Vakıfbank SGK Emeklilerine Özel 90.000 TL İhtiyaç Kredisi Ayrıntılar İçeride

Vakıfbank emeklilere özel kredi, Vakıfbank uygun faizli ihtiyaç kredisi özellikleri ve şartları- Değerli emekli okurlarımız, sizlere çok özel bir kredi kampanyası ile sesleniyoruz. Zira herkes gibi sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Emekli maaşınız var ama bu büyük gereksinimlerinizi karşılamada yetersiz oluyor. Kredi çekilecek çekilmesine ama kaçın kurasısınız? Feleğin her türlü çemberinden geçmişsiniz. Ticaretten de az çok anlarsınız. Bu durumda da en uygun kredi arayışı içerisindesiniz.

EMEKLİLERE ÖZEL VAKIFBANK KEDİSİ ÖN BİLGİ

Fazladan hiç bir bankaya para kaptıracak göz yok. Onun yerine torunları sevindirirsiniz. Dolayısıyla özel kredi fırsatlarını ve tekliflerini değerlendirmek istiyorsunuz. Sizde eşiniz de çalışıyor. Belki yatırım için kredi çekeceksiniz, belki seyahat için, belki sağlık için, belkide çocuklarınız için. Madem krediye ihtiyacınız var. o zaman en doğru adreslerden bir tanesindesiniz. Zira bu yazımızda Vakıfbank’ın sizlere özel olarak hazırlayıp sunduğu ihtiyaç kredisinden söz edeceğiz.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ DETAYLARI

Tüm SGK’dan emekli maaşı alan, emekliler bu krediden yararlanabilirler. Düşük faizli kredi alma imkanınız var. Uzun vade ile uygun kredi sizleri bekliyor olacak. Örneğin en yüksek kredi limiti 90 bin liradır. Bu rakam çok çok iyi. İstediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayıca 3 aydan tutun da 48 ay kadar vade yapabilme şansınız var. Ödeme gücünüze göre yani. Birde en düşük faiz oranı %1,15’den başlıyor. En yüksek faiz oranı %1,24’dür.

Dilerseniz kredi tahsis ücreti ödemeden de kredi alabilirsiniz. Farklı farklı ödeme seçenekleriniz de var. Buda artı bir özellik. Örneğin ilk üç ayı ödemesiz olarak şekilde taksitlerinizi erteleyebilirsiniz. Aylık eşit taksitli ödeme imkanınız da var. Maaşını 3 ayda bir alanlar için de üç ayda bir ödeme imkanı var. Birde değişken taksitli ödeme seçeneği de sizlere sunuluyor. Anlayacağınız çekici bir kredi kampanyası hazırlanmış. Tabi daha iyi anlaşılması için aşağıdaki hesaplamaları mutlaka inceleyiniz.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ HESAPLAMA TABLOSU
 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Kredi Vadesi: 48 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,19
 • Kredi Aylık Taksit Ödeme Tutarı: 289,26 
 • Hesaplanan Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL 
 • Efektif Yıllık Faiz Oranı: %18,8922

 

 • Kredi Tutarı: 90.000 TL
 • Kredi Vadesi: 48 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,15
 • Kredi Aylık Taksit Ödeme Tutarı: 2.576,52 
 • Hesaplanan Kredi Tahsis Ücreti: 450 TL 
 • Efektif Yıllık Faiz Oranı: %18,2176

 

 • Kredi Tutarı: 90.000 TL
 • Kredi Vadesi: 48 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,24
 • Kredi Aylık Taksit Ödeme Tutarı: 2.636,99 
 • Hesaplanan Kredi Tahsis Ücreti: Ödemiyorsunuz. (Sıfır lira)
 • Efektif Yıllık Faiz Oranı: %19,3923

 

KREDİ KAMPANYASI AYRINTILARI

%1,24 faiz oranı kredi tahsis ücreti ödemeyenler içindir. Artık sizlerde kendinize göre en hesaplı seçeneği seçebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ise alacağınız kredi tutarının %0,5’i kadar olduğundan değişiklik gösterecektir. Sizlerde hesaplayabilirsiniz. Avantajlı faiz oranları için hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası da yaş, cinsiyet, kredi tutarına göre değişiyor. Allah geçinden versin ama vefat durumunda hayat sigortası devreye girecek ve borcunuzun kalan kısmını ödeyecektir.

ÖRNEK HAYAT SİGORTASI PRİM HESAPLAMALARI

Hayat sigortası rakamları hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için bir iki örnek verelim. Diyelim ki 51 yaşında erkek bir emekli müşterisiniz ve 10 bin lira kredi çekeceksiniz. Bu durumda yıllık ödemeniz gereken hayat sigortası priminiz 122,99 lira olacaktır. Yine aynı kişinin bu defada 90 bin lira çektiğini düşünelim. Yıllık ödemeniz gereken hayat sigortası primi tutarı 1.106,81 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranına vergiler, faiz ve tahsis ücreti dahil edilmiştir.

Son olarak bu kredi faizinden yararlanmak isteyenlerin en az bir asgari ücret tutarında en az Kredi mevduat hesabı açtırmanız gerekiyor. Vakıfbank emeklilere özel kredi kampanyası sizlerinde ilgisini celp ettiyse online başvuru için Vakıfbank web sitesine girebilirsiniz. Ayrıca Şubelerden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın sonuna gelmiş olduk. Aşağıda emekli haberlerinden oluşturduğumuz konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU ÖZEL KREDİ HABERİNİ FACEBOOK VE TWİTTER HESAPLARINIZ İLE PAYLAŞARAK TÜM EMEKLİLERİN DE GÖREBİLMESİNE KATKI SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Ziraat Bankası Emekli Maaş Promosyon Ödemesi Detayları

Sende Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşı Sende 300 Lira Para Puanı Kap

Ziraat Bankası Emekli Sandığı SSK ve Bağkur Maaş Ödeme Günleri

Resimli Anlatım İle Findeks Kredi Notu Sorgulama

 

One thought on “Vakıfbank SGK Emeklilerine Özel 90.000 TL İhtiyaç Kredisi Ayrıntılar İçeride

 • 25 Nisan 2018 tarihinde, saat 21:45
  Permalink

  emeklı maasımı vakıfbanktan alıyorum 20000 tl cekmek ıstıyorum kredı hesaplama aracları 1.39 faız ıslıyor dusuk faızlı kredı nasıl kullanabılırm

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.