Go to ...
Yapı Kredi Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi


Yapı Kredi Bankası Yılbaşı Kredisi, 2017 Yeni yıl kredisi- Yılbaşı yaklaşıyor ve bu sıralar bir çok kişiden duyduğum söz; “Kredi Lazım” oluyor. Çünkü bu özel günü Uludağ Tatilinde geçirmek isteyenlerden tutunda doyasıya ailecek  eğlenceli geçirmek isteyenlerde oluyor. Ayrıca ufak tefek ödemelerden dolayıda krediye ihtiyaç duyan oluyor. Bundan dolayı da paraya ihtiyaç duyuluyor. Bankalar da Kredi kampanyalarını ve ürünlerini satmak için bu özel günü reklam yapıyorlar.

YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Anlayacağınız siz krediye ihtiyaç duyuyorsunuz, bankalarda kredi vermek istiyor. Lakin bugün diğerlerine göre biraz daha özel bir krediden söz edeceğiz. Yapı Kredi bankası limiti ile tam yılbaşında yetecek bir kredi sunuyor. Bu kredi ile haftasonu tatilinizi geçireceğiniz gibi aile fertlerini sevindirmek adına hediyelerde alabilirsiniz. Üstelik faiz oranını duyunca şaşıracaksınız. Arzu ederseniz bu kredinin ayrıntılarını ve diğer merak edilen özelliklerini hep beraber inceleyelim.

YAPI KREDİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi Sizi Bekliyor. Yeni yıla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak girin diye, %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi Yapı Kredi’de. Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, 2 Ocak 2017’ye kadar geçerli Yılbaşı Kredisi için hemen; yapikredi.com.tr’de yer alan Başvuru Merkezi’nden, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan,

BIREYSEL boşluk TCKN boşluk aylık gelirinizi yazıp 4411’e SMS ile (Örnek: BIREYSEL 12345678910 3500) veya size en yakın Yapı Kredi Şubesi veya ATM’sinden başvurabilirsiniz. Yapı Kredi İnternet/Mobil Şubemize T.C. Kimlik Numaranız veya Kullanıcı Kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. İnternet/Mobil Şube şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz. Başvurusu görüldüğü gibi bol seçenekli ve basit.

ÖDEME MALİYETİ

3.000 TL Krediyi 12 Ay Vade ve %0,99 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 269,72 TL ve Toplam Geri Ödeme Tutarı 3.236,64 TL olarak hesaplanmıştır.  Kredi Tahsis Ücreti 15 TL dir. Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %1,3645 ve Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) %16,3742 dir. 

KAMPANYA DETAYLARI

Bu kredi %0,99 faiz oranı 3.000 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar şubeden kullanılan eşit taksitli bireysel ihtiyaç kredileri için geçerli olup, tutar, vade ve kullanım kanallarına göre faiz oranları farklılaşabilecektir. Bireysel ihtiyaç kredisi toplam geri ödeme tutarı ile aylık ve yıllık efektif faiz oranlarına kredi tahsis ücreti, katkı payı, vergiler ve fonlar dahil edilmiş olup; yaşa, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişen grup hayat sigortası ücreti dahil edilmemiştir. Taksit tutarlarına, vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. aylık akdi faiz oranını, tahsis ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Değerli okurlarımız, sizlerde güzel bir gün yaşayıp yeni yılınızın da bu şekilde devam etmesini istiyorsanız bu krediyi düşünebilirsiniz. Ayrıca faiz oranı da gerçekten çok düşük. %0,99 faiz oranını İhtiyaç kredileri için söylüyorum ki diğer bankalarda görmemiştim. 3 bin lira bir gece için makul. 12 ay vade imkanı da var. Bizlerden bu kadar.değerlendirme işi de sizlere kalıyor. Aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklı yazılarımızı da inceleyebilirsiniz. Dikkatinizi çekeceğinden eminim. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN Bu yazıyı FACEBOOK gibi sosyal iletişim ağları ile beğenip paylaşabilir misiniz?

Yapı Kredi Bankası 48 Ay Vadeli Bireysel İhtiyaç Kredisi

2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

%1,14 Faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2017

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin