Go to ...
Yapı Kredi Self Servis World Hizmeti İle Daha Fazla Müşteriye Ulaşın


Yapı Kredi Bankası, Self Servis Word Hizmeti- Değerli okurlarımız, bugün Esnaf ve KOBİ’ler için Yapı Kredi Bankasının özel bir hizmetinden söz edeceğiz. Sizlerde ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişiye tanıtmak istemez misiniz? Cevabınız evet mi? O halde Yapı Kredi Bankası Self Servis World Hizmeti tamda size göre. Müşterileriniz ne isterse ona ulaşabilecek ve sizlerde daha fazla kazanabileceksiniz. Dilerseniz bu özel hizmetin detaylarına hep beraber inelim.

YAPI KREDİ BANKASI SELF SERVİS WORLD HİZMETİ  NEDİR?

Self Servis World, kendi kampanyalarınızı düzenlemenize olanak sağlayan ve ’de bir ilk olan yönetimi platformudur. Üstelik düzenlediğiniz , Yapı Kredi’nin kampanya yönetimi tecrübesi ve bilgi birikimiyle size özel belirlenen Yapı Kredi kredi kartı müşterilerine, tercih edeceğiniz iletişim kanalları aracılığıyla duyurabilirsiniz.

SELF SERVİS WORD İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Self Servis World ile yaş aralığı, cinsiyet vb. kriterlere göre oluşturacağınız filtreler sayesinde, dilediğiniz hedef kitleye dilediğiniz içerikte kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Kampanyanızı isterseniz tüm Yapı Kredi kredi kartı müşterilerine hitap eden genel bir kampanya şeklinde; isterseniz aktif, pasif veya potansiyel müşterilerinize özel puan veya indirim kampanyası şeklinde tasarlayabilirsiniz.

Böylece yeni müşteri adedinizi artırabileceğiniz gibi, eski müşterilerinizi geri kazanarak veya mevcut müşterilerinizin bağlılığını artırarak da cironuzda ve gelirinizde artış sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizi kampanyalarınızdan haberdar etmek için ise seçtiğiniz kampanya şekline özel hazırlanmış SMS ve e-posta iletişim kalıplarını kullanabilirsiniz. Ayrıca platformda yer alan “Kampanya İzleme” ve “Raporlama” alanlarından sona ermiş veya sürmekte olan kampanyalarınızı takip edebilir, kampanyalarınızın sonuçlarını ve etkilerini raporlayabilir, birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz.

SELF SERVİS WORD NASIL KULLANILIR?

Self Servis World üyeliğinizi gerçekleştirebilmek için öncelikle Yapı Kredi World Üye İşyeri olmanız gerekir. Eğer mevcutta World Üye İşyeri’yseniz, Self Servis World’e Kurumsal İnternet Şubesi’ndeki “Üye İşyeri” menüsünden erişebilirsiniz. Self Servis World üyeliğinizi başlatmak için üyelik sözleşmenizi, müşteri statünüze göre Kurumsal İnternet Şubesi’nden online olarak veya Yapı Kredi şubelerimize gelerek imzalayabilirsiniz.

Üyeliğinizin tanımlanmasıyla birlikte, Self Servis World platformuna giriş yaparak “Yeni Kampanya Oluşturma” sekmesinden kampanyalarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi World Üye İşyeri değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubemize uğrayabilir ve üye işyeri olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

SELF SERVİS WORD EN FAZLA MERAK EDİLENLER?

Self Servis World Uygulaması ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için Yapı Kredi Kurumsal Bankacılığı 444 0 448’i 7/24 arayabilirsiniz. Self Servis World için 444 0 448’i aradığınızda 1 ve 3’ü tuşlamanız yeterli. Self Servis World üzerinden kaç gün süreli kampanyalar çıkabilirim? Self Servis World kampanyaları en fazla 30 gün süreli olabilir. Self Servis World kampanyaları, seçilen müşterilere ne zaman duyurulur? Kampanyalar, kampanya başlangıç tarihinde, seçilen iletişim kanalları (SMS/e-posta) ile hedef kitleye duyurulur.

Self Servis World kampanya SMS/e-posta gönderimlerinde işyeri ismin nasıl gözükür? Self Servis World’deki “Yeni Kampanya Oluşturma” menüsünün “SMS/e-posta İçeriği” adımında işyerinizin ismini güncelleyebilirsiniz, güncellediğiniz işyeri iletişim ismi, tabela unvanınız ile paralel olmalıdır. Self Servis World kampanyalarında en fazla ne kadar ödül verebilirim? Self Servis World Kampanyalarında bir müşteriye en fazla 50 TL ödül verilebilir. Kampanyalardan her müşteri 1 kere yararlanabilir.

Self Servis World aracılığıyla oluşturduğum kampanyalardan kimler yararlanabilir? Üye İşyerlerimizin Self Servis World aracılığıyla oluşturduğu kampanyalardan sadece kampanya hedef kitlesi kapsamında iletişim yapılan Yapı Kredi kredi kart hamilleri yararlanabilir. Self Servis World aracılığıyla müşterilerime vereceğim ödüller, kredi kart hamillerine ne zaman yansır? Puan ödüllü kampanyalarda, kampanya kapsamında harcama yapan kredi kartı müşterilerine, puan ödülü işlem anında otomatik olarak yansıtılır. İndirim ödüllü kampanyalarda ise, kampanya kapsamında harcama yapan kredi kartı müşterlerine, indirim tutarı gün sonunda otomatik olarak artı bakiye olarak yansıtılır.

Self Servis World platformu üzerinden kampanya oluşturma ve kampanya ücreti ödeme adımlarını tamamladıktan sonra kampanyam başlangıç gününde aktif olur mu? Self Servis World üzerinden kampanyanızı oluşturup ödeme adımını tamamladıktan sonra, kampanyanız Banka onayına gönderilir. Banka tarafındaki kontrolleri tamamlanıp onaylanan kampanyalar kampanya başlangıç gününde aktif olur.

Sizler de yapı kredi bankası ile çalışıyorsanız bence mükemmel bir kampanya hazırlanmış ve değerlendirilmesi gerekiyor. Bir çok insana kampanyalar ile birlikte ulaşabilirsiniz. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni bir Ekonomi ve kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle.

Tüm Finansman İhtiyaçlarınız İçin Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredileri

 

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin