Go to ...
Vakıfbank Kredili Bankomat ile 7/24 Paranız Hesabınızda


Vakıfbank Kredili Bankomat 7/24 Nedir? Nasıl Başvurulur?- Sevgili okurlarımız, son zamanlarda gündeme gelen ve rağbet gören ek kredi limitleri bir çok kimse tarafından kullanılmaya başlandı bile. Malumunuz çoğu zaman ufak limitli de olsa acil para ihtiyacımız olabiliyor. Bu durumda krediyle felan uğraşmak istemeyiz. 3- lira para işimizi görür. Ayrıca öyle 48 ay vade ile de uğraşmak istemeyiz. 5 -10 günde bilemedin ay sonunda aldığımız parayı geri öderiz.

VAKIFBANK KREDİLİ BANKOMAT GENEL AÇIKLAMA

Cebimizde paramız bittiğinde ve acil paraya sıkıştığımızda mecburen kredi kartlarımızın nakit avans özelliklerini kullanıyoruz. Lakin bu durumda hem faiz oranları yüksek oluyor hemde ekstradan para cebimizden çıkıyor. Bunun yerine bankalar farklı ürünler üretiyor. Bugün ise vakıfbank’ın nakit ihtiyaçlarınızda sizlere sunduğu bir hizmetten söz edeceğiz. Vakıfbank Kredili Bankomat 7/24 konumuzun temelini oluşturacak. Dilerseniz bu özel konunun tüm ayrıntılarını hep beraber inceleyelim.

VAKIFBANK KREDİLİ BANKOMAT 7/24 ÖZELLİKLERİ

Hesabınızda paranız yok ve ev kiranızı ödemeniz gerekiyor. ayrıca elektrik, telefon ve diğer faturalarında ödemesi geldi. Bu durumda Vakıfbank Kredili Bankomat sizlerin imdadına yetişiyor. İhtiyaç duyduğunuz parayı vakıfbank sizlere sunuyor. EFT, Havale, fatura ödemeleri ve aklınıza gelebilecek tüm banka işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Belirlenen Bankomatik limitiniz dahilinde nakit para da alabilirsiniz. Tabi kullandığınız para için de günlük faiz işletildiğini unutmayın.

VAKIFBANK KREDİLİ BANKOMAT 7/24 BAŞVURU İŞLEMLERİ

Vakıfbank kredili bankomat sayesinde 7 gün 24 saat acil para ihtiyacınızda nakite kavuşabilirsiniz. İsterse hafta sonu olsun, isterse de gece yarısı. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız paranıza anında kavuşabiliyorsunuz. Bu kampanyadan faydalanmak için dilerseniz hemen size en yakın şubeye uğrayabilirsiniz. Bunun dışında internet şubesine giriş yaparak menüler kısmında bulunan Başvurularım kısmından Kredili Bankomat Başvurusuna ulaşabilirsiniz.

Ayrıca cep yani mobil bankacılık ile de başvurunuzu gerçekleştirebilme şansınız var. Yine aynı şekilde giriş yapıyorsunuz ve başvurularım ana linkinin altında yer alan kredili bankomat başvurusuna ulaşabilirsiniz. Açılan yerde de formu doldurmanız yeterli oluyor. İnternet ve cep şubeden yaptığınız başvuruların sözleşmeleri sizlerin e-mail adresine gönderilmektedir. elinizde yazılı olmasını da isterseniz şubeden ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

VAKIFBANK MOBİL ŞUBE İNDİRMEK İÇİN HEMEN TIKLA

SMS İLE KREDİLİ BANKOMAT LİMİTİ ARTIRMA

Limitinizi artırmak isterseniz cep telefonunuzun mesaj bölümünü açın. Ekrana KMH yazıp bir boşluk bırakarak T.C: Kimlik Numaranızı yazın. Tekrar bir boşluk bıraktıktan sonra istediğiniz limiti yazın ve 5724’e mesaj yollayın. Örneğin; KMH 55555555555 3000

VAKIFBANK KREDİLİ BANKOMAT DİĞER ÖZELLİKLER

Bu hesabı kullandınız ve kaç günlüğüne alacağınızı belirttiniz. Örneğin 10 günlük aldınız. Buna göre 10 günlük bir faiz işledi. Merak etmeyin bu ufak bir tutar olacaktır. 10 günün sonunda hesabınızda para olduğu anda borcunuz otomatikman çekilecektir. 10 günün sonunda para bulamazsa dolayısıyla da ödenmeyen her gün için ceza faizi ödemeniz gerekecektir. Dilerseniz yalnızca kredinin faizini kapatarak da krediyi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu sayede de ana parayı dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Başvuruda istenilen belgeleri de sayalım hemen. Bunun için nüfus cüzdanı ve gelir belgesini sunmanız gerekiyor. Değerli okurlarımız, sizlerde vakıfbank müşterisi iseniz bu imkandan yararlanmayı düşünün. Elinizin altında böyle bir imkan olsun. Dünyanın bin bir türlü hali var ve her an paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte burada Kredili Bankomat hemen yardımınıza koşacaktır.

LÜTFEN BU YAZIYI DİĞER VAKIFBANK MÜŞTERİLERİNİN DE GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi

Vakıfbank Worldcard ile Yılbaşı 100 TL Hediye WorldPuan

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Altınlarınız Güvence Altında Büyüsün

 

 

 

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin