Go to ...
Yapı Kredi Bankası Vadaa’dan 100 TL World Puan


En Bonkör Yılbaşı Hediyesi ’dan - Bu hafta hem mağazaların, hem marketlerin, hem esnafların, hem bankaların, hemde biz vatandaşların yoğun olduğu bir hafta. Çünkü yılbaşı için son 7 gün. Artık kimimiz çekecek, kimimizde alışverişlerimizi tamamlayacağız. çekecek olanlar son haftaya kadar hangi banka hangi imkanı sunuyor bunu görmek isterler. Alışveriş yapacak olan kişilerde aile fertlerinin hediyelerini bu hafta alırlar.

YAPI KREDİSİ BANKASI 100 TL WORD PUAN KAMPANYASI ÖN BİLGİ

Son hafta alışverişlerin hızı kesilmez. Marketlerden tutunda AVM’lere kadar bir çok firma cebini doldurmanın peşinde. Peki biz tüketicilerin hiç mi karı olmayacak? Elbette olacak. Bankalar yılbaşı harcamalarınızı kendi kredi kartları ile gerçekleştirmeniz için bir birinden güzel kampanyalar düzeliyorlar. Bizlerde bu kampanyaları 724kredinotu.com olarak sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz.Bugün de Bankası 100 TL World Puan kampanyasından söz edeceğiz.

YAPI KREDİSİ BANKASI 100 TL WORD PUAN KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Kasap, manav, şarküteri, market, oyuncak, kuyum, giyim, aksesuar, çok katlı mağaza, saat, kırtasiye, ayakkabı, kozmetik ve optik alışverişlerinizde 100 TL World Pauan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca yapı kredi cüzdan katılımı ile 125 TL world puan kazanma şansınızda var. Sizlerde ilk 100 liralık alışverişinizden sonra 100 lira ve üstü her alışverişinizde 10 TL world puan kazanıyorsunuz. Toplamda ise 100 lira world puan kazanabiliyorsunuz.

Yapı kredi cüzdan uygulaması ile bu kampanyaya katılanlar 11’inci harcamasında ekstradan 25 lira worldpuan kazanıyor. Toplamda ise 125 world puan elde etmiş oluyorlar.

YAPI KREDİSİ BANKASI 100 TL WORD PUAN KAMPANYASI BAŞVURUSU

Bu kampanyaya başvurmak ve katılmak çok çok kolay. Öncelikle cep telefonunuzun mesaj bölümünü açın. Ardından ekrana HEDİYE yazarak bir boşluk bırakın. Bundan sonrada müşteri numaranızı yazın. Artık mesaj metniniz hazır. Bu mesajı 4454’e hangi operatörden olursa olsun gönderin. Dilerseniz yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden de bu kampanyaya katılabilirsiniz.

KOŞULLARI

Bu kampanya 31 aralık tarihine kadar devam edecektir. Harcamaların Yapı Kredi üye işyerlerinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kampanyaya bireysel kredi kartları ve TLCardlar dahildir. Aynı şekilde Albaraka ve Vakıfbank world kredi akrtları da bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Lakin TEB ve Anadolubank Worldcardlar bu kampanyaya dahil değildir. Nakit çeki gibi veya mail order gibi işlemler bu kampanyaya dahil değildir.

İster peşin isterseniz de taksitli alışveriş yapın 100 tl world puan kampanyasına dahildir. Lakin şu hususa dikkat ediniz; Aynı gün ve aynı iş yerinde yaptığınız 2. ve 3. 100 lira ve üstü alışverişlerinizden yalnızca ilki bu kampanyaya dahil edilmektedir.. Bundan dolayı çocuklarınıza aynı yerden hediye alacaksanız bunları ayrı ayrı günlerde gerçekleştirmeniz sizlerin yararına olacaktır. Demin yukarıda belirttiğimiz husus tekrarlayalım isterseniz. Mesaj ile bu uygulamaya atılırsanız 100 lira world puan, yapı kredi cüzdan uygulaması ile katılırsanız da 125 lira world puan kazanırsınız.

Bir kişi hem kredi kartı hemde TLcardı var ise yalnızca bir tanesinden yararlanabiliyor. Kazandığınız world puanlarınızı 23 ocak tarihine kadar kullanabilirsiniz. world puanlarınızı bu tarihe kadar kullanmaz iseniz 24 ocak 2017 tarihinde geri alınacağın da unutmayınız. Eğer yapı kredi cüzdan uygulaması ile bu kampanyaya katılmışsanız kazandığınız puanları 29 ocak 2017 tarihine kadar harcamanız gerekiyor. Eğer bu puanları harcamaz iseniz 30 ocak tarihinde anka tarafından geri alınacaktır.

Değerli okurlarımız, sizlerde yılbaşı alışverişinizi yapmanızdanız ve cebinizde kredi kartı taşıyorsanız bu kampanyaya katılabilirsiniz. 100 lira hatta 125 lira hiçte fena bir para değil. Bu sayede eksik kalan bir ihtiyacınızı giderirsiniz. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. ve kolay bilgi paylaşımı için bizimle kalmaya devam edin. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle. Bu arada aşağıda sizle için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN HERKESİN BU KAMPANYADAN YARARLANABİLMESİ ADINA BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

2017 YENİ YIL KREDİLERİ İLE TÜM İHTİYAÇLARINIZA ANINDA ÇÖZÜM

Akbank Axess Kredi Kartı Yeni Yıl Hediye Kampanyası

Halkbank Yeni Yıla Özel 100 TL Parafpara Hediye

 

PAYLAŞIM

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM