Go to ...
Acele edin! KOSGEB’ten faizsiz 50.000 TL kredi başvurusu için son günler


- 724kredinotu.com‘u takip etemek bir ayrıcalıktır diyerek yazımıza başlamak istedim. Diğer sitelerde KOBİ’lere 50 bin lira faizsiz destek verileceği çok söylendi ama ne zaman başlayacağı hakkında bir duyuru yoktu. Şuan bu özel gelişmenin ilk haberini de bizler yapıyoruz. Biliyorsunuz ki KOSGEB küçük ve orta dereceli işletmelerin gelişmesi için maddi yönde destek sağlıyor. Ayrıca girişimci ruha sahip bir çok kimselerde kendi işlerinin patronu oldular.

KOSGEB 50.000 TL KREDİ FAİZ DESTEĞİ GENEL AÇIKLAMA

Sevgili dostlarımız, KOBİ’lerin ne derece zorluk çektiklerinin farkındayız. Aynı şekilde Hükümetimiz de bu kanaatte olasa gerek ki Ekonomik Kurul Toplantısında bazı kararlar alındı. Bu kararlardan bir tanesi de işlerinizi toparlayabilmeniz için faizsiz kredi desteğiydi. alınan bu kararın hayata geçirildiğini görmüş olduk. Sizlerde acil paraya duyuyorsanız bu haberimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Bu sayede duyduğunuz paraya kavuşabilirsiniz.

KOSGEB 50.000 TL KREDİ FAİZ DESTEĞİ DETAYLARI

50 bin liraya kadar kredi ihtiyacınızı faizsiz bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca ilk 12 ay ödemesiz bir şekilde alabiliyorsunuz. geri ödemesini de faizsiz bir şekilde 36 ay vade ile yapabiliyorsunuz. Bu mükemmel ötesi bir kampanya ve fırsat. Bundan dolayı da kaçırılmaması gereken bir durum söz konusu. Başvurular bugün yani 19.12.2016 tarihi itibariyle başladı. Lakin süresi kısıtlı. Bundan dolayı da elinizi tutmanız gerekiyor.

KOSGEB 50 bin lira faizsiz kredi desteği için son başvuru tarihi 22.12.2016 saat:24.00 da son bulacaktır. Anlayacağınız başvuru için 4 gününüz var. KOSGEB başvurularda bazı sıkıntılar yaşanabileceğini en baştan duyurmuş. Zira ciddi bir yığılma var. Bir çok işletme bu krediye başvuruda bulunacak. Durum böyle olunca da başvurunuzu yaparken sistemden düşme durumları olabilir ama siz işlemlerinizde biraz ısrarcı olun. Göreceksiniz ki sonuç olumlu olacak.

KOSGEB 50.000 TL KREDİ FAİZ DESTEĞİ BAŞVURUSUNDA ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Bu krediye başvurunuzu gerçekleştirmek isterseniz öncelikle KOSGEB veri tabanına kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun dışında ise KOBİ beyannamesinin ise güncel tutulması gerekiyor. Sizlerde 50.000 TL kredi destek başvurunuzu yapmak istiyorsanız; ilgili başvuru sayfaya BURADAN ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadan kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredide herhangi bir başvuru önceliği söz konusu değildir.

KOSGEB sistemi başvuruları aldıktan sonra TÜİK verilerine göre ve değerlendirme kriterlerine göre seçer. Tabi ki de iller için ayrılan kontenjana göre dağlım yapılacaktır. İşletmelerin başvuru yaparken bizzat gelip KOSGEB’ müracaat etmelerini gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Yukarıdaki belirttiğimiz link’ten başvurunuzu yapabiliyorsunuz zaten. yada muhasebecinizi yetkilendirerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

DESTEK PROGRAMINDA YER ALAN BANKALAR

Bu destek onaylandıktan sonra başvurunuzu yapabileceğiniz bazı bankalar var. Bu bankalar kredi başvurunuzu reddetme veya limitini belirleme hakkına sahiptir. Bunu da başta söyleyelim. Siz kredinizi çekersiniz, 12 ay boyunca hiç bir ödeme yapmazsınız. Sonrasında ise 36 ay vade ile ödemelerinizi faizsiz bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Bunun için uğrayabileceğiniz bankalar; AKBANK, DENİZBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANKASI, İŞ BANKASI, QNB FİNANSBANK, VAKIFLAR BANKASI, YAPI KREDİ BANKASI, KGF dir.

ÖNEMLİ UYARI

50.000 TL faizsiz kredi desteğini KOSGEB sizlere sunuyor. Bundan dolayı da başvurularınızı kendiniz gerçekleştiriyorsunuz. Kesinlikle ama kesinlikle araya aracı koymayın ve biz size kredi çıkarırız tarzında ki söylemlere de aldanmayın. KOSGEB başvuruları hem aracısız hemde ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu konulara dikkat etmelisiniz.  Ayrıca KOSGEB giriş şifrenizi de kimseler ile paylaşmayınız.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna geldik. Bu konuda sizlerde kredi faiz desteğinden faydalanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Bu kredi fırsatı hakkında tüm detayları sizlere sunmuş olduk. Aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarından oluşan galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU KREDİ FAİZ DESTEĞİ HABERİNDEN TÜM KOBİLERİN HABERDAR OLABİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞINIZ.

KOSGEB KOBİ Proje Destekleme Programı İle 150.000 TL Cepte

Acele Edin! KOBİ’lere KGF 50 Bin Lira Nefes Kredisi Başvuruları başladı

İşyerimi açmak istiyorum ama ne param var nede fikrim

 

PAYLAŞIM

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

4 Responses “Acele edin! KOSGEB’ten faizsiz 50.000 TL kredi başvurusu için son günler”

 1. privateloaninvestment@hotmail.com
  24 Temmuz 2018 at 21:39

  acil kredi tfk

 2. ibahimsayi@gmail.com
  11 Haziran 2017 at 03:47

  acil kredi için hemen basvur

 3. Neriman duyu
  9 Şubat 2017 at 19:14

  Ben evhanımıyım evimde yemek pişirip anlaştım yerlere veriyorum ama işimi büyütmek istiyorum ama elimde bir birikim olmadı için yapamıyorum benimde ev hanımlarına kıredisine ihtiyacımvar bu krediyi alayımki yapa bilceyim işlerimi yapayım yemek verdiyim işyerlerine yürüyerek götürüyorum bir aracım yok olsaydı başka yerlerlede anlaşma yapa bileyim bu krediye ihtiyacım var

 4. Hüseyin Aygül
  14 Ocak 2017 at 11:07

  Teb bankasına çalışmak istiyorum iyi banka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM