Go to ...
Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Altınlarınız Güvence Altında Büyüsün


Vakıfbank altın Çağı Hesabı- Altın uğrunda savaşların yapıldığı değerli maden. Süs eşyalarının en kıymetlisi vede tabi ki de değerlisi. Hem eskilerin hemde yeni neslin yolu da diyebiliriz altınlar için. Altın birikimi geleceğe dair bir nevi teminattır. Hatta en güvenilir birikimde diyebiliriz. Zira hiç bir zaman değerini yitirmez ve giderek değeri artar. Arsa, ev, arabanın bu açıdan garantisi pekte fazla yoktur. Bundan dolayıda tüm toplumda altına yönelme vardır.

VAKIFBANK ALTIN ÇAĞI HESABI GENEL BİLGİ

Lakin toplumda en fazla altın birikririlsede hırsızlık olaylarınında oldukça fazla olduğunu biliyoruz. Geçen bir haberde okudum. Adamın biri eşi ile birlikte yememiş içmemiş ve her ay 2 cumhuriyet altını biriktirmişler. hemde 8 yıl boyunca. ardından hırsızın teki bir gecede bu çiftin tüm emeklerini alıp gitmiş. Arkadaşlar yazık günah. yapmayın artık bunları. Altınlarınızı çıkarın yastık altından ve bir bankada güvenlice büyütün. Bankalar altınlarınıza talip. Bunlardan biride vakıf bak. bugün sizlere vakıfbak altın çağı hesabından söz edeceğiz.

VAKIFBANK ALTIN ÇAĞI HESABI ÖZELLİKLERİ

Hemen en başta söyleyelim; hırsızlardan altınlarınızı kurtarıyorsunuz. Altınlarınızın çalınma riski ortadan kalkmış oluyor. Sizlere de geceleri rahat rahat uyku uyuma işi kalıyor. Bu hesap ile gram cinsinden altın alıp satabilme imkanına kavuşuyorsunuz. Ayrıcada düzenli altın alma talimatı da verebiliyorsunuz. 0,01 gram ve katlarında dilediğiniz zaman altın alabiliyor ve dilediğiniz zamanda satabiliyorsunuz. Ayrıca vadesiz bir depo altın hesabı olma özelliğini de taşımaktadır.

bir hesaptır. Altın değerlendikçe sizin de birikimleriniz değerlenir. Ayrıca Vakıfbank Altın Çağı Hesabından işletim ücreti de alınmıyor. Gram fiyatı üzerinden alırsınız altınları. Yani işçilik ücreti söz konusu değildir. Bunun dışında da alım satım işlemlerinizi vakıfbank şubelerinden, ATM’lerden ve internet şubesinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

VAKIFBANK ALTIN ÇAĞI HESABI AYRINTILARI

Altın çağı hesabınıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Alım satım işlemlerinizi de hafta içi günlerde gerçekleştirebilirsiniz. Bu hesap ile; altın sahteydi, gramajı azdı, işçilik ücreti vardı, çalınma riski vardı tarzındaki sıkıntılar ile karşılaşmazsınız. Altın çağı hesabını Vakıfbank şubelerinden, internetten veya ATM’lerden açabilirsiniz. Şu önemli ayrıntıyı da hemen söyleyelim; Altın alış ve satıl günlük limiti bulunmaktadır. Bu limit ise 20.000 ATL dir.   Günlük işlem limitinizi ayarlamazsanız internet üzerinden alabileceğiniz günlük altın limiti 500 ALT dir.

VAKIFBANK DÜZENLİ ALTIN BİRİKİMİ

Sizlerde altın çağı hesabınızda vereceğiniz talimat ile belirli periyotlar dahilinde istediğiniz kadar altın alabilirsiniz. Düzenli altın birikimi ile ilgili tüm işlemleri vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi internet şubesinden de 24 saat istediğiniz vakit gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde aylık gelirinizin bir bölümü ile gram bazında altın alarak birikim yapmak istiyorsanız, talimatınızı şubelerden verebilirsiniz.

Yada vakıfbank internet kullanıcısı iseniz Altın Çağı başlığı sayesinde de bu birikiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Düzenli altın birikiminin bir de limitinin olduğunu da söyleyelim. Minimum 100 TLmaksimum ise 950.000 TL talimat verebilirsiniz. 1 gram altından tutunda 10 bin gram altına kadar altın birikim talimatı gerçekleştirebilirsiniz. (1 gram ve katı şeklinde.)Düzenli altın talimatınızı iptal ettirmek istiyorsanız saat 15.00’ı unutmayın. Bu saatten sonra yapacağınız başvurularda iptal bir sonraki gün işler.

Değerli dostlarımız, sizlerde güvenli bir şekilde altınlarınızın büyümesini istiyorsanız vakıfbank’ı düşünebilirsiniz. Hem siz her konuda rahatlarsınız hem de ülke ekonomisi büyür. böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Bizi okumaya devam edin.

Cep telefonumdan kredi notumu öğrenebilir miyim?

Türkiye Finans Altın Şube ile Güvenli Altın Biriktirme

Emeklilere Çifte Altın Fırsatı Garantide

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin