Go to ...
Vakıfbank 2017 Halden Anlayan Yılbaşı Kredisi


Vakıfbank 2017 yıl kredisi, vakıfbank yıl başı kredisi, düşük faizli ihtiyaç kredisi- Heyecan dorukta. Bütün dükkanlar ve mağazalar süslenmeye başlandı. Hindiler görücüye çıktı. Mağazalarda hediye paketleri hazırlandı. Belediyeler kendi çapında yılda etkinlikler düzenliyor. Tabi otel programları ve tatil programları da görücüye çıktı. Kimisi gemi seyahatinde yeni yıla girmek istiyor, kimisi kayak merkezlerinde. Ailecek hazırlanan programlar bile var. Tabi bu saydıklarımızın hepsi masraf. Bundan dolayıda aile bütçesini sarsmadan nasıl hayallerimizi gerçekleştiririz bunun cevaplarını bulmaya çalışıyorlar.

VAKIFBANK YILBAŞI KREDİSİ ÖN BİLGİ

Bankalar yukarıda saydığımız masraflarınız için yılbaşına özel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Tabi Vakıfbank’da bunlardan birisi. Bizlerde bu kredi kampanyalarına yer vererek en doğru ve uygun olan krediyi seçmenize yardımcı oluyoruz. Bugün sizler için Vakıfbank Yıl Kredisi kampanyasının detaylarını anlatmaya çalışacağız. Sizlerde vakıfbank ile sadece yeni yıl masraflarınızı değil, tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Eşyalarınızı yenileyebilir, arabanızın bakımını yaptırabilirsiniz. Tabi bunlar sadece bir kaçı. Dilerseniz şimdide bu kredinin detayları ve özellikleri neler bunları görelim.

VAKIFBANK YILBAŞI KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bu kredinin en güzel yanı bankada sıra beklemeden ve zaman kaybı yaşamadan başvurunuzu mesaj ile gerçekleştirebilmeniz. Paranın alamadığı en önemli kavramlardan birisi de zaman. Bundan dolayı işini gücünü bırakamayan kişiler olabilir. Öncelikle cep telefonunuzu açın ve SMS menüsünü açın ardından; Büyük harfler ile KREDI yazıp bir boşluk bırakın. Daha sonra T.C. Kimlik numaranızı yazıp boşluk bıraktıktan sonra Gelirinizi yazın. Ardından da Avea, Vodofone, Turkcell fark etmez 5724’e mesaj gönderin. Daha da iyi anlayabilmeniz için örnek ile açıklayalım; (KREDI 99999999999 3000) Tabi şubelerden de başvuru yapabilme imkanınız var bunu da bir dip not olarak belirtelim.

VAKIFBANK YILBAŞI KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ VE FAİZ ORANLARI NELERDİR?

yıl da herkes krediye ihtiyaç duyduğundan, bu krediye de herkes başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü her ne kadar vatandaşlar için açıklama yaptıysak da esnaflar da ciddi manada krediye ihtiyaç duyuyorlar. Polis, doktor, emekli, belediye çalışanları, ssk lı işçiler, tüm çalışan kesimler kredi başvurusunu yapabilirler. Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay arasındadır. Ayrıca alabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL iken, Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 50.000 TL dir. Faiz oranları ise kredi seçeneğinizi göre değişiyor ama en düşük olan faiz tutarı %1,15 dir. Faiz oranlarınız da kredi rakamları belirliyor. Örneğin; 10 bin liraya kadar olan kredilerde alacağınız faiz oranı %1,17 dir. 10 bin lira üstü kredilerde ise faiz oranı %1,15 dir. Ayrıca kredi tahsisi ücreti ödemek istemiyorum derseniz faiz oranı da %1,25 dir.

ÖRNEK MALİYET
 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Vadesi: 48 Ay
 • Faiz oranı: %1,17
 • Aylık Taksit: 287,77 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL
 • Efektif Yıllık Faiz Oranı: %18,5546

 

 • Kredi Tutarı: 50.000 TL
 • Vadesi: 48 Ay
 • Faiz oranı: %1,15
 • Aylık Taksit: 1431,40 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Efektif Yıllık Faiz Oranı: %18,2175

 

 • Kredi Tutarı: 50.000 TL
 • Vadesi: 48 Ay
 • Faiz oranı: %1,25
 • Aylık Taksit: 1468,76 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: YOK
 • Efektif Yıllık Faiz Oranı: %19,5618

 

MALİYET İLE İLGİLİ DETAYLAR

Vakıfbank yıl kredisine sms ile başvurduğunuzda size yansıyacak olan ücret 0,65 TL dir. Kredi tahsis ücreti de kredinin tutarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Yani kredi tutarınız ne ise onun %0,5’i kredi tahsis ücretinizi verecektir. Ayrıca bu krediden yararlanmak istiyorsanız Hayat Sigortanızı da yaptırmanız şart. Hayat sigortasını da yaş, cinsiyet, kredinin kaç yıllığına alındığı yani vadesi ve miktarı belirliyor. Örnek verecek olursak; 1 yıllık Hayat sigortası yaptırmak isteyen erkek ve 35 yaşındaki erkek bir birey için sigorta bedeli de 35,55 TL olacaktır. Gelir belgenizi alıp nüfus cüzdanınız ile birlikte kredinizi alabiliyorsunuz.

Değerli okurlarımız, böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Ayrıntılı bilgiyi Vakıfbank Şubelerinden alabilirsiniz. Yeni bir kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle… Bizi okumaya ve takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

QNB Finansbank 2017 Yeni Yıl Online İhtiyaç Kredisi

Arçelik ve Beko Alışverişlerinde Kredidakik ile Anında Kredi

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin