Go to ...
Ziraat Bankası Kredi Başvurusu 10 bin 20 bin 30 bin tl masrafsız kredi faizi oranları


Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, Düşük faizli en uygun kredi başvurusu- Kredi Tahsis Ücreti Ödemek İSTEMİYORUMM.. Vay arkadaş hangi bankaya gidiyorsam yok şu ücreti, yok bu ücreti diye saçma sapan kesintiler yapıyorlar. Kimse kusura bakmasın ama alnımızda enayi yazmıyor. Biz tüketiciler de artık bilinçli davranıp en uygun krediyi almaya çalışıyoruz. Bankalarda alışmış kaz yolmaya, oh ne ala. Krediyi ve faizini alıyorum ama ek masraflar çıkınca tepemin tası atıyor. Hükümet kanadından geçen gün Başbakan Binali Yıldırım da serzenişte bulunmuştu bu gidişata dur demek lazım diyerek şunları da söyledi. Yahu kardeşim her halukarda kazanan bir kurum mu olur diye de belirtti.  Malesef Türkiye’de bankalar her halukarda kazanan kurumlar ve kuruluşlar arasında yer alıyorlar.

MASRAFSIZ KREDİ İÇİN BİZE GELEN BİR YORUM ŞU ŞEKİLDEDİR

724kredinotu.com ailesini de yakından takip ediyorum. Daha önce sizin sayenizde çok uygun çekmiştim. Bu konuda sizlere teşekkürlerimi bir borç bilirim. Şimdide kredisi çekmem gerekiyor. Babadan kalan arsa var. Kardeşim payını satışa çıkardı. Ben alacağım. ayrıca 3 -5 ufak da giderlerim olacak. Şimdi masrafsız kredinin derdindeyim. Lütfen bu defada bana özel bir seçenek sunabilir misiniz? Tabiki yapacağım alışverişte ihtiyaç kredisi kullanmam gerektiği için bana bir kaç bankanın ödeme planı ile ilgili örnekler verebilir misiniz ?

SİZLERE ÖNERECEĞİMİZ BANKA ZİRAAT OLABİLİR

Başta siz ve diğer okurlarımızın, ve avantajlı krediyi alabilmeleri için sabah akşam bankaların kredi haberlerine er vermeye çalışıyoruz. Şimdide masrafsız bir kredi talebinde bulunuyorsunuz. Sizin için bu yazıda önerebileceğim banka Ziraat. Binlerce kişi masraf ödemeden kredisine kavuşuyor. Neden siz ekstradan ödeyesiniz ki? Cebiniz para basmıyor. Bırakın da bu paradan çocuklarınız istifade etsin. Peki ziraat bankasının kredi detayları neler?

ZİRAAT BANKASI İLE MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ ALMAK ÇOK KOLAY

Bankaların kredi verirken sizlerden sağlamanızı istedikleri bazı şartlar vardır. Örneğin temiz bir kredi gibi. Yada İyi bir kredi notu gibi. Bu arada kredi notu düşük olanların, Nasıl Kredi Notunu Nasıl Artırabilecekleri ile ilgili yazımıza BURADAN ulaşabilirler.  Kredi notu mevzusu da hal olduğuna göre artık ziraat bankasının yolunu tutabilirsiniz. Yalnız gitmeden önce yanınıza 3 belge almanız gerekiyor. Bu belgelerin ilki maaş bordronuzdur.

T.C ZİRAAT BANKASINDAN MASRAFSIZ KREDİ
5.000 TL KREDİ >>> 36 AY 181 TL
10.000 TL KREDİ >>> 36 AY 362. TL
20.000 TL KREDİ >>> 36 AY 724 TL
30.000 TL KREDİ >>> 36 AY 1,086 TL
Geri ödemeli Ayrıntılar….T.C ZİRAAT BANKASINDAN MASRAFSIZ KREDİ
5.000 TL KREDİ >>> 36 AY 181 TL
10.000 TL KREDİ >>> 36 AY 362. TL
20.000 TL KREDİ >>> 36 AY 724 TL
30.000 TL KREDİ >>> 36 AY 1,086 TL
Dilerseniz Ziraat Bankasından Masrafsız krediler için yaplamk için Ziraat’in kendi resmi sitesindeki masrafsız kredi hesaplamasına bakarak değişik tutar girebilir ve yeniden hesaplama yapabilirsiniz.

İkincisi nüfus cüzdanınız ve üçüncüsü de adres teyit edici bir belgedir. Bunlar yanınızda varsa Ziraat bankası şubesine girer ve aynı gün içerisinde kredinizi alıp çıkarsınız. En güzel yanı da hiç bir masrafının olmayışıdır. Ne istihbarat araştırması için ücret talep edilir, nede size kredi verildi diye tahsis ücreti istenir. 10.000 TL çektiyseniz, son lirasına kadar alırsınız. Adı üstünde masrafsız tüketici kredisi. Anlayacağınız hiç bir kesinti olmuyor.

30 BİN LİRA İÇİN ZİRAAT BANKASI MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMASI

724kredinotu.com ailesi olarak 30.000 TL Krediyi 48 ay vade ile çektiğinizde karşılaşacağınız sonuçları ortaya koymak istedik. Örneğin faiz olarak %1,26 oranı karşımıza çıktı. Ardından taksit hesaplamasını yaptığımızda ise 883,51 liranın çıktığını belirledik.Toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarının 42.408,48 TL olduğunu gördük. Yıllık maliyet oranını hesapladığımız da ise %19,7316 sayısı ortaya çıkmış oldu. Kredi Tahsis ücretinin ise 0 TL olduğunu hızlıca belirtelim.

20 BİN LİRA İÇİN ZİRAAT BANKASI MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMASI

20.000 TL Kredi çektiğimizde kredi tahsis ücreti ve istihbarat ücreti ödemiyorsunuz. Faiz oranı da yine %1,26 olarak bizleri karşılıyor. Vade sayısını da bu defa 36 ay olarak hesaplayalım isterseniz. Bu verilere göre aylık ödenecek kredi tutarı 724,49 TL olarak karşımıza çıkıyor. Peki Toplam ödeme ne kadar? Onuda hemen hesaplayalım. Bankaya yapacağınız Toplam ödeme tutarı 26.081,64 TL dir. Hemen yıllık maliyet oranının da %19,7316 olduğunu söyleyelim.

10 BİN LİRA İÇİN ZİRAAT BANKASI MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMASI

24 Ay vade ile 10 Bin lira tüketici kredisi işimi görür diyorsanız, faiz oranının yine %1,26 olduğunu belirtmek istiyorum. Dilerseniz şimdide aylık ne kadar kredi ödeyeceğinizi hesaplayalım. Aylık taksidiniz 499,94 TL olacaktır. En güzel yanını tekrardan hatırlatmak istiyorum. Oda tahsis ücreti ödemeyişiniz. Bunun dışında yıllık maliyet oranı %19,7316 dır. Elimiz deymişken toplam ödeyeceğiniz kredi tutarını da hesaplayalım. Buna göre 11.998,56 geri ödenecek kredi tutarını vermektedir.

ŞEKERBANK’TAN EMEKLİYE MASRAFSIZ FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINA GÖZ ATIN !

Çekeceğiniz krediler için Şekerbank’tan siz emeklilere güzel bir kampanya var değerli büyüklerimiz. Şekerbank’ın bu kredisine başvurmak için öncelikle aldığınız emekli maaşlarınızı bu bankaya taşımanız gerekiyor. Bu kampanyanın detayları için bir Şekerbank Şubesine gidebileceğiniz gibi google aracılığı ile de ilgili bankanın resmi sitesine giriş sağlayarak detaylar hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMEK İSTEYENLERİN BU ÖZEL YAZIYI GÖREBİLMELERİ ADINA YAPMAN GEREKEN ÇOK BASİT BİR ŞEY VAR. O DA FACEBOOK HESABIN İLE BEĞENMEK.

Türkiye İş Bankası 100.000 TL Bahar Kredisi Başvurusu

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

34 Responses “Ziraat Bankası Kredi Başvurusu 10 bin 20 bin 30 bin tl masrafsız kredi faizi oranları”

 1. ergun
  23 Ağustos 2017 at 18:39

  Bankalar sigorta ve dosya masrafı alıyor onu hiç söylemiyorum 20000 tl krediye peşin 1400tl kesintiyapiyorlar kredi çekecek olan kişilere duyurulur

 2. İsmail
  14 Ağustos 2017 at 11:52

  Benimde iş bankasında kredim var onu kapatacak kredi lazım lanet olsun ordan ayrılmak istiyorum

 3. Firdevs
  10 Ağustos 2017 at 01:30

  Benim 5.000tl ihtiyaç var olurmu

 4. Firdevs
  10 Ağustos 2017 at 01:28

  Benim 5000 TL ihtiyaç var olurum acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin