Go to ...
Yapı Kredi Bankası 48 Ay Vadeli Bireysel İhtiyaç Kredisi


Yapı Kredi Bankası 48 Ay Vadeli Bireysel İhtiyaç - Herkes hayatının çeşitli dönemlerinde krediye ihtiyaç duyuyor. Evlendiği zaman, iş kurduğu zaman, araba aldığı zaman, ev aldığı zaman vs. vs. Kredisiz ne mal nede mülk sahibi olunabiliyor. Anlayacağınız kredisiz hayat düşünülemiyor. Malumunuz yıl sonu yaklaşıyor ve yeni bir yıla giriyoruz. Tabi bir sürü masrafında ardı arkası kesilmiyor. Vergisi, acil ödemesi, pirimi, tatili derken bir yığın masraf sizleri bekliyor.

YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Tabi gecesi hazırlıkları da cabası. Hal böyle olunca bu sıralar bir çok kimseden sürekli kredi ihtiyacım var lafını duyuyorum. Bizlerde bu ihtiyacınıza yardımcı olabilmek adına bugün Yapı Kredi Bankası 48 Ay Vadeli Bireysel İhtiyaç Kredisi konusunu işleyeceğiz. Bu sayede elinizde bir alternatif kredi haberi daha olmuş olacak. Hem uzun vadeli hemde faiz oranı oldukça makul düzeylerde. Arzu ederseniz şimdide bu kredi kampanyasının detaylarını hep beraber inceleyelim.

YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredi’den Bireysel İhtiyaç Kredisi Fırsatı Sizi Bekliyor. Yapı Kredi’den %1,19’dan başlayan faiz oranlarıyla Bireysel İhtiyaç Kredisi alın, cebiniz de gülsün, yüzünüz de… Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Bireysel İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvurabilir veya en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

BAŞVURU KANALLARI

Dijital Kanallar; Şubeye Gitmeden Krediye Nasıl Başvururum? Yapı Kredi müşterisi iseniz internet ya da mobil şubeden anında krediye başvurabilir, kredinizi şubeye gitmeden, hafta sonu dahil her gün anında kullanabilirsiniz. Bireysel İnternet / Mobil Şube’ye üye olmak istiyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi değilseniz web sitesi üzerinden hemen başvuru yaparak kredinizi şubelerimizden kullanabilirsiniz.

SMS; SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000). Şube; Size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Telefon Bankacılığı; 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunabilirsiniz. ATM; Size en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 5.000 TL Kredi Tutarını 24 Ay Vade ve %1,36 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 25 TL dir. Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %1,8413 ve Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %22,0956 dır. Aylık Taksit Tutarı 253,46 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 6.083,04 TL dir. 
  • 5.000 TL Kredi Tutarını 24 Ay Vade ve %1,29 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 25 TL dir. Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %1,7407 ve Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %20,8878 dır. Aylık Taksit Tutarı 251,01 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 6.024,24 TL dir. 

 

  • 10.000 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,36 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 50 TL dir. Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %1,8250 ve Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %21,9001 dır. Aylık Taksit Tutarı 369,52 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 13.302,72 TL dir. 
  • 10.000 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,29 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 50 TL dir. Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %1,7245 ve Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %20,6941 dır. Aylık Taksit Tutarı 364,42 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 13.119,12 TL dir. 

 

ÖNEMLİ MALİYET BİLGİLERİ

En başvuru tutarı 1.000 TL olup; Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir. Bireysel ihtiyaç kredisi toplam masraflarına kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler dahil edilmiş olup, sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranları ve taksit tutarları eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup,

hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranını, kredi tahsis ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredinizle birlikte grup hayat sigortası yaptırmanız durumunda geçerli olacak sigorta tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişmekte olup, 30 yaşındaki bir kişi için 10.000TL, 36 ay vadeli sigorta primi 67,68 TL ‘dir.

KREDİ İÇİN DETAYLI BİLGİ

Başvuru İçin Gerekli Belgeler (Müşteri ve Varsa Kefil İçin); Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Gelir Belgesi; Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi, Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi, Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi, Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi, Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)

İNG Bank İhtiyaç kredisi

Acil Kredi Verilir. Durma Tıkla!!! Ayrıntılar İçeride.

2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin