Go to ...
Ziraat Bankasından Emeklilere Türk Telekom Kampanyası


Ziraat’ten Emeklilere Türk Telekom Kampanyası- Değerli büyüklerimiz, burada tüm kesimlere özel ekonomi ve finans haberleri yapıyoruz. Bu yazıyı da siz değerli büyüklerimize ayırdık. Çok çalıştınız ve sonunda emekliliği hak ettiniz. Artık hayatın sizlere bir şeyler vermesinin hem sırası hemde vakti geldi. Emekliler 10 milyona yakın bir sayıya yakın. Bundan dolayıda çok büyük bir ekonomik güç teşkil ediyorlar. Bankalarda siz emeklilerin maaşını transfer edebilme adına kampanyalar düzenliyorlar.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL TÜRK TELEKOM KAMPANYASI GİRİŞ

Yakın zamanda emekliler için güzel bir promosyon çalışması haberi gelecek. lakin biz var olan kredi kampanyalarını bu site üzerinden yayınlamaya devam ediyoruz. Bugün emekliler için özel olarak hazırlanan bir kampanyadan söz edeceğiz. Bankası Emeklilere Özel Türk Telekom Kampanyasını detaylandırmayı düşünüyoruz. Sizlerde bu özel fırsatı merak ediyor ve değerlendirmek istiyorsanız, yazımızı sonuna kadar okumanız gerekiyor.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL TÜRK TELEKOM KAMPANYASI

Sizlerde emekli maaşınızı ziraat bankasından alıyorsanız Türk Telekom sizlere özel bir tarife kampanyası sunuyor. Bu tarifeye göre 500 SMS + 500 Dakika + 500 MB İnternet hizmetini 12 ay boyunca 16 liraya alabiliyorsunuz. Ayrıca bir tanıdığınızı yada akrabanızı da bu hizmetten yararlandırabiliyorsunuz. Kampanyanın genel hatları bu şekilde. Dilerseniz şimdide kampanyanın detaylarına inelim.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL TÜRK TELEKOM KAMPANYASI DETAYLARI

Bu tarifeden yararlanmak isteyenlerin tarifesine geçmeleri gerekiyor. emekli maaşını Ziraat Bankasından alan tüm emekliler bu tarifeden yararlanabiliyor. Bunun içinde yapılacak şey çok basit. Hemen cep telefonunuzu elinize alın ve mesaj bölümünü açın. Ekrana ZIRAAT yazıp bir boşluk bırakın. Ardından T.C. Kİmlik numaranızı yazarak 5555’e mesaj yollayın. Yada Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

tarifesi ile; her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve Her yöne 500 MB cepten internet sahibi olabiliyorsunuz. Tarifeye yeni hat tesisi ve numara taşıma olaylarında ÖİV ve KDV dahil 25 liradır. eğer Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanıyorsanız ve bu tarifeye geçmek istiyorsanız 32 lira ödemeniz gerekiyor. Lakin bu tarife ile aylık 9 TL indirim kazanıyorsunuz.

Yeni hat tesisi veya numara taşıma olaylarında tarifesini SMS veya Türk Telekom Hizmetleri aracılığı ile yapan ve 12 ay boyunca bu tarifede kalma sözü veren emeklilere 16 lira üzerenden bu hizmetten yararlanabiliyorlar. Ayrıca faturalı veya faturasız hatlardan bu tarifeye gelenler için 12 ay kalma sözü vermeleri durumda hat ücreti 23 liradır.

tarifesi detaylarını Türk Telekom şubelerinden öğrenebilirsiniz. Esasen bu tarife bir çok kişinin işini görebilecek düzeyde. Ayrıca 16 lira da gerçekten de güzel bir rakam. Bu kampanya yeni olduğundan ilk olarak bizden duymanızı istedik. Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız ve farklı yazılardan oluşturduğumuz konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM EMEKLİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Emeklilere Özel Denizbank Borç Transfer Kredisi

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanlara 300 TL Puan

Emeklilere Müjde, CardFinans Emekli ile her yıl 360 TL

Vakıfbank Emeklilere Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin