Go to ...
Ziraat Bankası Maximumlulara Sonradan 12 Taksit İmkanı


Ziraat Bankası Kredi Kartlarına Sonradan Taksitlendirme- Hepimizin gün içerisinde dünya kadar harcaması oluyor. Tabi buna para yetişmiyor. Para yetişmeyince de mecburen kredi kartları kullanılıyor. Kredi kartları da ve özel fırsatları ile bizleri alışverişe çekiyor adeta. Birde o bonusları ve chip paraları yok mu? İnsanın harcadıkça harcayası geliyor. Bir diğer kullanım amacı ise bir ürünün taksitlendirilebiliyor olması. Taksit sayesinde sayısı tavanlara vurmuş durumda.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI SONRADAN TAKSİTLENDİRME GENEL AÇIKLAMA

Kredi kartlarının asıl kullanım amacı pahalı olan bir ürünü taksit yapma özelliği sayesinde sizlere sunmasıdır. Peki taksit yapamadıklarınız ne olacak? İşte burada Ziraat Bankası devreye giriyor. Maximum kredi kartı sayesinde aldığınız ürünleri ve yaptığınız alışverişleri sonrasında da taksitlendirebiliyorsunuz. Bizlerde bu özelliği sizlere açıklamaya çalışacağız. Bu hizmet ile neler yapabiliyorsunuz? Size neye patlıyor? Merak edenler için detaylar ve özellikler yazımızın devamında.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI SONRADAN TAKSİTLENDİRME

Bu kampanyanın asıl tanımı; ziraat bankası kredi kartları ile yaptığınız alışverişlerinizi sonradan 12 aya kadar taksit yapabilme imkanınız oluyor. Bu sistemde sizlerde taksitlendirme yapmak istiyorsanız bu harcamalarınızı da belirli limitlerde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Örneğin en az 100 TL harcamalarınızda taksit yapabilme şansınız var. En fazla taksitlendirme rakamı ise 10 bin liradır. Bu rakamlar arası alış verişlerinizi rahatlıkla taksitlendirebilirsiniz.

Sonradan taksitlendirme işlemi başvurusunda herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Lakin faiz tutarı üzerinde %5 BSMV ve 5 KKDF alındığını da söyleyelim. Harcamanız ekstrenize yansımadan önce, 0850 220 00 00 hizmetlerini arayarak taksit yapabilirsiniz. Bunun dışında internet şubeden veya banka şubelerinden de bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer harcamanız ektrenize yansımışsa bu durumda taksitlendirme işlemi maalesef yapamıyorsunuz.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI SONRADAN TAKSİTLENDİRME DETAYLARI

Gün sonu işlemleri devam edinceye kadar taksitlendirme özelliğini kullanabilirsiniz. Yalnızca POS/ÖKS ile gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Business ve ücretsiz ziraat kartlar bu kampanya dahilinde sayılmıyor. Eğer Maxipuan kullanarak alışveriş yaptıysanız bunu taksitlendiremezsiniz. Bir defa taksitlendirme yaptığınız harcamanız için tekrardan taksitlendirme talebinde bulunamıyorsunuz.

Bu harcamalara; alkollü içecekler, telekomünikasyon, yurt dışı harcamaları ve gıda, kozmetik, akaryakıt, ofis malzemesi harcamaları bu kampanyaya dahil değildir. iptalini gerçekleştirmek isterseniz yalnızca işlemi yaptığınız gün gerçekleştirebiliyorsunuz. Taksit yaptığınız borcu erken kapatmak isterseniz müşteri hizmetlerinden yardım alarak gerçekleştirebilirsiniz.

ÖRNEK MALİYET HESAPLAMALARI

1.521 Liralık  alışverişinizi 12 Ay taksit yaptığınız takdirde, aylık taksit tutarınız; 143,74 liradır. Ödeyeceğiniz faiz 202,78 liradır. Ödenecek toplam tutar ise 1.723,78 liradır. faiz oranı ise %1,65 dir. Yıllık maliyet oranı da %19,8 dir.

5.025 Liralık  alışverişinizi 12 Ay taksit yaptığınız takdirde, aylık taksit tutarınız; 474,67 liradır. Ödeyeceğiniz faiz 669,94 liradır. Ödenecek toplam tutar ise 5.694,94 liradır. faiz oranı ise %1,65 dir. Yıllık maliyet oranı da %19,8 dir.

10.000 Liralık  alışverişinizi 12 Ay taksit yaptığınız takdirde, aylık taksit tutarınız; 944,49 liradır. Ödeyeceğiniz faiz 1.333,22 liradır. Ödenecek toplam tutar ise 11.333,22 liradır. faiz oranı ise %1,65 dir. Yıllık maliyet oranı da %19,8 dir.

Sevgili okurlarımız, sizlerde harcamalarınızda zorluk çekeceğinizi düşünüyorsanız 12 taksit’e kadar vadelendirebilme imkanınız  var. Ziraat bankası kredi kartları ile bu imkana kavuşmak çok . Bu açıdan bence çok güzle bir hizmet. Sonuç itibariyle acil harcamalarımı oluyor. bunu da sonradan taksitlendirerek, ekonomimizi sarsmadan işin içinden çıkabilirsiniz. Yazımızın sonuna geldik. Aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Herkese Uygun Krediler Ziraat Kredi Paketlerinde

Özel Kampanyalar İle Emeklilerin Ziraat’te Artısı Çok

Ziraat Bankası Emekli Sandığı SSK ve Bağkur Maaş Ödeme Günleri

Ziraat Bankasından Emeklilere Türk Telekom Kampanyası

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin