Go to ...
Yapı Kredi Bankası ATM’ye Dokunmadan Para Çekme Dönemi


ATM’ye Dokunmadan Para Çekme Teknolojisi Yapı Kredi Mobil’de- Her zaman teknolojinin ileri seviyelere ulaştığını söylüyoruz. Hemde öyle böyle değil. İnanılmaz şeyler işle karşılaşıyoruz. Tabi teknoloji ilerledikçe kurumlarda da kendilerini buna göre revize ediyorlar. Bankalar şubelerinde bir kaç müşteriye tanıtım yapacağına, artık her kesin cebinde dilediği reklamı yapıyor. Aynı anda milyonlarca insana ulaşabiliyorlar. Tabi teknoloji sadece bununla sınırlı değil.

YAPI KREDİ BANKASI ATM’YE DOKUNMADAN PARA ÇEKME GİRİŞ BÖLÜMÜ

Tabi teknoloji her alanda gerçekleşse de bankacılık iş ve işlemlerini çoklukla yaptığımızdan ve hayatımızda büyük bir edindiğinden bu alanda daha da fazla görüyoruz. Görüntülü kredi başvurusundan tutun da, gişede sıra alma sırasına kadar, bir çok işleminizi yapabiliyorsunuz. Tabi bugün daha önce hiç görmediğimiz bir sistemden söz edeceğiz. Yapı kredi bankası ATM’ye dokunmadan para çekme teknolojisinden söz  edeceğiz. Bu sayede sizlerde hızlıca para çekebilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI ATM’YE DOKUNMADAN PARA ÇEKME DETAYLARI

Bu sistemin kısa tanımı olarak; ATM’ye dokunmadan QR kod ile para çekme durumu diyebiliriz. Dilerseniz şimdi de detaylara inelim. Öncelikle yapı kredi mobil’e giriş yapıyorsunuz. Ardında da ana sayfada bulunan para çekme bölümünü tıklıyorsunuz. açılan ekranda hesabınızı seçip ne kadar para istiyorsanız o tutarı giriyorsunuz. Daha sonra ATM’deki QR kodu mobil şube de açılan kamerada okutuyorsunuz ve paranızı ATM den alıyorsunuz.

YAPI KREDİ MOBİL ŞUBE İNDİRME

İşlerinizi daha kolay ve daha da hızlı yapabilmek için ilk ekranda seçimi hatırla bölümünü tıklayarak, sonraki para çekme durumlarınızda ekstradan bilgi girmenize gerek kalmadan şip şak halledebilirsiniz. Bu arada QR kodlu sistemi kullanabilmek için 3.00 versiyonlu yapı kredi mobil’i yüklemeniz gerekmektedir. Dilerseniz BURADAN yapı kredi mobil’i yükleyebilirsiniz.

Sevgili dostlarımız, bu gelişme yeni olduğundan ilk olarak bizden duyun istedik. Yeni ve güncel; ekonomi ve kredi haberleri için bizi okumaya ve takip etmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca bu yenilikten yapı kredi kullanıcılarının da haberlerinin olabilmesi için FACBOOK ile beğenip paylaşabilir misiniz?

Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu BKM Express ile 1 TL

Yapı Kredi Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin