Go to ...
Arçelik ve Beko Alışverişlerinde Kredidakik ile Anında Kredi


Kredidakik, kredidakik nedir? Kredidakik nasıl kullanılır? Kredidakik nerelerde kullanılır?- gibi sorularınızın olduğunu biliyoruz. Bizlerde bu ve buna benzer sorularınızı cevaplandırma adına bu yazıyı derledik. Zira son günlerde oldukça fazla sorgulanan bir konu olmaya başladı. Pek kimse de ne olduğunu bilmiyor işin açıkçası. Tabi konunun aslını 724kredinotu.com ailesi olarak ilk bizden öğrenin istedik ve kolları sıvazladık. Artık beyaz eşya alımlarınızı dert etmenize gerek yok.

KREDİDAKİK ÖN BİLGİLENDİRME

Değerli dostlarımız, artık beyaz eşya alımlarınız çok daha da kolay. kartınızın limiti mi az, beyaz eşyacı senet mi yapmıyor? Takmayın bunları kafanıza. Çünkü Arçelik ve Beko eşya alımlarınızda artık Kredidakik yanınızda. Mükemmel bir kredi kampanyası hazırlanmış. Tabi bu durumu bilenler ve öğrenenler hemen bu yola başvuruyorlar. 20 yıldır aynı çamaşır makinesini kullanan ve tamir için artık daha fazla para harcamak istemeyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

KREDİDAKİK NEDİR?

Koçfinans, Arçelik ve Bekodan beyaz eşya almanız için hemen anında sizlere kefilsiz, belgesiz ve senetsiz olarak bir sistemi sunuyor. Bu sisteme de kredidakik deniyor. Sizlerde anlaşmalı Arçelik veya Beko bayilerine uğrayarak bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredinin üst limiti de yok. Yani tüm evinizin eşyalarını yenileyebilirsiniz. Lakin krediden yararlanmak için de alt 500 TL dir. Ayrıca hafta sonu da bu iş yerlerinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bu kredinin en sevdiğim yanı, belgeymiş, formaliteymiş bunları göz önünde bulundurmazsınız. Nüfus cüzdanınız ve herhangi bir faturanız yeterlidir başvurusu için. Faturam yok diyorsanız ikametgah belgeniz de yeterli olmaktadır. Hemen eşyalarınızı ve kredinizi alırsınız. Arçelik ve Beko mağazalarından çıktığınız anda tüm işlemleriniz tamamlanmış olur. Bu kredide, Sigorta, kredi tahsisi ve dosya masrafı bulunmuyor. Bir diğer güzel yanı ise bu.

Kredidakikte 1500 TL’ye kadar yapılan alışverişlerde 18 aya kadar vadelendirme yapabilirsiniz. 1500 TL üzeri alışverişlerde ise 24 aya kadar vadelendirme yapabiliyorsunuz. ödemelerinizi ise; Garanti Bankası, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, QNV Finansbank, Halkbank, Türkiye İş Bankası ve İNG Bank’da gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz eşya, elektronik, cep telefonu, küçük ev eşyaları gibi ürünleri rahatça alabilir ve uzun vadede kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

KREDİDAKİK NASIL KULLANILIR?

Abilerim, ablalarım aslında yapılacak şey oldukça basit. Anlaşmalı Arçelik veya Beko mağazasına gidiyorsunuz. Ardından alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Sonrada mağaza yetkilisine Kredidakik’ten yararlanmak istediğinizi beyan ediyorsunuz. Yetkiliye 3 aylık faturanızı (İkametgah belgesi de olur) ve Nüfus cüzdanınızı arz ediyorsunuz. Deminde belirttiğim gibi ne sigorta nede ek masraf hi. bir şey yok. sonucunuz dakikalar içerisinde sonuçlanıyor ve sizlerde yeni eşyaların tadını çıkarıyorsunuz. Artık siz yukarıda belirttiğim bankalara ödemenizi yaparsınız. Bu şekilde ödemeleriniz mağazanın hesabına geçer.

ANLAŞMALI MAĞAZALARI NASIL BULURUM?

Sevgili okurlarımız, sizlerde hangi mağazalı anlaşmalı diye merak ediyorsanız BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada bir harita çıkacak. Hangi ilde yaşıyorsanız orayı tıklayabilir ve anlaşmalı mağazaları ve bayilikleri görebilirsiniz. İşte bu kadar basit.

Böylec özel bir haberinin daha sonuna gelmiş olduk. Bence bu haberden haberi olan bir çok insan hemen Arçelik ve Beko mağazalarına koşacaktır. Masrafsız mükemmel bir kredi fırsatı. Ütelik oldukça uzun bir vadede ödeme kolaylığı da var. Şimdi al 3 ay sonra öde gibi kampanyalarda yapılıyor. Yani tüm şartlar sizin lehinize. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni bir güncel haberde buluşmak dileğiyle.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM DOSTLARINIZIN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

Yapı Kredi Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi

 

Etiketler:, , , ,

2 Responses “Arçelik ve Beko Alışverişlerinde Kredidakik ile Anında Kredi”

 1. Mehmet
  9 Aralık 2016, 20:39

  Kredi kartından kara listedeyim bana böyle bi kredidakik verirlermi

  • Benjamin
   9 Aralık 2016, 20:58

   Mehmet Bey, Büyük ihtimalle verileceğini düşünüyorum. Zira bu krediye başvuruda bulunmak için sadece ikametgah ve nüfus cüzdanınız yeterli oluyor. Tabi kesin bilgiyi şehrinizdeki bayiye sormanız gerekecek. Şimdiden hayırlı alışverişler dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin