Go to ...
Halkbank franchising destek paketi


Halkbank destek paketi- Değerli dostlarımız, bugün sizler için özel bir konuya değineceğiz. Zira artık herkes kendi işini yapmanın derdinde. Özel sektördeki bir çok iş veren maalesef çalışanın hakkını gözetmiyor. Geçenlerde okuduğum bir haberde bir iş yeri sahibi çalışanının 3 aydır sigortasını yatırmamış ve sağlık için hastaneye giden işçi acı gerçekle karşılaşmış. Bu durumu iş verene anlatan işçiye verilen cevap ise pişkin pişkin; ne olacak bir ara yaparız olmuş.

HALKBANK DESTEK PAKETİ GENEL AÇIKLAMA

Sizlerde kendi işinizde artık uzmanlaştınız ve bir usta oldunuz. Artık bende kendi işimi yapmak istiyorum ama yeterli bütçem yok. Ayrıca da başarısız olma gibi bir korkumda var diyorsanız; o halde başarılı olan firmaların bayiliklerini almaya ne dersiniz? Hemde ödemelerini uzun vadeler ile yapabilirsiniz. Nasıl mı? Bugün sizler için Halkbank destek paketi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Bir çok kimse bu sayede başarılı bir iş hayatına yelken açtı bile.

HALKBANK DESTEK PAKETİ DETAYLARI

Franchising sistemi ile kendi işini kurmak ya da mevcut işlerinin yanı sıra yeni bir alanda faaliyet göstermek isteyenler için yeni bir kredi hazırladık. faiz oranı ve vade seçenekleri ile sunulan krediyle, franchise giriş bedeli ödemesi ve iş yerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılan harcamalar için finansman desteğini Halkbank sağlıyor. Franchising Kredisi kullananlar, faaliyet gösterdikleri sektörlerin özelliklerine uygun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilecektir.

HALKBANK FRANCHISING DESTEK PAKETİ AVANTAJLARI

Dilerseniz şimdide bu destek paketinden yararlanırsanız sizleri ne tür avantajlar bekliyor, şimdide bunları inceleyelim. Halkbank desktek paketi avantajları: Kredinin vadesi azami 60 aydır. Kredi, AET, 3 ayda ya da 6 ayda bir eşit taksitli, ya da Serbest Taksitli olarak kullandırılır. Kredilere, ilk yıla mahsus olmak üzere azami 6 ay ödemesiz dönem verilebilmektedir. Kredi limiti, franchise giriş bedeli ile işyerinde kullanılacak demirbaşların temin edilmesi, firma faaliyet alanının dekorasyonunun yapılması ve mevcut işyeri için yapılacak tüm harcamaların yüzde 75’i olarak belirlenmektedir.,

HALKBANK FRANCHISING DESTEK PAKETİ İÇERİSİNDEKİ DİĞER ÜRÜN VE HİZMETLER

Değerli dostlarımız, halkbank ile kendi iş yerinizi kurabiliyorsunuz. Ayrıca bu paket ile bazı diğer ürünleri de daha kolay bir şekilde elde edebiliyorsunuz. Şimdide Halkbank’ın sizlere sunacağı diğer ürün ve hizmetleri görelim. Franchising Destek Paketi ile yararlanabileceğiniz Diğer Ürün ve Hizmetleri; Teminat Mektubu, Dost Hesap Kredisi, Paraf Business Kart, Fatura Tahsilatları.

Sevgili okurlarımız, sizlerde kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız bu paketi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Zira diğer bir çok banka sadece iş yeri mülkiyetini satın aldığınızda kredi imkanı sunuyor. Halkbank ise kendi işinizi kurabilmeniz adına giderlerinizin %75’ine kadar kredi imkanı sunuyor. Üstelik bunu da 60 ay gibi uzun bir vadeye yayıyor. Bence kaçırılmaması gereken mükemmel bir fırsat. Sizlerden ricam arkadaşlarınızın da bu yazıyı görebilmesi adına FACEBOOK VE TWİTTER ile beğenip paylaşabilir misiniz?

Halkbank İmalat Destek Paketi

Halkbank Sıfır faizli esnaf kredileri

0 Faizli kredi alma fırsatı sizleri bekliyor

Bankaların Faiz Oranları Karşılaştırma

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin