Go to ...
Esnaf Ve KOBİ’lere Özel Ramazan Kredisi Garanti Bankası Cep ve İnternet Şubede


Garanti bankası Esnaf ve KOBİ ramazan ayı kredisi, Ramazan bayramı kredisi, anında, hızlı kredi – Bu yazımıza hızlı bir giriş yapmak istiyorum. Zira esnaf ve KOBİ’lerin en denli paraya ihtiyaç duyduklarını çok iyi biliyorum. Tüm işletmeler için bazı özel günler hayat kurtarıcı olmaktadır. Bu açıdan da özel günlere hazırlık yapıp, para kazanmak durumundadırlar. Bir çok esnaf da bunu fırsat bilip, yıl içerisindeki giderlerini çıkarmaya çalışırlar. Malumunuz bu sıralar da yeni ramazan aynına girmiş bulunmaktayız.

GARANTİ BANKASI ESNAF VE KOBİLERE KREDİ

Her yerde ramazan hazırlıkları var. Hatta bir yandan da ramazan bayramı hazırlıkları yapılmakta. Ama ufak bir sorun var. Sizlerde tahmin edersiniz ki, hazırlıkların yapılması adına paraya ihtiyaç duyulmaktadır. Dolayısıyla da bu parayı bankalardan kredi çekerek alma fikri en ön sıradadır. Bankadan kredi çekip, Bunu avantaja çevirmek isten işletmelerin sayısı oldukça fazla. Garanti bankası da esnaf ve kobilerin bu ihtiyacı olduğunu bildiğinden ramazan kredisi kampanyası yapmış. Tabi bizler de bu haberi anında ihtiyaç sahiplerine sunmak istedik.

GARANTİ RAMAZANA ÖZE KOBİ VE ESNAF KREDİSİ AYRINTILARI

Sizlerde bu sıralar krediye ihtiyaç duyuyorsanız, düşünebileceğiniz bir kredi kampanyası garanti bankası tarafından sunuluyor. Bu kredi kampanyası için belirlenmiş olan herhangi bir üst limit bulunmuyor. Ama Alt limit olarak 1.000 TL belirlenmiş. Ayrıca aldığınız krediyi en düşük vade olan 1 ay ile geri ödeyebileceğiniz gibi, en uzun vade olan 48 aya kadar da taksit yaparak ödeyebilirsiniz. Burada geri ödeme aylık eşit taksitler ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca dilerseniz ödemesiz dönemli kredi alabilme şansınızda bulunuyor.

FAİZ ORANLARI VE KAMPANYANIN TARİHLERİ

Kredinin en düşük faiz oranı %1,48 olarak belirlenmiş. Ayrıca kredinin limiti ve vadesine göre de faiz oranı %1,59’a kadar çıkıyor. Hemen kampanyanın başlama ve bitiş tarihlerine de değinelim. bu kampanya ramazana özel yapıldığından başlama tarihi de 27 mayıs 2017 dir. Kampanyanın bitiş tarihi ise 30 haziran 2017 dir. Cebinizden çıkan iki gider olacağını da belirtmekte fayda var. kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekecek. Ayrıca Hayat sigortası mutlaka yapılması gereken bir husus. Bu kampanyanın türü ticari taksitli kredidir.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Garanti bankası müşterileri gerek internet şubeden, gerekse de cep şubeden başvuru yaparak, anında hızlıca kredi alabiliyorlar. Bankaya gitmelerine ve belge sunmalarına da gerek kalmıyor. Bu şekilde en az 1.000 TL ve en fazla da 50.000 TL kredilerini online olarak alabiliyorsunuz. Tabi bu tutar beni kesmez diyorsanız yada garanti müşterisi değilim diyorsanız, garanti bankası şubesine gitmeniz gerekiyor. Bu sayede de kredi alabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sormak için ve daha faza bilgi almak için 444 5624’ü arayabilirsiniz.

GARANTİ ESNAF VE KOBİ İÇİN KREDİ HESAPLAMALARI

Garanti bankasından 100.000 TL ticari taksitli kredi alma niyetindesiniz. Geri ödemeyi de 36 ay vade ile yapmak istiyorsunuz. Bu durumu bankaya sunduğumuz da faiz olarak %1,48 oranını veriyor. Hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 3.647,83 TL oluyor. Tahsis ücreti olarak 650 tl ödemeniz gerekiyor. Sigorta ücreti olarak ise 1.682,50 TL oluyor. Geri ödemeniz gereken kredi tutarı ise 131.321,88 TL dir.

Garanti bankasından 20.000 TL ticari taksitli kredi alma niyetindesiniz. Geri ödemeyi de 24 ay vade ile yapmak istiyorsunuz. Bu durumu bankaya sunduğumuz da faiz olarak %1,59 oranını veriyor. Hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 1.018,25 TL oluyor. Tahsis ücreti olarak 400 tl ödemeniz gerekiyor. Sigorta ücreti olarak ise 620 TL oluyor. Geri ödemeniz gereken kredi tutarı ise 24.438,00 TL dir.

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin