Go to ...
0 Faizli kredi alma fırsatı sizleri bekliyor


%0 faizli kredi veren bankalar, 0 faizli kredi- Zamanımızda paranı lazım olmadığı kimseler yoktur her halde. Her kes bir şekilde paraya muhtaç. Kimisi düğün yapıyor, kimisi iş kuruyor, kimisi ev alıyor, kimisi eğitime harcıyor. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Anlayacağınız herkese para lazım ama parada öyle herkeste yok. Bu durumda da doğal olarak bir yerlerden borç alma yoluna giderek ihtiyaçlarımızı gidermeye çalışıyoruz. Bundan dolayıda bir miktar faizler ödemek mecburiyetinde kalıyoruz.

%0 FAİZLİ KREDİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Tabi bazı zamanlar aldığımız kredinin neredeyse yarısı kadar da faiz ödemek durumunda kalabiliyoruz. Buda oldukça fazla can sıkıcı bir durum oluyor. Tabi hemen acaba 0 faizli kredi veren bankalar var mıdır? sorusu insanın aklına geliyor. Bizlerde bu ihtiyacınızı giderme adına bu özel yazıyı kaleme almaya karar verdik. 0 faizli kredileri nasıl ve ne şekilde, hangi şartlarda ve hangi kurumlardan alabileceğinize yazımızın devamında değineceğiz. Hazırsanız bu özel konuya geçiş yapabiliriz.

HALKBANK SIFIR FAİZLİ ESNAF KREDİLERİ

Kaybolmaya Yüz Tutan Meslek Kollarında Faaliyet Gösterenlere Kredi: 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 9’uncu maddesinde belirtilen, geleneksel, kültürel, sanatsal değeri olan kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında (el dokuma işleri, bakır işletmeciliği, çini ve çömlek yapımı, sedef kakma ve ahşap oyma işleri, kaşıkçılık, bastonculuk, semercilik, yazmacılık, yorgancılık, keçecilik, lüle ve oltu taşı işçiliği, çarıkçılık, yemenicilik, oyacılık ve bu işlere benzerlik gösterdikleri Maliye Bakanlığı’nca kabul edilen) faaliyet gösteren ve “Esnaf Vergi Muafiyet Belgesi” sahibi esnaf ve sanatkarlar % 100 faiz indirim imkanı ile kredi kullanabilmektedir. Bu krediden KOSGEB’den hibe desteği alanlar faydalanamayacaktır.

Ustalık Belgesi Sahibi Olup Yeni İşyeri Kuran Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi: 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında, kredi başvuru tarihi itibariyle en az 3 yıllık ustalık belgesine sahip olan ve ustalık belgesiyle ilgili meslek kolunda, son 1 yıl içinde kendi adına işletme kurduğunu belgeleyen girişimci esnaf ve sanatkarlara, bu Karar kapsamında 01/01/2015 tarihinden itibaren % 100 faiz indirim imkanı ile kredi kullanabilmektedir. Bu krediden, aynı işletme için KOSGEB’den hibe desteği alanlar ile son bir yıl içinde ticari faaliyetini veya vergi mükellefiyetini sonlandıranlar faydalanamayacaktır.

30.000 TL’ye Kadar Sıfır Faizli Kredi: Makine, ekipman ve demirbaş alımları, işyeri modernizasyonu veya hammadde ve döner sermaye ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik kredi talep eden esnaf ve sanatkarlar, 30.000 TL’ye kadar % 100 faiz indirim imkanı ile kredi kullanabilmektedir. Bu kapsamda başvuruda bulunanların kredi kullanım amacını yazılı olarak taahhüt etmeleri zorunludur. Bu krediden açık durumda Hazine destekli esnaf kredisi bulunanlar ve KOSGEB’den hibe desteği alanlar faydalanamayacaktır.

 Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi: KOSGEB Girişimcilik Destek Programını bitiren, başvuru tarihinde 30 yaşını tamamlamamış olan genç girişimci esnaf ve sanatkarlara KOSGEB tarafından onaylanan projelerini Bankamıza sunmaları durumunda 100.000 TL’ye kadar % 100 faiz indirim imkanı ile kredi kullanabilmektedir. Bu krediden açık durumda Hazine destekli esnaf kredisi bulunanlar ve KOSGEB’den faizsiz kredi veya hibe desteği alanlar faydalanamayacaktır.

DENİZBANK SIFIR FAİZLİ KREDİ

Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi. 1.000 TL Faizsiz ve Masrafsız Kredi Fırsatı sizleri bekliyor. 2 adet fatura talimatı veren Bireysel müşterilere 12 ay vadeli, sıfır faizli ve masrafsız 1.000 TL Anında Para Kredisi Deniz’denç Talimatınızı vermek ve başvurularınızı yapmak için sizi en yakın DenizBank Şubesine uğrayabilirsiniz. 1.000 TL krediyi 12 ay vade ve %0 Faiz Oranı ile alabiliyorsunuz. Bu durumda Aylık Taksit Tutarı 83,33 TL oluyor. Toplam Masraflar 0 TL, Aylık Maliyet Oranı 0% ve Yıllık Maliyet Oranı ise 0% dır.

TEB ARENA SIFIR FAİZLİ TEKNOLOJİ KREDİSİ

Şirketinizin teknoloji ihtiyaçlarını Arena Bilgisayar bayilerinden yapan KOBİ’ler karlı çıkıyor. Teknoloji ürünü alımları için geçerli “TEB Sıfır Faizli Teknoloji Kredisi” sayesinde KOBİ’ler, hem 12 aya varan esnek vade olanaklarından hem de faizsiz alışveriş avantajından yararlanıyor.  TEB ve Arena Bilgisayar’dan Hem Bayiye Hem Son Kullanıcıya Yatırım.

Bilgisayar bayisi iseniz Arena Bilgisayar’dan yapacağınız kampanyalı mal alımlarında bu krediden faydalanabilirsiniz. Üstelik müşterileriniz de; yaptıkları alışverişlerde TEB Sıfır Faizli Teknoloji Kredisi’nden yararlanarak, teknoloji ihtiyaçlarını bu benzersiz kolaylıkla sağlayabilecekler.

FIAT 0 FAİZLİ KREDİ KASIM AYI FIRSATI

FIAT, 0% faizli Kasım fırsatlarıyla ticari hayatta fark katıyor. 30.000 TL’ ye varan 0 % FAİZLİ KREDİLER ile Doblo, Fiorino, Fullback ve Ducato araçlardan birine kolayca sahip olabilirsiniz FIAT’ın cazip satın alma fırsatları Kasım ayında da devam ediyor. Doblo araçlar, 30.000 TL’ye 24 ay vadeli %0 faizli, Fiorino araçlar ise 30.000 TL’ye 20 ay vadeli %0 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor. Ducato ve Fullback araçlarda da %0 faiz fırsatı devam ediyor. Ducato ve Fullback araçlar 30.000 TL’ye 20 ay vadeli %0 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor.

Pratico’ da hem kredi hem de nakit indirim fırsatlarıyla buluşma zamanı. Pratico araçlara 3000 TL nakit indirim ve 30.000 TL 30 ay vadeli %1,09 faizli kredi fırsatıyla kolayca sahip olabilirsiniz.  İşinizin ve ailenizin vazgeçilmezi FIAT Fiorino Kasım ayında 39.900 ₺, Yeni Doblo 46.200 ₺, Pratico 47.900₺, Ducato Van ise 64.700 ₺’den; İşinizde de hayatınızda da Full kazandıracak Fiat’ın yeni pick-up modeli Fullback’e  ise 80.900 ₺’ den başlayan fiyatlarla müşterilerle buluşuyor.

EMİNEVİM VE EMİN OTOMOTİV SIFIR FAİZLİ KREDİ

Sıfır faizli kredinin bir diğer yolu ise Eminevim ve Eminotomotiv oluyor. Bu sistem ile binlerce insan hem ev hemde otomobil sahibi oldular. Sizlerde bu kredi sistemini düşünebilirsiniz. Bir grup insan bir araya gelerek; her ay bir kişiye ev alıyor. Hani hemen evinize kavuşamayabiliyorsunuz ama sonunda da ev sahibi veya otomobil sahibi olabiliyorsunuz. Hemde sıfır faiz ile ev sahibi oluyorsunuz.

KOSGEB 0 FAİZLİ KREDİ KAMPANYALARI

Sevgili okurlarımız, KOSGEB’de esnaf, kobi ve girişimci ruhunu taşıyan kişilere kredi imkanı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken KOSGEB eğitimlerine katılmak ve yetkililere bir proje sunmak. Ardından hem hibe kredi hemde %0 faizli kredi imkanını da sizlere sunuyor. Bir çok kimseler KOSGEB sayesinde hem kendi iş yerini kurabildiler hemde uluslararası piyasaya açılabildiler.

Bugünde bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Elimizden geldiği kadarıyla dilimizin de döndüğü kadarıyla güncel 0 faizli kredi veren yerleri sizlerin bilgisine sunmaya çalıştık. Umarım sizler için de faydalı bir yazı olmuştur.  Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YARARLI YAZIYI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

KOSGEB’ten 5 Adımda Kolayca Kredi Alma Yolları

Geri Ödemesiz Kosgeb 150.000 TL Teknopazar Destek Programı

Kosgeb Kredisi veren Ticari Bankalar Hangileridir?

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin