Go to ...
Vakıfbank Worldcard ile Yılbaşı 100 TL Hediye WorldPuan


Vakıfbank Yeni Yıl Worldcard  100 TL Para Puan Hediyesi- Kamu çalışanlarının en fazla tercih ettiği ve kampanaları ile özel bankalar ile adeta yarışan vakıfbank, yine özel bir fırsat kampanyası ile karşınızda. Yeni yıla 2 haftadan az bir süre kaldı ve herkes masrafları nasıl kısarız, ne yapsak da kar elde etsek diye sormadan edemiyor. Artık zamanımızda 10 liranın bile hesabını yapıyoruz. Maalesef hayat şartları zor ve bunun hesabını yapmamız gerekiyor.

VAKIFBANK WORLDCARD İLE YENİ YIL 100 TL HEDİYE PUAN KAMPANYASI GENEL AÇIKLAMA

Yeni yıl gelince de çocuklar hediye bekliyor. Ayrıca market ve gıda alışverişlerinin de yapılması şart. Hinde ise neredeyse kara borsaya düşecek. Marketlerde hindiler 200 TL’den başlıyor. Anlayacağınız bu özel gecenin birde pahalı masrafı oluyor. Lakin sizlerde vakıfbank çalışanı iseniz bu harcamalarınızda 100 TL kazanabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. vakıfbank Worldcard kullanıcıları için özel bir yeni yıl kampanyası düzenlemiş. Tabi bunu haberleştirme işi de bize kaldı.

VAKIFBANK WORLDCARD İLE YENİ YIL 100 TL HEDİYE PUAN ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank müşterilerini ayrıcalıklı kılma adına özel kampanyalara imza atmaya devam ediyor. gerek kredi kampanyası gerekse kredi akrtı kampanyası ile müşterilerinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Sizlerde yılbaşı harcamalarınızdan 100 TL para puan kazanmak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Zira yapacağınız tek seferde 100 TL ve üstü harcamalarınızdan sonra tek seferde yapacağınız her 100 lira ve üstü harcamalarınızda 10 lira da worldpuan hediye ediliyor.

Bu ile kazanabileceğiniz toplam worldpuan 100 liradır. Ayrıca kampanyadan son yararlanma tarihi 31 aralık 2016 dır. Bu tarihe kadar kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında 100 TL hediye worldpuan kampanyasından bir kişi sadece bir defa yararlanabiliyor. Bankomat kartlar, mail order iş ve işlemleri ve nakit çekimler kampanya dahilinde değildir. Aldığınız bir üründen kazandığınız puan, iade işlemi gerçekleştirilecekse geri alınmaktadır.

İster peşin ister taksitli harcama yapın, bunların tümünü kampanya dahilindedir ve para puan alırsınız. Oldukça fazla önem arz eden bir durumu da belirtmeden geçemeyeceğim. Bir iş yerinden aynı gün bir kaç defa 100 lira ve üstü alışveriş yaparsanız bunlardan sadece biri dikkate alınıyor. Bu husustan dolayı eğer aynı mağazadan aynı hediyeden bir kaç tane alacaksanız, farklı günlerde alışveriş yapmaya çalışın. Bu şekilde de worldpuan kazanırsınız.

VAKIFBANK WORLDCARD YENİ YIL HEDİYE KAMPANYASI BAŞVURUSU

Sevgili okurlarımız, bu kampanyaya başvuru yapmak çok kolay ve basit. Sizlerde ben de bu kampanyadan yararlanmak istiyorum diyorsanız hemen telefonunuzun pin kodunu girerek açın. sonrada mesaj bölümüne girerek büyük Harfler ile YILBASI yazın. Araya bir boşluk bırakmayı unutmayın sonra da kartınızın son 6 sayısını yazın. Bunu da yaptıktan sonra 6635’e yollamanız gerekiyor.  Bu mesaj ile de kampanyaya katılmış oluyorsunuz. Hangi operatörü kullanıyorsanız kendi mesaj tarifesi üzerinden değerlendiriliyor.

VAKIFBANK WORLDCARD İLE YENİ YIL 100 TL HEDİYE PUAN DETAYLARI

Kazandığınız world puanlar  12 ocak 2017 tarihine kadar kredi kartınıza yüklenecektir. Sizlerde bu pualarınızı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. lakin bu puanları harcama süresi olan 23 Ocak 2017 tarihidir. Bu süreyi geçirmemeye bakın. Zira bu süreyi geçerseniz 24 ocak 2017 tarihinde world paunlarınız  banka tarafından geri alınacağından eliniz boş mağazadan dönebilirsiniz. TercihKart sahibi iseniz kampanyaya dahil olmanızın bedeli 4,99 TL olacaktır.

Önemli bir diğer mevzu ise yapacağınız alışveriş ve harcamalarınızın World Pos cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Böylece bu yazının da sonuna gelmiş olduk. güncel ve doğru bilgiler için bizi okumaya ve takip etmeye devam edin. Bunun dışında dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konulardan oluşan yazılarımızı da inceleyebilirsiniz. LÜTFEN BU YAZIYI TWİTTER VEYA FACEBOOK İLE PAYLAŞARAK ARKADAŞLARINIZINDA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Akbank Axess Kredi Kartı Yeni Yıl Hediye Kampanyası

Cardfinans 200 TL Yılbaşı Kampanyası

Halkbank Yeni Yıla Özel 100 TL Parafpara Hediye

Garanti Bankası 2017 Şerefine 2’de bir 17 TL Bonus Kampanyası

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin