Go to ...
FIAT %0 Faizli 30.000 TL Krediler


FIAT %0 Faizli Kasım  Fırsatları, Sınıf faizli fiat kredileri ve kampanyaları- Ülkemizde fazla tercih edilen otomobil markalarının başında gelmektedir Fiat. Gerek geniş servis ağı, gerek yedek parça temini, gerekse de uygun fiyatlardan  dolayı tercih ediliyor. Tabi yıl sonu yaklaşıyor ve artık otomobil firmaları bir birinden güzel kampanyalar yapmaya başladı. Lakin bugün bahsedeceğimiz kampanya bir başka. Ayrıca duyanların ağızlarını açık bıraktıracak gibi.

FIAT %0 FAİZLİ KREDİ FIRSATLARI ÖN BİLGİ

Herkes bir otomobilinin olmasını istiyor. Lakin bankalara kredi için başvurulduğunda neredeyse arabanın yarısı kadar bir faiz ödemeniz gerektiği gerçeği ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Tamam belirli bir birikmişiniz var ama bu gerekli tutarı karşılamıyor. İşte bugün sizler için % 0 faizli fiat kredi fırsatlarından söz edeceğiz. Sizlerde bu sayede hayalinizdeki arabaya kavuşacaksınız. Hemde faiz ödemeden ve cebinizden ekstra bir çıkmadan. Hazırsanız bu özel kredinin detaylarına inebiliriz.

FIAT %0 FAİZLİ KREDİ FIRSATLARI

FIAT, 0% faizli Kasım fırsatlarıyla ticari hayatta fark katıyor. 30.000 TL’ ye varan 0 % FAİZLİ KREDİLER ile Doblo, , Fullback ve Ducato araçlardan birine kolayca sahip olabilirsiniz.  FIAT’ın cazip satın alma fırsatları Kasım ayında da devam ediyor. Doblo araçlar, 30.000 TL’ye 24 ay vadeli %0 faizli, Fiorino araçlar ise 30.000 TL’ye 20 ay vadeli %0 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor.

Ducato ve Fullback araçlarda da %0 faiz fırsatı devam ediyor. Ducato ve Fullback araçlar 30.000 TL’ye 20 ay vadeli %0 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor. Pratico’ da hem kredi hem de nakit fırsatlarıyla buluşma zamanı. Pratico araçlara 3000 TL nakit indirim ve 30.000 TL 30 ay vadeli %1,09 faizli kredi fırsatıyla kolayca sahip olabilirsiniz.  İşinizin ve ailenizin vazgeçilmezi FIAT Fiorino Kasım ayında 39.900 TL, Yeni Doblo 46.200 TL, Pratico 47.900 TL, Ducato Van ise 64.700 TL’den; İşinizde de hayatınızda da Full kazandıracak Fiat’ın yeni pick-up modeli Fullback’e  ise 80.900 TL’ den başlayan fiyatlarla müşterilerle buluşuyor.

Ducato ve Fullback’ te 4.000 tl Takas İndirim. Kasım ayına özel Ducato ve Fullback araçlarda 4.000₺ Takas İndirimi ile Fiat shoroom’larında sizleri bekliyor. 2016 Model FIAT Ticari Alan 10 Numara Fiat’lılara 750 TL’ye kadar Fiat kasko hediye. Kasım ayı boyunca, “İşimiz Rahat, Gücümüz FIAT” diyerek müşterilerinin hayatını kolaylaştıran 10 Numara FIAT, FIAT ticari aracını yenilemek isteyen 10 Numara FIAT üyelerine özel 750₺ Fiat Kasko Desteği sunuyor.

ÇİFTÇİLERE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Kasım ayında Çiftçi müşterilerimize  özel 48 Aya Kadar Yılda 1 Hasatta Ödemeli kredi kampanyası ile FIAT ticari araç modellerinden birine sahip olmak çok kolay. Kredili alımlarda geçerli örnek ödeme tabloları aşağıda yer almaktadır. Çiftçilere özel kredi kampanyasından ÇKS kaydı olan müşterilerimiz yararlanabilirler.

ÖNEMLİ KREDİ DETAYLARI

0% Faizli Kredi Kampanyaları 2015-2016 model Doblo (Combi, Cargo), Fiorino (Combi, Cargo) ve Ducato ve 2016 model Fullback araçlarda geçerlidir. Belirtilen faiz oranları, ticari amaçlı kredilerde geçerli olup, hususi amaçlı kredilerde faiz oranları farklılık göstermektedir. 39.900 TL, 2016 model yılı Fiorino Cargo 1.3 M.Jet 75Hp, 46.200 TL, Doblo Cargo 1.3 M.Jet 90Hp ve 47.400 TL Pratico 1.3 M.Jet 90 Hp araçlarda tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır.

63.700 TL, 2016 model yılı Ducato Van 8m³ 2.0 115Hp ve 80.900 TL Fullback Rock 4×2 M/T 2.4 150HP araçlarda tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır. 2015-2016 model yılı Ducato ve Fullback model araçlarda 4.000 TL Takas İndirim Kampanyası kredi kampanyaları ile birlikte kullanılamaz. 10 Numara FIAT 750 TL Kasko kampanyası, 10 Numara FIAT’a kayıt yaptıran FIAT ticari araç sahipleri  02 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında satışı yapılan tüm FIAT ticari araçlarda 30 Kasım 2016 ya kadar yapılacak kasko harcamalarında geçerlidir. 750 TL Kasko Desteğinden yararlanmak için 444 22 55 üzerinden mevcut FIAT ticari araç bilgileriyle kampanyaya kayıt yaptırılması zorunludur.

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Ekonomi

Esnaflar Nasıl Ayakta Kalmalıdır ? Esnafların Hayatta Kalma Rehberi

Esnaflar Nasıl Ayakta Kalabilir?, Hangi Yolları İzlemeleri Gerekir ? Neler yapılmalıdır? Esnaf nasıl ayakta durur? – Güzel ve kaliteli bir ekonomi yazısı ile tekrardan karşınızdayız. Esnaflarımızı düşünerek ela alıyoruz bu yazımızı. Daha doğrusu 6 ay önce karşılaştığım esnaf bir arkadaşıma verdiğim tüyoları sizler ile paylaşacağım. Bu tüyolar onda ne gibi değişiklikler sağladı? Sizlerde de faydalı

Müjde Başbakan Açıkladı Banka Faizleri Düşecek En Hesaplı Bankalar Burada

Müjde Başbakan Açıkladı Banka Faizleri Düşecek En Hesaplı Bankalar Burada – Çok önemli ve hassas bir yazı ile sizleri selamlamak istiyorum. Banka ve ekonomi adına çok önemli ve kaliteli haberler ile sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bugün ki haberimiz ise ham ekonomimizi hemde bankaları ve hemde bizi çok yakında ilgilendiriyor. Artık kredi çekmeyen ve buna bulaşmayan kimse

100.000 TL İle Borsaya Girmek Mi Yoksa Ev Almak Mı Daha Karlı ve Avantajlıdır?

100.000 TL İle Borsaya Girmek Mi Yoksa Ev Almak Mı Daha Karlı ve Avantajlıdır? – Güzel bir ekonomi yazı ile siz değerli okurlarımın karşısındayım. Esasen bu konuyu okurumuz Sadettin Bey sayesinde kaleme aldım. Dilerseniz Sadettin Bey‘in bizlere yönelttiği soruyu sizler ile paylaşalım; Merhabalar, 30 yıldır bir finans kuruluşunda güvenlikçi olarak çalışıyorum. Geçenlerde ise babamdan kalma

Erken Kapatılan Kredilerde Sigorta Ücretini Geri İstemeyi Unutmayın

Erken Kapatılan Kredilerinde Hayat Sigortası Ücretinizi Geri İstemeyi Unutmayın – Bugün çok önemli bir yazı ile sizlere seslenmek istiyorum. Hatta bu yazım, sizler için çok büyük ve önemli bir hatırlatma olacak. Malumunuz kredisiz yapamıyoruz. Öncelikle bunun altını çizelim. Herkesin kredi çekmek için kendine göre bir nedeni ve sebebi oluyor. Kimisi iş kurmak için kredi çekiyor.

Ziraat Bankası İşe Alımlar Başladı Son Başvuruya Dikkat 2017

Ziraat bankası personel alımı, ziraat bankası iş arkadaşı sınavı, 2017 ziraat bankası iş ilanları, iş başvurusu,- Değerli okurlarımız ve genç takipçilerimiz, bu yazıyı sizlere özel olarak derliyoruz. Zira ülkemizdeki işsizlerin sayısı her geçen gün artıyor. İş bulanlarda dört elle bu işlerine sarılıyorlar. Bu sıralar iş bulmak çok zor. Özellikle de devlette işe yerleşmek çok daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin