Go to ...
Vakıfbank KOBİ’lere Kış Kredisi ile 100 Bin Lira


Vakıfbank 2017 KOBİ’lere Kış Kredisi- Ülkemizde binlerce küçük ve orta halli işletme var. Bu işletmeler bir şekilde piyasada kalarak ileri seviyelere gelmeye ve büyümeye çalışıyorlar. KOBİ’ler; gerek sıcak para döngüsünü gerçekleştirmesi açısında, gerek işçi istihdamı açısından, gerekse de ödenen vergiler açısında bir ülkenin büyümesin de ve uluslararası camiada kendinden söz ettirebilmesi için önemli bir yere sahiptirler. Anlayacağınız KOBİ büyüdükçe ülkede büyür.

VAKIFBANK 2017 KOBİ’LERE KIŞ KREDİSİ GENEL BİLGİ

Ülkemizde KOBİ’lere destek vermek adına KOSGEB görev yapıyor. Lakin her elini kolunu sallayan para alamıyor. Durum böyle olunca da maddi desteğe duyan KOBİ’ler para bulma noktasına bankalara bağımlı oluyorlar. çekmez kaçınılmaz. Bundan dolayı da en karlı ve avantajlı krediyi almak istiyorsunuz. Bankalarda sizin sıcak para döngünüzden yararlanmak adına farklı ve değişik KOBİ kredi kampanyaları düzenliyorlar.

Tabi bizlerde bu kampanyaları yeri geldiğinde güncel bir şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Örneğin yılın ilk günlerinde Vakıfbank’dan KOBİ’lere kampanyası haberi geldi. Bizlerde bu kredi kampanyası nedir? Sizlere ne vadediyor? Avantajları nelerdir? bunları açıklamak istiyoruz. Dilerseniz bir an önce detaylara inelim.

VAKIFBANK 2017 KOBİ’LERE KIŞ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank KOBİ’lere 100 bin lira imkanı sunuyor. Ayrıca uygun faiz oranları ve 36 ay vade seçenekleri ile bu krediden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca ödemelerinizi yapabilmeniz için de 2 farklı şekilde taksit seçeneği imkanı sunuluyor. Dilerseniz aylık eşit taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Dilerseniz de 3 ay erteleyerek taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Bunun dışında Business Card alışverişlerinizde de 100 lira indirim kazanabiliyorsunuz.

Bu fırsatından yararlananlar Businesscard’ınızı kullanarak yapacağınız 5.000 TL’lik harcamalarınızda 100 TL indirim kazanıyorsunuz. Bu arada 5 bin liralık alışveriş için en geç 30 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu kampanyaya katılmak için telefonunuzun SMS uygulamasını açın. KOBİ yazarak bir boşluk bırakın ve kartınızın son 6 rakamını yazmanız gerekiyor. Daha sonrada Avea, Turkcell, Vodofone, hangi operatör olursa olsun 6635’e mesaj yollayın.

Bir kişi yalnızca bir defa yararlanıyor.  Ayrıca 5.000 TL’ye ilk ulaşan 1.000 kişi bu kampanyadna yararlanabiliyor. Bu arada krediden yararlanmak için az biraz acele etmeniz gerekiyor. Zira son başvuru tarihi 31.03.2017 dir. Şahıs firmaları sigortası yapma zorunluluğu bulunuyor.

Saygıdeğer okurlarımız, sizlerde krediye duyuyorsanız detaylı bilgiyi ve faiz oranlarını vakıfbank şubelerinden öğrenebilirsiniz. Şimdilik bizden bu kadar. Ayrıca dilerseniz aşağıda sizleri ilgilendireceğini düşündüğümüz konu galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM KOBİ’LERİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZDEN PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Denizbank ile KOBİ’lere Nefes Kredisi Başvuruları Başladı

KOSGEB KOBİ Proje Destekleme Programı İle 150.000 TL Cepte

Yapı Kredi Bankası KOBİ Ödeme ve Tahsilat Sistemleri ile Muhasebe Yükünden Kurtulun

Tüm Finansman İhtiyaçlarınız İçin Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredileri

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin