Go to ...
Kolay Para Kazanma Yolu Dolar ve Euro’ya Yatırım Yapma


Dolar ve Euro’ya Yatırım- 724kredinotu.com ailesinin değerli dostları. Güzel ve güncel bir ekonomi haberi ile karşınızdayız. Bu hayatta herkes hatta tüm milletler kendilerine göre bir birikim yapıyor. Tabi ülkemizde de yapılan birikimler var. Kimisi her ay bir ufak altın biriktiriyor. Kimisi arsaya yatırım yapıyor, kimisi, liraya, kimisi dolara kimisi de Euro’ya. Bu şekilde para kazanmaya çalışıyorlar. Azimle birikim yapanlar ve bu işi de kitabına uyduranlar güzel paralar kazanıyorlar.

DOLAR VE EUROYA YATIRIM GENEL AÇIKLAMA

Dediğim gibi herkes bildiği yolda kendince birikim ve yatırım yapıyor. Bu yatırımların ise büyük bir bölümünü döviz kalemleri oluşturuyor. Eskiden herkes, babam da dahil mark alırlardı. Şimdilerde ise bunun yerini Euro ve tabikide yılların değişemeyen dövizi Dolar aldı. Dolar ve Euro ile çok çok güzel paralar kazanılabiliyor. Özellikle de son 2 -3 gündür millet dolardan ve eoru dan parayı kırdı desek yalan söylemiş olmayız. Peki bu yatırım nasıl yapılır ve nasıl para kazanılır? sorusunun cevabını hep beraber inceleyelim.

DOLARDAN VE EURODAN NASIL PARA KAZANILIYOR?

Eskilerde döviz alındımı yıllarca beklenirdi ve bir olduğunda o zaman bozdurulurdu. Bir ihtiyacımız mı söz konusu hemen mart veya dolar bozdururduk. Ama şimdilerde işin rengi değişti. Artık bu işten çok güzel paralar kazanılıyor ve bu işi kitabına ve kurallarına göre yapıyorlar. Peki nedir bu işin kitabı? Neye göre yatırım yapmalıyım? Ya zarar edersem? tarzında sorularınızın olduğunu biliyoruz. Az sonra sizler ile paylaşacağımız maddelere uyarak kısa bir sürede para kazanabilirsiniz.

ÖN PİYASA TAKİBİ

Bu işe girmek isterseniz, öncelikle yapmanız gereken bir kaç ay piyasa takibidir. Dolar ne zaman iniyor,  euro ne zaman çıkıyor? Hangi koşullarda dolar artıyor, hangi koşularda euro azalıyor? bunları iyice anlamalısınız. Örneğin Amerika Başkanının değişmesiyle doların artacağını kestirmeniz gerekiyor. Zaten ekonomi haberlerini takip ederseniz uzmanlar önümüzdeki günlerde dolarda şu yönde bir eğilim olacak der. Aynı şekilde Eoruda. Sizlerde hesaplamalarınızı ona göre yaparsınız.

HAYALİ PARA YATIRIN

ilk aylarda hayali para ile yatırımlarınızı yapın. Bir rakam belirleyin. Örneğin 10 bin dolar yada 100 bin dolar. 1 ay içerisinde bu yatırımınızı ölçüp tartın. Uzmanların dediği ile dövizin izlediği yol uyuşuyor mu? Uyuşmuyor mu? Bunu inceleyin. Ve gerekirse uzmanlarınızı değişin ve doğru yerleri takip edin. Hayali paranızın gelişimini takip edin. Baktınız artık sizlerde para kazanıyorsunuz, artık bu işe girebilirsiniz.

İŞİN PÜF NOKTASI

Bu işin püf noktası alım satım dır. 10 bin doları almak için 36.000 TL para yatırırsınız. Ardından öyle bir gelişme yaşanır ve dolar fırlar. Fırlayınca da kendinizce bir limit belirlersiniz ve yatırımınız 40 bin lira oldu mu satarsınız. Bu durum kafadan uydurma değil. 3 gün önce dolar 3,60 seviyelerindeyken bugün 4 liraya dayandı. Dolayısıyla da bu işe yüz bin dolar yatıran kişi 3 günde cebine 40 bin lira atmış olacaktı. Yani 360 bin liralık dolar alan kişinin parası 3 gün sonra 400 bin lira oluyor.

Dolar düştüğü zaman bu sefer 400 bin liralık dolar veya euro alıyorsunuz. Arttığı zaman bu defa daha da fazla kar elde etmiş oluyorsunuz. Aynı bu şekilde sağlam adımlarla al, sat yapan kişiler paraya para demiyorlar. Lakin bu işin tüm işlerde olduğu gibi riskli yanlarının olduğunu da söylemek gerekir. Sağlam ekonomilerde birden dövizlerde ani çıkışlar ve artışlar olmaz ama. Lakin ülkemizde yaşanan olaylardan sonra ekonomi birazda darbe aldı gibi.

Sevgili okurlarımız, sizler için son dönemlerde revaçta olan güzel bir yatırım kaleminden söz etmeye çalıştık. Sizlerde bu sayede dolar alıp satarak para kazanabilirsiniz. Tabi iyi düşünün ve taşının. Bizler sadece olabilecekleri size aktardık. Son karar verecek olan sizlersiniz. Yeni bir ekonomi yazısında buluşuncaya kadar hoşça kalın. Ayrıca aşağıdaki farklı konulardan oluşturduğumuz galerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YAZIYI KOLAY YÖNDEN PARA KAZANMAK İSTEYEN HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER HESAPLARINIZ İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredilerinde Kredi Limiti Nasıl Yükseltilir?

Yeni Asgari Ücrete Göre Kredi Hesaplama

Kredi Çekip İş Kurmak Mantıklı ve Cazip Mi?

İş ortağı arıyorum diyorsan haydi sende ilan paylaş

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin