Go to ...
Vakıfbank’tan Öğretmenler Günü Kredisi


Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi- Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk; “Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakar ve muhterem unsurlarıdır.” demiştir. Burada öğretmenlerin yer ve mekan beğenmeden fedakarca ve cefakarca ülkelerine hizmet ettikleri belirtilmiştir. İyiyi, doğruyu, güzeli, okumayı, sevmeyi, gerçek bilgiyi öğretmenlerimizden öğrendik. İyi ki varsınız ve iyi ki bizleri doğru bilgiler ile donatarak bugünlere getirdiniz.

VAKIFBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Değerli öğretmenlerimiz, malumunuz 24 kasım yaklaşıyor ve bankalarda kollarını sıvazlamaya başladı. Bunu fırsat bilen bankalar düşük faiz ile kredi vermeye başladılar. Vakıfbank da bunlardan bir tanesi. Mükemmel bir kredi kampanyası düzenlemişler. Sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsanız bu kredi fırsatını değerlendirebilirsiniz. Yalnız kredi alırken Kredi Notunuzun yüksek olmasına dikkat ediniz. Kredi sicili bozuk olan ve kredi notu çok düşük olanlara kredi verilmiyor. Kredi notu sorgulama, kredi notumu nasıl öğrenirim

VAKIFBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank’ın öğretmenlere sunduğu mükemmel bir kredi kampanyası tanıtımını yapmaya sıra geldi. Baştan belirtelim ki, böylesi bir düşük faiz indirimi yakın zamanda daha önce görülmedi. Çalışan ve emekli tüm değerli öğretmenlerimizin ihtiyaçları için 48 aya varan vade seçenekleri ve %1,13 faiz oranıyla Öğretmenler Günü Kredisi VakıfBank’ta. Kredinizi, Aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli, Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

70.000 TL Krediyi 48 AY Vade ve %1,13 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.993,59.-TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 350,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise % 17,8815 dir.

VAKIFBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİSİ DETAYLARI

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Efektif Yıllık Faiz Oranına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir.1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 248,82.-TL olup kredi tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermekte olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına dahil edilmemiştir.

Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır. Öğretmenler Günü Kredisi, çalışan ve emekli tüm öğretmenler ile Milli Eğitim Bakanlığı ve Teşkilatlarında çalışan tüm kadrolu personele yöneliktir. VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir. Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz, gerekli durumlarda kefil talep edebilirler. Ayrıntılı bilgi tüm VakıfBank Şubeleri’nden alabilirsiniz.

Saygıdeğer hocalarımız, sizler için yapılan bu kredi kampanyasını haberleştirerek sunmaya çalıştık. Umarım istifade edebileceğiniz bir yazı olmuştur. Hayatınız boyunca tüm güzelliklerin sizlerin olması dileğiyle. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU ÖNEMLİ YAZIYI TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMAK ADINA FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Findeks Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

 

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin