Go to ...
Vefat Durumunda Denizbank Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası


Denizbank Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası- Kaliteli ve çok fazla merak edilen kredi ve ekonomi haberlerinin en çok tercih edilen adresi olan 724kredinotu.com olarak yine özel bir bankacılık ürününü sizlere sunmaya çalışacağız. Malumunuz kredi çekmeden yada borç almadan hayatımız artık dönmüyor ve çeviremiyoruz. Gerek konut kredisi, gerek taşıt kredisi, gerek ihtiyaç kredisi, gerekse de kredi kartları ile bankalara bağımlı olarak yaşıyoruz.

DENİZBANK KART BORCUM GÜVENCE HAYAT SİGORTASI

İhtiyaçlarımız bitmediği sürece borçlardan da kurtulamıyoruz. Bankalara borçluyuz. Lakin hepimizin bildiği bir gerçek de var ki o da ölüm. Kim olursanız olun vaktiniz geldi mi göçüp gidiyorsunuz bu dünyadan. İşte bu durumlarda geride kalanların sıkıntıya düşmemesi adına kredi alırken hayat sigortası yaptırıyoruz. Özellikle konut ve taşıt kredilerinde hayat sigortası zorunlu olarak yaptırılıyor. Ölüm durumlarında da kalan tüm borçlarınız sigorta şirketi tarafından ödeniyor.

Geride kalanlara da şimdiye kadar ödediğiniz taksitler geri veriliyor. hatta duruma göre tazminat bile veriliyor. Lakin kredi kartlarında böyle bir durum çok ta fazla söz konusu olmuyordu. Borç tutarı ne kadarsa geride kalan mirasçılar ödüyordu. İşte bugün sunacağımız bankacılık ürünü ile artık çözüm elde etmiş olacaksınız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan şimdide denizbank kart borcu hayat sigortası nedir? ne değildir inceleyelim.

DENİZBANK KART BORCUM GÜVENCE HAYAT SİGORTASI NEDİR?

MetLife Emeklilik şirketinin denizbank kredi kartı sahipleri için sunduğu özel hayat sigortasıdır. Kaza geçirmeniz durumunda, vefat etmeniz durumunda, kaza sonucu sürekli sakat kalmanız durumunda, iş sizlik ve geçici iş görememezlik durumlarında da kredi kartı borcunuzun ödenmesini sağlayan bir sigortadır. Dilerseniz şimdide bu sigorta neleri kapsıyor, şimdide bunu detayladıralım.

DENİZBANK KART BORCUM GÜVENCE HAYAT SİGORTASI KAPSAMLARI

Vefat: Ölüm durumunda lehtara ödenen sigorta yani taminattır. Kredi kartı borcunuzu bu şekilde teminat altına alırsınız. Özellikle büyük işletme sahiplerinin kredi kartı limitleri ve borçları çok fazla oluyor. Bu sayede de Allah geçinden versin ama vefat durumunda da borçlarınızı ailenizin üstüne yıkmazsınız. Kaza Durumu ve Kalıcı Sakatlık: Bir kaza geçirdiniz ve kalıcı bir sakatlık durumunuz oldu. Yada 2 yıl içerisinde bu kazadan dolayı kalıcı bir sakatlık durumunuz oluştu.

Sakatlık tarihinden itibaren kredi kartı borcunuzu MetLife şirketi tarafından Denizbanka ödenir. Hastalıktan Dolayı Kalıcı Sakatlık: Burada da hastalık sonucu oluşabilecek kalıcı sakatlık durumunuzda kredi kartı borcunuz ödenir. İstem Dışı İşsizlik ve Geçici İş Göremezlik: Hastalık yada kaza sonucunda geçici iş görememe durumunda kredi kartı borcunuz güvence altına alınır.

Sevgili okurlarımız, sizlerde kredi kartı borcunuzu, ne olur ne olmaz diye ailenize yıkmak istemiyorsanız bu sigortayı inceleyebilir ve düşünebilirsiniz. Sonuç itibariyle kredi ihtiyaçlarınızda hayat sigortası yaptırıyorsunuz da neden en çok kullandığınız ve borç aldığınız kredi kartına neden yaptırmayasınız ki? Tabi karar ver noktasında siz tek başınasınız. Dilerseniz aşağıda sizler için derlediğimiz konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

Ölen kişinin konut ve taşıt kredisi borcu silinir mi?

Denizbank Kredi Kartınıza Taksitli Nakit Kredi

Denizbank ve Garanti Bankası Taksitli MTV Ödeme Kampanyaları

 

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin