Go to ...
Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap ile Anında Nakit Paran Hazır


Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap- Değerli okurlarımız, son zamanlarda bankaların kullanmaya başladığı bir hesaptan söz etmek istiyorum. Hepimiz acil paraya sıkışabiliyoruz. Bazı zamanlarda hiç beklenmedik durumlar cereyan edebiliyor. Örneğin acil hastane masrafları çıkabiliyor. Aynı şekilde acil ödemelerimiz olabiliyor. İşte bu durumlarda en kötü iştir para aramak. Eşi dostu olanlar hemen bu seçeneği zorlarlar. Yoksada mecburen kredi kartı nakit avans seçeneğini düşünürler.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK HESAP GENEL AÇIKLAMA

Kredi kartlarının nakit avans çekme durumları hem masraflı hemde düşük limitlidir. Ayrıca kredi kartlarının maksadı ile ve yapısıyla da uyuşmazlar. İşte bundan dolayı da bankalarda asıl hesabnınızın yanına bir ek hesap tanımlarlar. Bu hesabın limiti daha önceden belirlenir. Sizlerde bu hesaba göre acil nakit ihtiyaçlarınızda başvurabilirsiniz. İşte bugün de Yapı kredi bankasının müşterilerine sunmuş olduğu Esnek Hesap hakkında detaylı bir anlatımda bulunmayı düşünüyoruz.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK HESAP ÖZELLİKLERİ

Sizinde en kiranız mı geldi, yada faturalarınızın ödenmesi mi gerekiyor? Yada birine borcunuz mu var? O halde Yapı kredi bankası müşterilerine esnek hesap ile sesleniyor. Hesabınızda para olmasa bile esnek hesabınız ile alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Esnek hesap bir kredili mevduat hesabıdır. Esnek hesabınız sayesinde dilediğiniz anda nakit para çekebiliyorsunuz. Yine bu hesap üzerinden otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz.

Yada World kartınız ile de alışverişin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Çektiğiniz parayı gün ve miktarı belirliyor. Unutmayın bu hesabı acil nakit ihtiyaçlarınızda kullanıyorsunuz. 5 gün sonra maaş alacaksınızdır ama acil hastaneye ameliyat için para ödemeniz gerekir. Bu durumda çekebilirsiniz. Sizlere tavsiyem çektiğiniz parada gün sayısını olabildiğince küçük tutmanız. Esnek hesabınız kullanıldığı vakit faiz işletmektedir. Kullanmadığınız zaman herhangi bir faiz işlemez.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK HESAP DETAYLARI

Esnek hesap açılış yapı kredi banka şubelerinden açtırabileceğiniz gibi, dilerseniz internet şubeden de 2 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bankadan esnek hesap açtıracakların nüfus cüzdanlarını ve gelir belgelerini sunmaları gerekiyor. Son maaş bordronuzu sunabilirsiniz. Serbest çalışanlar ise vergi levhalarını sunabilirler. Bunun dışında son 3 ay içerisinde düzenlenmiş bir faturanız yoksa da ikametgah adresinizi sunmanız şart.

Hesap dökümünüz e-mail adresinizi ücretsiz bir şekilde gönderiliyor olacaktır. Dilerseniz şimdide örnek faiz ve ödeme planlarını inceleyelim.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK HESAP ÖRNEK FAİZ HESAPLAMALARI
  • 9 ocak 2017 tarihinde esnek hesabınızdan 1.000 TL nakit parayı ,84 faiz oranı ile aldığınızda, 10 ocak 2017 tarihinde ödemeniz gereken vergiler dahil faiz tutarı 1,47 TL dir. 
  • 9 ocak 2017 tarihinde esnek hesabınızdan 1.000 TL nakit parayı %1,84 faiz oranı ile aldığınızda, 20 ocak 2017 tarihinde ödemeniz gereken vergiler dahil faiz tutarı 8,83 TL dir. 
  • 9 ocak 2017 tarihinde esnek hesabınızdan 1.000 TL nakit parayı %1,84 faiz oranı ile aldığınızda, 30 ocak 2017 tarihinde ödemeniz gereken vergiler dahil faiz tutarı 16,19 TL dir. 
  • 9 ocak 2017 tarihinde esnek hesabınızdan 1.000 TL nakit parayı %1,84 faiz oranı ile aldığınızda, 09 şubat 2017 tarihinde ödemeniz gereken vergiler dahil faiz tutarı 23,55 TL dir. 

 

Sevgili okurlarımız, sizler için yapı kredi bankası esnek hesap hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Sizlerde acil durumlar için esnek hesap açmak isterseniz ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Şimdilik bizlerden bu kadar. Merak ettiğiniz tüm kredi ve banka haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarımızı incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Denizbank Kredi Kartınıza Taksitli Nakit Kredi

Akbank Artı Para ile İstediğiniz An Nakit Hesabınızda

Acil Nakit İçin 2. El Eşya Sat Hemen Para Kazan

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin