Go to ...
Vakıfbank Emeklilere Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi


Vakıfbank emekli kredisi, Vakıfbank emekli kredisi hesaplama, Vakıfbank emekli kredi başvurusu- Google de vakıfbank emekli aramaları üst sıralarda yer aldığına göre Vakıfbank’ı bu banka hizmetinden dolayı tebrik etmek gerekiyor. Çünkü bir çok emekli vakıfbank’ı tercih ediyor. Vakıfbank aslında sadece emeklileri değil tüm müşterileri çekebilmek adına neredeyse büyük özel bankalar ile yarışır hale gelmiş durumda. Tabi bu tatlı rekabetten de en karlı çıkanlar vatandaşlar oluyor.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Herkes gibi emeklilerimiz de krediye ihtiyaç duyuyorlar. Hatta sizlere şunu söyleyeyim emeklilere krediye daha fazla başvuruda bulunuyorlar. Çünkü bu topraklarda yetişmiş insanlar vefakar ve cefakar oluyor. Yalnızca kendini düşünmüyor yani. Kızı evlenecek, çeyiz düzüyor. Oğlu iş hayatına atılacak iş kuruyor. Bir dostu ameliyata girecek masrafları karşılıyor. Bayram geliyor hiç bir ikramdan kaçınmıyorlar. İş böyle olunca da ister istemez kredi ihtiyacı hasıl oluyor.

Bizlerde bu yazımızda Vakıfbank Emeklilere Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi konulu yazıyı derledik. Çünkü kredi çekerken hangi banka daha uygun sorusu herkesin kafasını kurcalıyor. Bundan dolayı da bu yazıyı sizlere alternatif oluşturması adına düzenlenmiş olduk. Dilerseniz vakit kaybetöeden bu özel kredinin ayrıntıları ile sizleri baş başa bırakalım.

VAKIFBANK EMEKLİ PAKETİ

Maaşını vakıfbanktan alan emekliler bir çok avantajada aynı anda sahip olabiliyorlar. Size özel cazip kredi fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Eğer Emekli Maaşınızı 3 aylık periyotlarla alıyorsanız size özel 3 ayda 1 taksit ödemeli ihtiyaç kredisi fırsatından da yararlanabilirsiniz. Size Özel Emekli Transfer Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Kredi Kartınız ve yakınlarınız için çıkaracağınız ek kredi kartı için kart aidat ücreti ödemezsiniz. Hesabınızdan Hesap İşletim Ücreti alınmamaktadır.

Maaşınızı Türkiye’deki istediğiniz VakıfBank Şubesi’nden herhangi bir ücret kesintisi olmadan çekebilirsiniz. Birikimleriniz için size özel cazip Mevduat faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Aracınızla Otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmeniz için HGS etiketini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ayrıca 7/24 Asistans Hizmetleri ile Medikal Destek Hizmetlerinden avantajlı şekilde yararlanabilirsiniz. İnanın ki bu özellikler bir çok bankada yok bile. Ayrıca gayet cazip ve özel avantajlar bulunuyor.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Emekli maaşınızı Vakıfbank’tan alıyorsanız uygun faiz oranı ve kredi tahsis ücreti ile emeklilere özel Taksitli İhtiyaç Kredisi sizleri bekliyor olacak. 10.000 TL üst limitli krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Üstelik bu kredide kefil şartı da aranmıyor. Dilerseniz şimdide ödeme tablosunu inceleyelim.

VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ ÖDEME PLANI

10.000 TL üst limitli krediyi 48 ay vade ve %1,20 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Bu krediyi alırsanız ödemeniz gereken aylık taksit tutarınız 290,01 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 50,00.-TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %19,0616 dır.

10.000 TL üst limitli krediyi 48 ay vade ve %1,19 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Bu krediyi alırsanız ödemeniz gereken aylık taksit tutarınız 289,26 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 50,00.-TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %18,8922 dir. (1 adet yeni düzenli fatura ödeme talimatı tanımlanması halinde geçerli olacaktır.)

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 51 yaşındaki erkek müşteri için 123,04.-TL olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamalarına dahil edilmemiştir.Kredi hayat sigortası kredi tutarına,vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Saygıdeğer büyüklerimiz, bizler sizlere bir alternatif oluşturması adına bu yazıyı oluşturduk. Vakıfbank’ın sizlere sunduğu avantajları ve kredi özelliklerini bir arada görebileceksiniz. Bu kredi bana uyar diyorsanız da en yakın Vakıfbank Şubesine uğramanız gerekecek. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

PTT Kart ve PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT kredi başvurusu yapmak çok kolay

Emekli maaşımın kaç katı kredi alırım alabilirim

EMEKLİLERE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR

LÜTFEN BU YAZIYI EMEKLİLERİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , ,

2 Responses “Vakıfbank Emeklilere Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi”

  1. Kredinotutc
    7 Şubat 2017, 19:23

    Emekli kredisi için sizden talep edilebilecek ek masraflar; vergi ücretleri ve sigorta masrafları olabilir. Bunlar hakkında bilginiz varmıdır ?

  2. 1 Kasım 2016, 15:05

    BEN EMEKLİ MAAŞIMI ON YILA YAKIN VAKIF BANKTAN ALIYORUM BAŞKA BANKADAN KREDİ KARTINDAN TAKİBE DÜŞTÜGÜM İÇİN BANKADAN KREDİ ALAMIYORUM BANA ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRMİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin