Go to ...
Yapı Kredi Self Servis World Hizmeti İle Daha Fazla Müşteriye Ulaşın


Yapı Kredi Bankası, Self Servis Word Hizmeti- Değerli okurlarımız, bugün Esnaf ve KOBİ’ler için Yapı Kredi Bankasının özel bir hizmetinden söz edeceğiz. Sizlerde ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişiye tanıtmak istemez misiniz? Cevabınız evet mi? O halde Yapı Kredi Bankası Self Servis World Hizmeti tamda size göre. Müşterileriniz ne isterse ona ulaşabilecek ve sizlerde daha fazla kazanabileceksiniz. Dilerseniz bu özel hizmetin detaylarına hep beraber inelim.

YAPI KREDİ BANKASI SELF SERVİS WORLD HİZMETİ  NEDİR?

Self Servis World, kendi kampanyalarınızı düzenlemenize olanak sağlayan ve Türkiye’de bir ilk olan kampanya yönetimi platformudur. Üstelik düzenlediğiniz kampanyaları, Yapı Kredi’nin kampanya yönetimi tecrübesi ve bilgi birikimiyle size özel belirlenen Yapı Kredi kredi kartı müşterilerine, tercih edeceğiniz iletişim kanalları aracılığıyla duyurabilirsiniz.

SELF SERVİS WORD İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Self Servis World ile yaş aralığı, cinsiyet vb. kriterlere göre oluşturacağınız filtreler sayesinde, dilediğiniz hedef kitleye dilediğiniz içerikte kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Kampanyanızı isterseniz tüm Yapı Kredi kredi kartı müşterilerine hitap eden genel bir kampanya şeklinde; isterseniz aktif, pasif veya potansiyel müşterilerinize özel puan veya indirim kampanyası şeklinde tasarlayabilirsiniz.

Böylece yeni müşteri adedinizi artırabileceğiniz gibi, eski müşterilerinizi geri kazanarak veya mevcut müşterilerinizin bağlılığını artırarak da cironuzda ve gelirinizde artış sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizi kampanyalarınızdan haberdar etmek için ise seçtiğiniz kampanya şekline özel hazırlanmış SMS ve e-posta iletişim kalıplarını kullanabilirsiniz. Ayrıca platformda yer alan “Kampanya İzleme” ve “Raporlama” alanlarından sona ermiş veya sürmekte olan kampanyalarınızı takip edebilir, kampanyalarınızın sonuçlarını ve etkilerini raporlayabilir, birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz.

SELF SERVİS WORD NASIL KULLANILIR?

Self Servis World üyeliğinizi gerçekleştirebilmek için öncelikle Yapı Kredi World Üye İşyeri olmanız gerekir. Eğer mevcutta World Üye İşyeri’yseniz, Self Servis World’e Kurumsal İnternet Şubesi’ndeki “Üye İşyeri” menüsünden erişebilirsiniz. Self Servis World üyeliğinizi başlatmak için üyelik sözleşmenizi, müşteri statünüze göre Kurumsal İnternet Şubesi’nden online olarak veya Yapı Kredi şubelerimize gelerek imzalayabilirsiniz.

Üyeliğinizin tanımlanmasıyla birlikte, Self Servis World platformuna giriş yaparak “Yeni Kampanya Oluşturma” sekmesinden kampanyalarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi World Üye İşyeri değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubemize uğrayabilir ve üye işyeri olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

SELF SERVİS WORD EN FAZLA MERAK EDİLENLER?

Self Servis World Uygulaması ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için Yapı Kredi Kurumsal Telefon Bankacılığı 444 0 448’i 7/24 arayabilirsiniz. Self Servis World için 444 0 448’i aradığınızda 1 ve 3’ü tuşlamanız yeterli. Self Servis World üzerinden kaç gün süreli kampanyalar çıkabilirim? Self Servis World kampanyaları en fazla 30 gün süreli olabilir. Self Servis World kampanyaları, seçilen müşterilere ne zaman duyurulur? Kampanyalar, kampanya başlangıç tarihinde, seçilen iletişim kanalları (SMS/e-posta) ile hedef kitleye duyurulur.

Self Servis World kampanya SMS/e-posta gönderimlerinde işyeri ismin nasıl gözükür? Self Servis World’deki “Yeni Kampanya Oluşturma” menüsünün “SMS/e-posta İçeriği” adımında işyerinizin ismini güncelleyebilirsiniz, güncellediğiniz işyeri iletişim ismi, tabela unvanınız ile paralel olmalıdır. Self Servis World kampanyalarında en fazla ne kadar ödül verebilirim? Self Servis World Kampanyalarında bir müşteriye en fazla 50 TL ödül verilebilir. Kampanyalardan her müşteri 1 kere yararlanabilir.

Self Servis World aracılığıyla oluşturduğum kampanyalardan kimler yararlanabilir? Üye İşyerlerimizin Self Servis World aracılığıyla oluşturduğu kampanyalardan sadece kampanya hedef kitlesi kapsamında iletişim yapılan Yapı Kredi kredi kart hamilleri yararlanabilir. Self Servis World aracılığıyla müşterilerime vereceğim ödüller, kredi kart hamillerine ne zaman yansır? Puan ödüllü kampanyalarda, kampanya kapsamında harcama yapan kredi kartı müşterilerine, puan ödülü işlem anında otomatik olarak yansıtılır. İndirim ödüllü kampanyalarda ise, kampanya kapsamında harcama yapan kredi kartı müşterlerine, indirim tutarı gün sonunda otomatik olarak artı bakiye olarak yansıtılır.

Self Servis World platformu üzerinden kampanya oluşturma ve kampanya ücreti ödeme adımlarını tamamladıktan sonra kampanyam başlangıç gününde aktif olur mu? Self Servis World üzerinden kampanyanızı oluşturup ödeme adımını tamamladıktan sonra, kampanyanız Banka onayına gönderilir. Banka tarafındaki kontrolleri tamamlanıp onaylanan kampanyalar kampanya başlangıç gününde aktif olur.

Sizler de yapı kredi bankası ile çalışıyorsanız bence mükemmel bir kampanya hazırlanmış ve değerlendirilmesi gerekiyor. Bir çok insana kampanyalar ile birlikte ulaşabilirsiniz. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni bir Ekonomi ve kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle.

Tüm Finansman İhtiyaçlarınız İçin Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredileri

 

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin