yazısında buluşuncaya kadar hoşça kalın. Ayrıca aşağıdaki farklı konulardan oluşturduğumuz galerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YAZIYI YÖNDEN PARA KAZANMAK İSTEYEN HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER HESAPLARINIZ İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredilerinde Kredi Limiti Nasıl Yükseltilir?

Yeni Asgari Ücrete Göre Kredi Hesaplama

Kredi Çekip İş Kurmak Mantıklı ve Cazip Mi?

İş ortağı arıyorum diyorsan haydi sende ilan paylaş

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Ekonomi

Esnaflar Nasıl Ayakta Kalmalıdır ? Esnafların Hayatta Kalma Rehberi

Esnaflar Nasıl Ayakta Kalabilir?, Hangi Yolları İzlemeleri Gerekir ? Neler yapılmalıdır? Esnaf nasıl ayakta durur? – Güzel ve kaliteli bir ekonomi yazısı ile tekrardan karşınızdayız. Esnaflarımızı düşünerek ela alıyoruz bu yazımızı. Daha doğrusu 6 ay önce karşılaştığım esnaf bir arkadaşıma verdiğim tüyoları sizler ile paylaşacağım. Bu tüyolar onda ne gibi değişiklikler sağladı? Sizlerde de faydalı

Müjde Başbakan Açıkladı Banka Faizleri Düşecek En Hesaplı Bankalar Burada

Müjde Başbakan Açıkladı Banka Faizleri Düşecek En Hesaplı Bankalar Burada – Çok önemli ve hassas bir yazı ile sizleri selamlamak istiyorum. Banka ve ekonomi adına çok önemli ve kaliteli haberler ile sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bugün ki haberimiz ise ham ekonomimizi hemde bankaları ve hemde bizi çok yakında ilgilendiriyor. Artık kredi çekmeyen ve buna bulaşmayan kimse

100.000 TL İle Borsaya Girmek Mi Yoksa Ev Almak Mı Daha Karlı ve Avantajlıdır?

100.000 TL İle Borsaya Girmek Mi Yoksa Ev Almak Mı Daha Karlı ve Avantajlıdır? – Güzel bir ekonomi yazı ile siz değerli okurlarımın karşısındayım. Esasen bu konuyu okurumuz Sadettin Bey sayesinde kaleme aldım. Dilerseniz Sadettin Bey‘in bizlere yönelttiği soruyu sizler ile paylaşalım; Merhabalar, 30 yıldır bir finans kuruluşunda güvenlikçi olarak çalışıyorum. Geçenlerde ise babamdan kalma

Erken Kapatılan Kredilerde Sigorta Ücretini Geri İstemeyi Unutmayın

Erken Kapatılan Kredilerinde Hayat Sigortası Ücretinizi Geri İstemeyi Unutmayın – Bugün çok önemli bir yazı ile sizlere seslenmek istiyorum. Hatta bu yazım, sizler için çok büyük ve önemli bir hatırlatma olacak. Malumunuz kredisiz yapamıyoruz. Öncelikle bunun altını çizelim. Herkesin kredi çekmek için kendine göre bir nedeni ve sebebi oluyor. Kimisi iş kurmak için kredi çekiyor.

Ziraat Bankası İşe Alımlar Başladı Son Başvuruya Dikkat 2017

Ziraat bankası personel alımı, ziraat bankası iş arkadaşı sınavı, 2017 ziraat bankası iş ilanları, iş başvurusu,- Değerli okurlarımız ve genç takipçilerimiz, bu yazıyı sizlere özel olarak derliyoruz. Zira ülkemizdeki işsizlerin sayısı her geçen gün artıyor. İş bulanlarda dört elle bu işlerine sarılıyorlar. Bu sıralar iş bulmak çok zor. Özellikle de devlette işe yerleşmek çok daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin