Go to ...
Yapı kredi Bankası Motosiklet Kampanyası


Yapı kredi Bankası Motosiklet Kredisi- Motot alacakları ilgilendiren mükemmel bir yazı ile karşınızdayız. Motosiklet tutkunları, sizlerde motosikletinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? yada Ehliyetinizi aldınız ve hayalinizdeki motosiklete kavuşmak mı istiyorsunuz? Öncelikle doğru yazı üzerinde olduğunuzu belirtmemiz gerekiyor. Ayrıca Kredi almak için de şimdi tam zamanı. Fırsatları değerlendirmek gerekiyor, çünkü bankalarda indirimleri aldı başını gidiyor.

YAPI KREDİ BANKASI MOTOSİKLET KAMPANYASI ÖN AÇIKLAMA

Değerli okurlarımız, devlet bankalarındaki indirimi ve devlet büyüklerinin yaptığı açıklamaların ardından özel bankalarda daha fazla müşteri kaybetmemek adına faiz indirimine gittiler. Artık ihtiyaçlarınızı daha da düşük faiz ile alabiliyorsunuz. Bundan dolayı da bugün sizlere Yapı kredi Bankası Motosiklet Kampanyası hakkında bilgilendirme yapacağız. Sizlerin motosiklet alabilmeniz için bir alternatif oluşturacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI MOTOSİKLET KAMPANYASI DETAYLARI

Sıfır kilometre veya 2. el motosiklet alırken, bir kerede 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi, sıfır kilometredeki motosikletler için 36 aya, ikinci el motosikletler içinse 36 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz. Geri tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Motosiklet Kredisi için de geçerli.

Dilediğiniz yerden alacağınız “0” kilometredeki motosikletlerde KDV+ÖTV dahil fiyatının % 50’sine, “2. el” motosikletlerde ise 1 yaşa kadar kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca; istediğiniz zaman ara yapabilirsiniz. Çeşitli firmalarla uyguladığımız Motosiklet Kredisi kampanyalarında, uygun vade ve oranlarından yararlanabilirsiniz.

BAŞVURU SÜRECİ

Motosiklet Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın Yapı kredi bankası şubesine uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Motosiklet Krediniz, bankaya başvurunuzu takiben 24 saat içinde sonuçlanır.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

Gerekli olan belgeler ise; Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Gelir Belgesi ve Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adını düzenlenmiş bir fatura veya ikametgah belgesi, Sıfır kilometre Motosikletler için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura, İkinci el Motosikletler için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi,  gerekmektedir.

NOT: Motosiklet Kredilerinde, marka bazında ve fiyatları öğrenmek için şubelere uğramanız gerekecektir.

Özel bir kredi kampanyasının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde motosiklet almayı düşünüyorsanız Yapı kredi bankası aklınızın bir köşesinde olsun. Zira bir çok firma motosiklet için kredi vermiyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

120 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı Yapı Kredi Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası %20 Devlet Katkılı Konut Kredisi

Ölen kişinin konut ve taşıt kredisi borcu silinir mi?

LÜTFEN MOTOSİKLET ALACAK ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLME ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin