Go to ...
Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap ile Anında Nakit Paran Hazır


Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap- Değerli okurlarımız, son zamanlarda bankaların kullanmaya başladığı bir hesaptan söz etmek istiyorum. Hepimiz acil paraya sıkışabiliyoruz. Bazı zamanlarda hiç beklenmedik durumlar cereyan edebiliyor. Örneğin acil hastane masrafları çıkabiliyor. Aynı şekilde acil ödemelerimiz olabiliyor. İşte bu durumlarda en kötü iştir borç para aramak. Eşi dostu olanlar hemen bu seçeneği zorlarlar. Yoksada mecburen kredi kartı nakit avans seçeneğini düşünürler.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK HESAP GENEL AÇIKLAMA

Kredi kartlarının nakit avans çekme durumları hem masraflı hemde düşük limitlidir. Ayrıca kredi kartlarının maksadı ile ve yapısıyla da uyuşmazlar. İşte bundan dolayı da bankalarda asıl hesabnınızın yanına bir ek hesap tanımlarlar. Bu hesabın limiti daha önceden belirlenir. Sizlerde bu hesaba göre acil nakit ihtiyaçlarınızda başvurabilirsiniz. İşte bugün de Yapı kredi bankasının müşterilerine sunmuş olduğu Esnek Hesap hakkında detaylı bir anlatımda bulunmayı düşünüyoruz.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK HESAP ÖZELLİKLERİ

Sizinde en kiranız mı geldi, yada faturalarınızın ödenmesi mi gerekiyor? Yada birine borcunuz mu var? O halde Yapı kredi bankası müşterilerine esnek hesap ile sesleniyor. Hesabınızda para olmasa bile esnek hesabınız ile alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Esnek hesap bir kredili mevduat hesabıdır. Esnek hesabınız sayesinde dilediğiniz anda nakit para çekebiliyorsunuz. Yine bu hesap üzerinden otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz.

Yada World kartınız ile de alışverişin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Çektiğiniz parayı gün ve miktarı belirliyor. Unutmayın bu hesabı acil nakit ihtiyaçlarınızda kullanıyorsunuz. 5 gün sonra maaş alacaksınızdır ama acil hastaneye ameliyat için para ödemeniz gerekir. Bu durumda çekebilirsiniz. Sizlere tavsiyem çektiğiniz parada gün sayısını olabildiğince küçük tutmanız. Esnek hesabınız kullanıldığı vakit faiz işletmektedir. Kullanmadığınız zaman herhangi bir faiz işlemez.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK HESAP DETAYLARI

Esnek hesap açılış yapı kredi banka şubelerinden açtırabileceğiniz gibi, dilerseniz internet şubeden de 2 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bankadan esnek hesap açtıracakların nüfus cüzdanlarını ve gelir belgelerini sunmaları gerekiyor. Son maaş bordronuzu sunabilirsiniz. Serbest çalışanlar ise vergi levhalarını sunabilirler. Bunun dışında son 3 ay içerisinde düzenlenmiş bir faturanız yoksa da ikametgah adresinizi sunmanız şart.

Hesap dökümünüz e-mail adresinizi ücretsiz bir şekilde gönderiliyor olacaktır. Dilerseniz şimdide örnek faiz ve ödeme planlarını inceleyelim.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK HESAP ÖRNEK FAİZ HESAPLAMALARI
  • 9 ocak 2017 tarihinde esnek hesabınızdan 1.000 TL nakit parayı %1,84 faiz oranı ile aldığınızda, 10 ocak 2017 tarihinde ödemeniz gereken vergiler dahil faiz tutarı 1,47 TL dir. 
  • 9 ocak 2017 tarihinde esnek hesabınızdan 1.000 TL nakit parayı %1,84 faiz oranı ile aldığınızda, 20 ocak 2017 tarihinde ödemeniz gereken vergiler dahil faiz tutarı 8,83 TL dir. 
  • 9 ocak 2017 tarihinde esnek hesabınızdan 1.000 TL nakit parayı %1,84 faiz oranı ile aldığınızda, 30 ocak 2017 tarihinde ödemeniz gereken vergiler dahil faiz tutarı 16,19 TL dir. 
  • 9 ocak 2017 tarihinde esnek hesabınızdan 1.000 TL nakit parayı %1,84 faiz oranı ile aldığınızda, 09 şubat 2017 tarihinde ödemeniz gereken vergiler dahil faiz tutarı 23,55 TL dir. 

 

Sevgili okurlarımız, sizler için yapı kredi bankası esnek hesap hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Sizlerde acil durumlar için esnek hesap açmak isterseniz ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Şimdilik bizlerden bu kadar. Merak ettiğiniz tüm kredi ve banka haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarımızı incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Denizbank Kredi Kartınıza Taksitli Nakit Kredi

Akbank Artı Para ile İstediğiniz An Nakit Hesabınızda

Acil Nakit İçin 2. El Eşya Sat Hemen Para Kazan

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin