Go to ...
Kolay Para Kazanma Yolları Nelerdir


Kolay para kazanmanın yolları, kolay kılavuzu, basit para kazanma yöntemi- Artık herkes kolay yoldan derdinde. Hayat şartları oldukça fazla zorlaştı. Ev geçindirmek özellikle bir tek maaşla imkansız gibi. Bunda dolayı ek iş ve ek gelir elde etmenin yollarını keşfetmeye çalışıyor insanlar. Bu sadece ülkemiz için geçerli bir durum değil. Tüm ülkeler için durum aynı. Zorlaşan hayat şartlarına karşı bir tutunma refleksi olarak para kazanma yolları çıkıyor önümüze.

KOLAY YOLLARI GİRİŞ BÖLÜMÜ

Tek maaş ile geçimin zor olduğunu söylemiştik. Sizin de bir birikiminiz var ama bu birikimden nasıl para kazanacağınızı tam olarak bilemiyor ve kestiremiyorsunuz. Bizlerde sizlere yardımcı olmak için bugün Kolay Yolları Nelerdir? konusunu işlemeye çalışacağız. Sizlerde bu yolları inceleyip kendinize en uyun olanını seçip para kazanabilirsiniz. Hazırsanız bu özel konunun maddelerini teker teker inceleyelim ve görelim.

BORSA İLE PARA KAZANMA

Bir çok kimseler artık borsa ile haftalık pazar ve market alışverişlerini kazanabiliyorlar. 15 – 20 bin lira para ile haftalık 200 – 300 TL arasında kazanılabiliyor. Yalnız bunun için borsayı iyi takip etmeniz gerekiyor. İyi olan ve güvenilir olan hisseleri al sat işlemleri sayesinde para kazanabiliyorsunuz. Ama sizlere tavsiyem kendinizi fazlaca kaptırmayınız ve güvenli olan hisseler ile yolunuza devam ediniz. Varsın az olsun ama sağlam olsun. Bu işi öğrendikçe zaten daha da fazla paralar kazanabilirsiniz.

ŞANS OYUNLARI

Bu dünyada ki en kolay ve hızlı para kazanma yolu olarak şans oyunları karşımıza çıkıyor. Şansınız varsa ve şansınızın olduğunu düşünüyorsanız bu yolu deneyebilirsiniz. Lakin bu oyunları oynarken de ufak paralar ile yani bir kaç TL ile oynayınız. Zira çoluk çocuğunuzun riskini bu oyunlara yatırmayınız ve bağımlı hale gelmeyiniz. Bir kaç defa deneyin. Çıkmıyorsa fazlada zorlamayın. Unutmayın ki 1 TL’ye 1 ekmek alınabiliyor.

FOREKS İLE PARA KAZANMA

Foreks de son zamanlarda ülkemizde yayılan bir sistem haline geldi. Bu sistem hisseler hem yükselirken hemde artarken kar elde etmeniz mümkün. Bir ülkenin para birimi ile başka ülkelerin para biriminin değiştirildiği” bir sistemdir. Ayrıca güvenli bir para kazanma sistemidir. Foreks ülkemizde SPK (Sermaye Kurulu Piyasası) tarafından denetlenmektedir. Sizlere tavsiyemiz eğer forex kullanmak istiyorsanız lisanslı şirketler ile çalışınız. Bunun dışında 100.000 Dolara kadar deneme hesabı ile foreks’i öğrenebilirsiniz.

DÖVİZ ALIM SATIMI

Sizlerde 20 bin lira gibi bir para ile ufaktan ufağa bir güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle piyasayı bir ay kadar takip etmek. Bu sayede doların veya euronun ne zaman artacağı ve düşeceğini önceden kestirebilecek ve bu dalgalanmalardan para kazanabileceksiniz. Tabi bu işe ciddi manada para yatıranların bir gecede elde ettikleri karın ucu bucağı yok.

FAİZ VEYA KOMİSYON İLE BORÇ PARA

İster Kar payı deyin ister faiz, ister de komisyon. Bankalar yapınca oluyor da siz yapınca neden olmasın. Yakın çevrenizden tanıdıklarınıza senet ile borç para verebilirsiniz. Tabi bunu da belirli bir komisyon karşılığında veriyorsunuz. Bu sayede paranız 3 ayda ciddi manada değerlenmiş oluyor.

2.EL ARAÇ VE GAYRİMENKUL

Arkadaşlar piyasada bir çok insan 2. el piyasasını takip ediyor. Türkiyenin neresi olursa olsun fark etmiyor. Uygun bir ürün buldu mu kaçırmıyorlar. Her kesin işi iyi gitmiyor ve 150 bin liralık evini 120 hatta 110 bin liraya satıyor acil olarak. Bunu fırsat bilenlerde hemen bu evi alıp 155 – 160 bin liraya satıp en az 30 bin lira kar elde etmeye çalışıyor. Bir anda ve kolayca. Aynı şekilde 2. el araçlarda o şekilde. Bir galerici tanıdığım var. 130 bin liraya bir araba satıyor kaça aldım diye sorunca şok oldum. 110 bin liraya arabayı almış ve inanırmısın 2 hafta içerisinde o araba satıldı. 2 haftada 20 bin lira güzel bir yatırım aracı anlayacağınız.

BANKA FAİZİ İLE PARA KAZANMA

Elinizde 200.000 TL var ve henüz he yapacağınıza karar veremediniz. Bankada boş boş duracağına bir bankanın avantajlı faiz veya kar payı oranlarından yararlanın. 200.000 TL’nin bir aylık getirisi neredeyse 1.500 TL. Bu sayede paranız olduğu yerde değer kaybedeceğini bırakın da değer kazansın. Buda bir çok kimsenin kullandığı yöntemlerden bir tanesi.

KİRALIK ODA

Genelde tatil yörelerinde ve büyük şehirlerde bu yöntem uygulanıyor. Tatil yörelerinde oda kiralarının günlüğü en az 100 TL den başlıyor. Büyük şehirlerde ise genelde öğrenci kızlar tercih ediliyor. Yaşlı çiftler odalarının birini bir üniversiteliye kiralıyor. Bu sayede aylık 400 -500 TL civarında bir gelir elde ediyor.

Sevgili dostlarımız, uzun soluklu bir yazı olduğunun farkındayız ama sizler için mükemmel bir yazı hazırlamış olduk. Kolay yoldan nasıl para kazanabileceğinizi sizler için açıklamaya çalıştık. Sizlerde ricam bu yazıyı arkadaşlarınızın da görebilmesi adına LÜTFEN FACEBOOK ile beğenip paylaşabilir misiniz?

Kredi Notum Neden Yükselmiyor, kredi notumu nasıl artırabilirim?

Para Biriktirme Yolları Nelerdir, Nasıl Para biriktirilir?

Kredi Çekemiyorum Yardım Edin Lütfen Para Nereden Bulabilirim

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin