Go to ...
Halkbank Teknoloji, AR-Ge, İnovasyon Destek Paketi Özellikleri


Halkbank Teknoloji, AR-Ge, İnovasyon Destek Paketi Özellikleri- Bir çok KOBİ’miz desteklenemediği için uluslararası piyasaya açılamıyor. Halbuki o kadar kaliteli ve özel ürünler üretiyorlar ki, maalesef ellerinde yeterince para olmadığı için sadece kendi şehri ve coğrafyası ile sınırlı kalıyor ürünleri. Halbuki bir destek bulsa mükemmel işlere imza atabilecek. İşte bunun için halkbank sizlerin yanınızda. Bugün sizler için Halkbank Teknoloji, AR-Ge, İnovasyon Destek Paketi Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

HALKBANK TEKNOLOJİ, AR-GE, İNOVASYON DESTEK PAKETİ ÖZELLİKLERİ

Teknoloji, AR-GE, İnovasyon Destek Paketimiz,siz KOBİ’lerimizin Avrupa’daki benzer işletmelerle rekabet edebilmesi için tasarlanmıştır. Üretim yöntemlerinizi iyileştirmeniz, üretimde kalite ve standardizasyonu sağlamanız ve ürün çeşitlendirmesine yönelmeniz için hazırlanan paket ile ihtiyaç duyduğunuz gerekli finansal desteği Bankanız Halkbank’ta bulabilirsiniz.

HALKBANK İNOVASYON KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İnovasyon Kredisi, KOBİ’lerin, uluslararası düzeyde rekabet sağlaması amacıyla hazırlanmıştır. Kredi ile; Yeni ürün tasarımı, Mevcut ürünün geliştirilmesi, iyileştirilmesi, AR-GE laboratuvar yapımı, Ürün kalite ve standardının yükseltilmesi, Maliyet düşürücü nitelikte yeni tekniklerin, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi konularında ihtiyaç duyacağınız finans desteğini sağlayabilirsiniz. Kredinin Özellikleri, Yatırım kredilerinde 2 yıla kadar ödemesiz dönem olmak üzere azami 5 yıl kredi kullanılabilmektedir. İşletme Kredilerinde ise 6 aya kadar ödemesiz dönem olmak üzere azami 4 yıl vade uygulanabilecektir.

HALKBANK TEKNOLOJİ DESTEK KREDİSİÖZELLİKLERİ

Teknoloji Destek Paketi ile sektörlere özel çözümler sunulmaktadır. 1. Bilişim Sektörüne Destek Kredisi: Bilgisayar, donanım, yazılım, programlama, internet, multimedya (modem, bluetooth, digital kamera, ekran/ses kartı, MP3, web kamera vb.) ve teknoloji gibi Bilişim teknolojileri ile ilgili hizmetlerin tümünü üreten yazılım firmalarımızın ihtiyaçları için kullandırılır.

2. Teknoloji Yenileme Kredisi: Mevcut bilgisayar teknolojisini yenilemek isteyen ya da mevcut yatırımlarına ilave olarak bilgisayar, donanım, yazılım, programlama, internet, multimedya (modem, bluetooth, digital kamera, ekran/ses kartı, MP3, web kamera vb.) ve teknoloji ile ilgili olarak eğitim hizmetleri dahil Bilişim teknolojileri ile ilgili hizmetleri satın almak isteyen firmalarımız için uygun bir kredidir.

Kredinin Özellikleri; Fatura karşılığı kullandırılacak olan kredide, KDV dahil proforma fatura bedelinin azami % 75’ine kadar kredilendirilebilme imkanı bulunmaktadır. TL cinsinden kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredi, vadesi azami 36 aydır.

HALKBANK KALİTE BELGESİ KREDİSİ

Firmaların, ISO Kalite Standartları Belgesine sahip olmalarını (HACCP, BRC, IFS, EUROGAP, ISO 9000, 14000, 18.000, ISO 22000 kalite standartları) ve CE (Conformite Europeene) işaretini almalarını teşvik etmek, finansal destek sağlamak için hazırlanan bir kredi ürünüdür.

HALKBANK FUAR VE SERGİLERE KATILIM KREDİSİ

Fuar ve Sergilere Katılım Kredisi, yurt dışında ya da yurt içinde düzenlenen fuarlara iştirak etmeyi düşünen KOBİ’lerin fuar katılım giderlerini karşılamak amacıyla oluşturduğumuz bir kredi ürünüdür. Kredinin Özellikleri:  Dış Ticaret Müsteşarlığı’ nca (DTM) desteklenmesine karar verilmiş, yurt dışı fuarlara milli veya bireysel katılım sağlayacak firmalar ile yurt içinde düzenlenen fuar ve sergiler için organizatör firmaların organizasyonunda söz konusu fuarlara iştirak edecek firmalarımız bu krediden faydalanabilir.

Yurt dışındaki fuarlara iştirak edecek KOBİ’lerin stand kiraları, stand inşası, dekorasyon, sigorta, nakliye ve gümrük giderleri, personel giderleri, katalog ve diğer tanıtım giderleri bu kredimizle karşılanacaktır. Yurt içinde fuarlara iştirak edecek firmalarımızın organizatör firmaların organizasyonuna katılmaları halinde katılım ücretleri, personel giderleri, katalog ve diğer tanıtım giderleri, bireysel katılımlarda ise stand kirası, stand inşası ve nakliye giderleri karşılanacaktır. Kredinin vadesi 12 aydır. Krediyi TL ve AET ( Aylık Eşit Taksitli) olarak kullanabilirsiniz.

Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Bu yazı KOBİ’lerin bir kısmını kapsadığından biraz özel bir yazı olmuş oldu. Sizlerde bu özel krediden yararlanmak ve faydalanmak isterseniz Halkbank Şubelerine uğrayabilirsiniz. Bizlerden bu kadar. Krediyi değerlendirme işi de sizlere kalıyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Halkbank KOBİ Turizm Sezonu Destek Paketi

Halkbank Tarım Destek Paketi

Halkbank franchising destek paketi

Halkbank İmalat Destek Paketi

 

 

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin