Go to ...
Yapı kredi Bankası Motosiklet Kampanyası


Motosiklet Kredisi- Motot alacakları ilgilendiren mükemmel bir yazı ile karşınızdayız. Motosiklet tutkunları, sizlerde motosikletinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? yada Ehliyetinizi aldınız ve hayalinizdeki motosiklete kavuşmak mı istiyorsunuz? Öncelikle doğru yazı üzerinde olduğunuzu belirtmemiz gerekiyor. Ayrıca Kredi almak için de şimdi tam zamanı. Fırsatları değerlendirmek gerekiyor, çünkü bankalarda faiz indirimleri aldı başını gidiyor.

YAPI KREDİ BANKASI MOTOSİKLET KAMPANYASI ÖN AÇIKLAMA

Değerli okurlarımız, devlet bankalarındaki faiz indirimi ve devlet büyüklerinin yaptığı açıklamaların ardından özel bankalarda daha fazla müşteri kaybetmemek adına faiz indirimine gittiler. Artık ihtiyaçlarınızı daha da düşük faiz ile alabiliyorsunuz. Bundan dolayı da bugün sizlere Yapı kredi Bankası Motosiklet Kampanyası hakkında bilgilendirme yapacağız. Sizlerin motosiklet alabilmeniz için bir alternatif oluşturacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI MOTOSİKLET KAMPANYASI DETAYLARI

Sıfır kilometre veya 2. el motosiklet alırken, bir kerede 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi, sıfır kilometredeki motosikletler için 36 aya, ikinci el motosikletler içinse 36 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz. Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Motosiklet Kredisi için de geçerli.

Dilediğiniz yerden alacağınız “0” kilometredeki motosikletlerde KDV+ÖTV dahil fiyatının % 50’sine, “2. el” motosikletlerde ise 1 yaşa kadar kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca; istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz. Çeşitli firmalarla uyguladığımız Motosiklet Kredisi kampanyalarında, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

BAŞVURU SÜRECİ

Motosiklet Kredisi sahibi aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın Yapı kredi bankası şubesine uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Motosiklet Krediniz, bankaya başvurunuzu takiben 24 saat içinde sonuçlanır.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

Gerekli olan belgeler ise; Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Gelir Belgesi ve Elektrik, su, doğalgaz, gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adını düzenlenmiş bir fatura veya ikametgah belgesi, Sıfır kilometre Motosikletler için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura, İkinci el Motosikletler için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi,  gerekmektedir.

NOT: Motosiklet Kredilerinde, marka bazında faiz ve fiyatları öğrenmek için şubelere uğramanız gerekecektir.

Özel bir kredi kampanyasının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde motosiklet almayı düşünüyorsanız Yapı kredi bankası aklınızın bir köşesinde olsun. Zira bir çok firma motosiklet için kredi vermiyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

120 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı Yapı Kredi Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası %20 Devlet Katkılı Konut Kredisi

Ölen kişinin konut ve taşıt kredisi borcu silinir mi?

LÜTFEN MOTOSİKLET ALACAK ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLME ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin