Go to ...
Halkbank Sanayi Bölgeleri Destek Paketi


Halkbank Sanayi Bölgeleri Destek Paketi- Halkbank, esnaf, kobi ve işletmelerin yanında olmaya devam ediyor. Ülkemizde kobi ve esnafların en fazla tercih ettikleri banka olarak bir birinden güzel kredi yapmaya devam eden Halkbank büyük sanayicilerinde yanında olduğunu ispatlıyor adeta. Ülkemizde organize sanayi bölgeleri çeşitli illerimizde mevcut. Bu bölgeler ülkemizin kalkınmasında oldukça büyük bir pay sergiliyorlar.

HALKBANKASI ORGANİZE SANAYİ DESTEK PAKETİ GENEL AÇIKLAMA

Organize sanayi bölgeleri gerek ürettikleri ürün ve mallar ile gerek dönen sıcak paralar ile gerekse de işçi istihdamları ile oldukça önemli bir konum eda ediyorlar. Bundan dolayı da bu bölegelerde açılacak olan sermaye güçleri gerek devletimizce gerekse de bankalar tarafından destekleniyorlar. Bugünde sizler için Halkbank Sanayi Bölgeleri Destek Paketi hakkında detaylı bir bilgilendirme yapmayı planlıyoruz. Bu özel kredi haberinin detaylarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

HALKBANKASI ORGANİZE SANAYİ DESTEK PAKETİ DETAYLARI

Organize Sanayi Bölgeleri (OSB), Küçük Sanayi Siteleri (KSS) ve diğer sanayi bölgelerinde faaliyet gösteriyorsanız veya sanayi bölgelerinde yeni yatırım yapmayı planlıyorsanız ihtiyacınız olan paket hazır. Paket kapsamında, Komple yeni yatırımlar (yeni fabrika kurulumu), Yurt içinden veya yurt dışından yeni makine-teçhizat, demirbaş, araç vb. alımı, Mevcut üretim tesisi ve binaların yetersiz olması durumunda, üretime ilişkin iş akışının düzenlenmesi ve maliyet düşürülmesi amacıyla sanayi bölgelerindeki bina alımları,

Tevsi (darboğaz giderici, modernizasyon, kalite yükseltici, kapasite artırıcı v.b.) yatırımları, Yenileme yatırımları, AR-GE yatırımları, İnovasyon yatırımları, Sanayi bölgelerine taşınma nedeniyle doğabilecek harcamalar, Diğer işletme sermayesi ihtiyaçları, konularındaki finansman ihtiyaçlarınızı halkbank karşılıyor. Dilerseniz şimdide bu paket içerisinde yer alan ögeleri teker teker inceleyelim.

SANAYİ BÖLGELERİ YATIRIM KREDİSİ

Sanayi bölgelerinde faaliyet gösteriyorsanız veya sanayi bölgelerinde yeni yatırım yapmayı planlıyorsanız; komple yeni yatırımları (yeni fabrika kurulumu), yurt içinden veya yurt dışından yeni makine-teçhizat, demirbaş, araç vb. alımı, mevcut üretim tesisi ve binaların yetersiz olması durumunda üretime ilişkin iş akışının düzenlenmesi, maliyet düşürülmesi amacıyla yapılacak bina alımları, tevsi yatırımları, yenileme yatırımları amacıyla faydalanabilirsiniz.

SANAYİ BÖLGELERİ İŞLETME KREDİSİ

Sanayi bölgelerinde faaliyet gösteriyorsanız veya sanayi bölgelerinde yeni yatırım yapmayı planlıyorsanız,  üretiminiz  için gerekli ham madde ve ara malı alımının finansmanınız ve diğer işletme sermayesi ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Buda oldukça önemli bir faktör ve değerlendirilmesi gereken bir kredi.

SANAYİ BÖLGELERİNE TAŞINMA KREDİSİ

Mevcut üretiminizi Sanayi Bölgelerine taşımak istiyorsanız ihtiyacınız olan finansmanı istediğiniz ödeme şekillerine göre Halkbank sağlıyor. Bu sayede hem daha geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilir, hemde ham maddeye daha ucuz ve daha da kolay ulaşabilirsiniz.

FKA ENERJİ VERİMLİLİĞİ KREDİSİ

İşletmelerin, modernizasyon ve kapasite artışına yönelik olarak yapacakları yeni yatırımları ve verimlilik artışı sağlamak amacıyla işletmelerindeki enerji giderlerinin azaltılmasına yönelik tüm yatırım kredileri Enerji Verimliliği ile Halkbank tarafından finanse edilebilecektir. Kredinin üst limiti 2.000.000.-EUR’dur. 2 yılı anapara geri ödemesiz dönemli toplam 7 yıla varan vade Çalışan sayısı en fazla 500 olan özel sektör firmaları bu krediden yararlanabilir. Schneider Electric işbirliği ile “ücretsiz enerji verimliliği yatırım danışmanlığı hizmeti” de içermektedir. Firmaların Türkiye’de faaliyet göstermesi zorunluluktur.

TİCARİ KULLANIM AMAÇLI GAYRİMENKUL ALIM KREDİSİ

Fabrika binası, dükkan, alışveriş merkezi, otel vb. ticari gayrimenkul alımlarınızda 120 aya varan vadeler ve uygun ödeme koşulları ile siz KOBİ’lerimize özel bir kredi hazırlanmış. Kredinizi , TL olarak , max. 120 ay vade ile kullanabilir, Ödemenizi, ister dönemsel taksitli, ister aylık eşit taksitli yapabilirsiniz.

YURTDIŞI KAYAKLI KREDİLER

OBİ Yurtdışı Kaynaklı Kredileri, komple yeni yatırım, tevsii, modernizasyon, yenileme, kalite düzeltme, darboğaz giderme, tamamlama, entegrasyon, ürün çeşitlendirme vb. yatırımlarınızda kullanabilirsiniz. Kredilendirilebilir Sektörler: İmalat sanayi, Tarıma dayalı sanayi, Turizm, Eğitim, Sağlık, koruma, Yenilenebilir enerji (hidroelektrik, jeotermal, rüzgar, güneş, bioenerji vb.) Altyapı, Hizmet Bilgi ve iletişim teknolojileri ve bu sektörlerle doğrudan bağlantılı olan diğer sektörler

Ayrıca bu paket kapsamında şu ürün ve hizmetlere de kavuşabilirsiniz. Teminat Mektubu (TL/YP), POS, Paraf Business Kart ve KOBİKART.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Geniş ve kapsamlı bir yazı olduğundan sizler için istifadeli bir yazı olduğuna inanıyoruz. Tabi haberi yapması bize, değerlendirmesi de size kalıyor. Bir sonraki kredi ve ekonomi haberlerinde buluşmak dileğiyle.

Halkbank Teknoloji, AR-Ge, İnovasyon Destek Paketi Özellikleri

Halkbank KOBİ Turizm Sezonu Destek Paketi

Halkbank Tarım Destek Paketi

Halkbank franchising destek paketi

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin