Go to ...
Halkbank İmalat Destek Paketi


İmalat Paketi- Halkbank yaptığı paketleri ile Kobilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Benim tanıdığım esnaf ve kobilerin çoğu Halkbank’ı tercih ediyor. Nedenini sorduğumda ise; Halkbanktan şaşmayacaksınız diyorlar. Şimdi detaylı bir şekilde incelediğimde ne kadar da haklı olduklarını görebiliyorum. Halkbank gerçekten KOBİ’ler için mükemmel fırsatlar sunuyor. Bugünde bu kredilerden bir tanesi olan Halkbank İmalat Destek Paketi hakında bilgilendirmelerde bulunacağız.

HALKBANK İMALAT SEKTÖRÜNE ÖZEL

Halkbank’tan imalatçı KOBİ’lerine özel BSMV istisnası ; Halkbank’ta her türlü üretim ya da bakım-onarım faaliyetinde bulunan ve tarıma dayalı sanayi işletmeleriniz için kullandığınız kredilerde %5 BSMV istisnası uygulanmaktadır.  Ayrıca teminat oluşturamamanız durumunda projenize göre Kredi Fonu’nun (KGF) kefaletini de kullanabilirsiniz.

İmalatçı KOBİ firmasıysanız, işinizi büyütmek için gerekli olan ham ve yardımcı madde temini, makine ekipman alımı,  ile diğer işletme giderlerinizin finansmanı için “İmalat Sektörü Destek Paketi” kapsamında ödemesiz dönemli, uzun vadeli kredi işletme ve yatırım kredilerini kullanabilirsiniz.  Teminat mektubu ihtiyaçlarınızı Halkbank Şubelerinden karşılayabilir, işyeri alım kredileri, anlık ve acil ödemelerinizde kullanabileceğiniz Dost Hesap Kredisi, Bankamız ödeme garantisi içeren güvenceli çek karnesi ürünlerinden de faydalanabilirsiniz.

HALKBANK İMALATÇI KOBİLER İÇİN YATIRIM KREDİLERİ

Banka Kaynaklı Orta ve Uzun Vadeli Proje Kredisi: Firmaların, yatırım, işletme sermayesi vb. ihtiyaçlarının karşılanması ve bu kapsamda geliştirmeyi tasarladıkları projelerinin desteklenmesi amacıyla kullandırılmaktadır. Kredinin Özellikleri: Kredi, yatırım kredisi olarak 3 yılı ödemesiz dönemli toplam 10 yıl vadeli ve işletme kredisi olarak da 1 yılı ödemesiz dönemli toplam 5 yıl vadeli olarak kullandırılabilir.

Faizler, sabit, değişken veya Trlibor, Libor ve Euribor’a endeksli olarak belirlenir ve ödemesiz dönem de dahil olmak üzere 3 veya 6 ayda bir tahakkuk ve tahsil edilir. Kredi, TL veya YP olarak kullandırılabilmektedir. Kredinin üst limiti işletme kredilerinde firma kredi değerliliğine göre, yatırım kredilerinde ise proje bazında belirlenir.

Makine Alım Kredisi: Makine Alım Kredisi ile yurt içi ve yurt dışından makine alımınıza  yönelik finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.TL/USD/EUR olarak, nakit akışınıza geri ödeme seçenekleri ve uzun vade imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ticari Gayrimenkul Alım Kredisi: Ticari Gayrimenkul Alım Kredimizle Fabrika binası, imalathane gibi üretim binası alımlarınızda ya da ticari amaçlı gayrimenkul alımlarınızda, ödemesiz dönem imkanı ve 10 yıla varan vade imkanlarından yararlanabilirsiniz.

İMALATÇI KOBİ’LER İÇİN İŞLETME KREDİLERİ

İşletme sermayesi ihtiyaçlarınız için kısa vadeli  rotatif ve spot ya da aylık eşit taksitli kredilerimizi kullanabilirsiniz. Firmanıza tanımlanacak Dost Hesap Kredisi limiti ile de çek ödemeleriniz, kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İHRACATÇI İMALATÇI FİRMALARA ÖZEL ÜRÜNLER

Hem ihracat hem de imalatçı bir firmaysanız, İhracatçılara özel ihracat destek paketi kredilerinden yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda HalkBankın, Döviz Kredisi, TL ihracat Kredisi ve Eximbank kaynaklı kredilerden  faydalanırken, Forward ve opsiyon işlemleri ile de kurdaki dalgalanmalara karşı korunma sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda geniş muhabir ağımızla, ihracat akreditif işlemlerinizi Bankamıza yönlendirebilirsiniz.

TEMİNAT MEKTUBU

Faaliyetleriniz boyunca bir malın teslimi, bir işin yapılması,bir borcun ödenmesi ve benzeri konulardaki   TL/YP Teminat Mektubu ihtiyaçlarınızı indirimli komisyon oranları ile HalkBank Şubelerine başvurarak  karşılayabilirsiniz. İşin açıkçası buda oldukça önemli bir madde.

HALKBANK GÜVENLİ ÇEK

Halkbank Güvenceli Çek, hesabınızda çek ödemesi için yeterli para olmasa dahi, firmanıza tahsis edilecek kredi sayesinde çekin üzerinde basılı olan tutarın tamamına ödeme garantisi veriyor. Üstelik çekin garantili olması için ilave hiçbir işlem yapmanıza gerek yok, çekinizi teslim aldığınız anda “Halkbank Güvenceli”siniz.

HALKBANK KOBİ SİGORTASI

Halkbankda, her müşteriye, kendi sektörlerine özel poliçelerle, sektör genelinde verilen en geniş teminatlar verilmektedir. Halkın KOBİ Sigortasıyla, tek poliçede tüm teminatları sağlayabilirsiniz.. KOBİ Sigortamızla ayrıca Asistans hizmeti verildiğini de hatırlatalım.

Poliçede Yangın, Dahili Su, Duman, Yer Kayması, Kara Ve Hava Taşıtları Çarpması, Kar Ağırlığı, Kazı Sonucu Yer Kayması, Acil Sağlık, Dahili Nakliyat(Kamyon Klozu), Yazılmayan Riskler,İzolasyon, Arızi İnşaat İşleri,Geçici Adres Nakli, Kira Kaybı, Alternatif İşyeri Masrafları, Raf-Vitrin Devrilmesi gibi otomatik teminatlar yer almakta olup, firmanız ve sektörünüze özel ek teminatlar da oluşturabilirsiniz.

HALKBANK KOBİ ACİL DESTEK POLİÇESİ

KOBİ’lerin iş yaşamlarında karşılaşabilecekleri riskleri, ihtiyaçlarına daha ve etkin çözümler bulmak, Halkbankın her an KOBİ lerinin yanında olduğunu hissettirmek için; iş kaybı, iflas, ferdi kaza ve acil sağlık sorunları teminatlarını da içeren bir paketi hazırlanmış. Bu sigorta paketi ile İş kaybı, İflas, Ferdi Kaza ve Acil Sağlık Sorunlarını teminat altına alınıyor.

Değerli KOBİ’lerimiz sizlerde Halkbank’ın imkan ve faydalarından yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Canı gönülden diyorum ki mükemmel projelere ve kampanyalara imza atmış. Biz üzerimize düşen haberleri yaptık. Değerlendirme ve inceleme işi de sizlere kalıyor. Bir sonraki kredi ve ekonomi haberimizde görüşmek dileğiyle.

Halkbank Sıfır faizli esnaf kredileri

Masrafsız kredi veren bankalar

İş Yeri Açmak İçin Kredi Nereden Bulunur?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞIM

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM