Go to ...
Halkbank KOBİ Turizm Sezonu Destek Paketi


Halkbank KOBİ Turizm Sezonu Paketi- Halkbank geliştirdiği kredi kampanyaları ile KOBİ’lerin yanında olmaya devam ediyor. Özellikle bir çok KOBİ Halkbank ile çalışmanın ayrıcalığını yaşıyor. Malumunuz esnaf ve KOBİ’ler işlerinin dönmesi adına nakit sıcak paraya ihtiyaç duyuyorlar. Özellikle sezona hazırlık yapan KOBİ’ler tamir tadilat ve yenilenmek ve yeni bir yüzle müşterisinin karşısına çıkmak için ciddi manada paraya ihtiyaç duyuyor.

HALKBANK KOBİ TURİZM SEZONU DESTEK PAKETİ

Ülkemizin coğrafyası o kadar güzel ki, 4 mevsimi de yaşıyoruz. Bundan dolayı da yaz, kış turist akını alan bir ülkede yaşıyoruz. Turizm gelirleri de ülkemizin kalkınması adına ciddi bir payı oluşturuyor. Bundan dolayı da bankalar KOBİ ler için mükemmel kredi kampanyaları sunuyor. Lakin bugün özellikle Turizm sektöründe çalışan KOBİ’lere özel güzel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Hazırsanız Halkbank KOBİ Turizm Sezonu Destek Paketi hakkında bilgilendirmelerde bulunalım.

HALKBANK KOBİ TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL KREDİ

KOBİ Turizm Sektörü Destek Paketi, turizm faaliyetiyle iştigal eden KOBİ’lerimizin nakit akışına uygun kredi kullanmalarına imkan sağlamak amacıyla tasarlanmış, sezon ödemeli  bir kredi ürünüdür. Kredi yaz ve kış turizmi ile iştigal eden firmaların nakit akışına uygun olarak her yıl azami 9 ay ödemesiz dönemli olarak kullandırılır. Nakit akışınıza uygun olarak aylık eşit taksitli ya da dönemsel taksitli olarak kullanma imkanı vardır.

Kredilendirilebilir Sektörler; Tüm konaklama tesisleri, Turizm Belgeli veya belediye işletme belgeli turistik restoranlar, Seyahat acenteleri, Yat turizmi ile uğraşanlar ve turizm sektörüne hizmet ve ürün satışı yapan tedarikçi işletmeler.

HALKBANK KOBİ TURİZM SEKTÖRÜ PAKETİ İÇİNDEKİ KREDİLER

KOBİ Turizm Sezonu Destek Paketi içinde, sektörünüzün ihtiyaçlarına uygun olarak özel geliştirilen ürünleri bir araya getirdik. 1. Konaklama Tesisleri ve Turistik Restoranlar Tadilat ve Yenileme:  Konaklama tesisleri ile restoran işletmelerine yenileme, ekipman ve tefriş malzemesi alımı amacıyla 60 ay vadeye kadar kullandırılır. Tamir-bakım ve sezon öncesi diğer işletme ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla ise azami 24 ay vadeli TL kredi imkanı sağlanmaktadır.

Ayrıca kredinin Vergi Resim Harç İstisnası Belgesi (VRHİB) veya Yatırım Teşvik Belgesi (YTB) kapsamında olması halinde başka bir belgeye gerek olmaksızın döviz olarak da kullanılabilmektedir. Turizmci KOBİ’ler komple yeni yatırım ve kapasite artırım amacıyla kredi talebinde bulunulması halinde ise azami 2 yıl ödemesiz dönemli toplam 7 yıl vadeli bünye ve/veya kaynaklı Orta ve Uzun Vadeli kredi ürünümüzden de faydalanabilmektedir.

2. Seyahat Acenteleri ve Turizm Tedarikçileri: Azami 24 ay vadeli TL kullandırılmaktadır. Kredinin Vergi Resim Harç İstisnası Belgesi (VRHİB) veya Yatırım Teşvik Belgesi (YTB) kapsamında olması halinde ise başka bir belgeye gerek olmaksızın döviz kredisi ürünümüzden de faydalanılabilmektedir.

3. Yat İşletmeleri: Turizm Bakanlığı’ndan aldığı “Turizm İşletme Belgesi”ne istinaden yat işletmeciliği yapan veya işleten firmalara TL cinsinden kullandırılmaktadır.   Kredinin azami vadesi 24 ay’dır. Kredinin Vergi Resim Harç İstisnası Belgesi (VRHİB) veya Yatırım Teşvik Belgesi (YTB) kapsamında olması halinde ise başka bir belgeye gerek olmaksızın döviz kredisi ürünümüzden de faydalanılabilmektedir.

4. Kalkınma Bankası Turizm Kredisi: Kalkınma Bankası Turizm Kredisi, Türkiye’nin her yöresinde turizm sektöründe faaliyet gösteren tüm turizm konaklama (beş yıldızlı oteller de dahil) işletmelerin; Komple yeni yatırım, Yenileme, Modernizasyon, Renevasyon, Sınıf yükseltme ve enerji yatırımları ile işletme ihtiyaçlarını finanse etme amacıyla Kalkınma Bankası’nın sağlamış olduğu kaynakla kullandırılmaktadır. Bu kredi ile turizmci KOBİ’lere; yatırım kredilerinde azami 1 yıl, işletme kredilerinde azami 6 ay ödemesiz dönemli azami tutarı 3 milyon TL’ye kadar kredi imkanı sunulmaktadır.

HALKBANK DİĞER KREDİ VE ÜRÜNLER

Turizm Destek Paketi ile Yararlanabileceğiniz Diğer Kredi ve Ürünleri; Çek karnesi, Dost Hesap KredisiNakit Yönetim ÜrünleriSigorta, Kambiyo İşlemleri, Döviz -TL Çek Tahsilatları, Döviz/Efektif Alış ve Satış İşlemleri, Paraf Card, Dövizli Çek İştira Kredisi, FKA Enerji Verimliliği Kredisi, Teminat Mektubu TL/YP, POS, KOBİ KART.

Değerli okurlarımız, Sizlerde turizm sektöründe çalışıyor ve krediye ihtiyaç duyuyorsanız, Halkbank’ı değerlendirebilirsiniz. Tabi her zaman söyledimiz gibi son karar size ait. Biz sadece haber yapıyoruz. Yeni bir kredi haberimizde görüşmek dileğiyle.

Halkbank Tarım Destek Paketi

Halkbank franchising destek paketi

Halkbank İmalat Destek Paketi

Halkbank Sıfır faizli esnaf kredileri

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin