Go to ...
Uygun Faizli Fibabanka Taşıt Kredisi Burada


Fibabanka Taşıt Kredisi Hesaplamaları- Artık yeter benimde bir arabam olsun diyorsanız, belkide bu yazı sizler için bir çözüm yolu olacak. Bugün sizlere fibabankanın sizler için hazırlamış olduğu taşıt kredisinden söz edeceğiz. Malumunuz artık bu devirde arabasız olmuyor. Yaş ilerledi. Otobüs bekle, eşya taşı artık ağır geliyor. Soğukta işe yürümek sizin de zorunuza mı gidiyor? Sizlerde bunun için kendinizce para biriktirdiniz ama modelli araçların fiyatı aldı başını gitti.

FİBABANKA TAŞIT KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

kaçınılmaz. Kredi çekilecek ama en uygun olanı hangisi. Sonuçta bizlere de paralar gökten yağmıyor ya. her kuruşun da alın teri var. Çalışıyoruz. Ek mesailer yapıyoruz ve para biriktiriyoruz. Doğal olarak en doğru krediyi seçmekte bizlerinde hakkı. Bizlerde yardımcı olmak adına finabankanın taşıt kredisi kampanyasını sizlere sunmak istedik. İstifade edeceğinizi düşünüyorum. Dilerseniz şimdi de fibabanka neler sunuyor, nelerdir? hep  beraber inceleyelim.

FİBABANKA TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI

Hayalinizdeki otomobili almak fibabank ile çok kolay. Üstelik 2. el veya sıfır kilometre araç fark etmiyor. Uzun vade yapabiliyorsunuz. Aylık ödeyebileceğiniz miktara göre vade yapabiliyoruz. Toplamda 48 ay yapabilirsiniz. Beğendiğiniz arabanın değeri 50 bin liraya kadarsa, fibabanka bu paranın %70’ine kadar kredi veriyor. Yani 35 bin lira kredi alabiliyorsunuz ama 15 bin lirasını da siz veriyorsunuz. Buda güzel bir fırsat anlamına geliyor.

Ayrıca arabanın değeri 50 bin liranın üstündeyse, üstü için de %50 sine kadar kredi alabiliyorsunuz. Bu krediye internet üzerinden başvurmak için BURADAN ilgili sayfasına ulaşabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa da bankaya sunmanız gereken bazı evraklar olacak. Bu evrakları da sayalım; son 6 aya ait maaş bordronuzu sunmanızı gerekiyor. Ayrıca başvuruda nüfus cüzdanınız, 2. el araçlar için ruhsat fotokopisi, sıfır arabalar içinde fatura proforma sunmanız gerekiyor.

Sıfır Kilometre Taşıt Faizleri: 0 – 12 Ay arası kredilerde faiz oranı %1,25, 13 – 24 Ay arası kredilerde faiz oranı %1,29, 25 – 36 Ay arası kredilerde faiz oranı %1,35, 25 – 36 Ay arası kredilerde faiz oranı %1,39

İkinci  Taşıt Faizleri: 0 – 12 Ay arası kredilerde faiz oranı %1,35, 13 – 24 Ay arası kredilerde faiz oranı %1,39, 25 – 36 Ay arası kredilerde faiz oranı %1,45, 25 – 36 Ay arası kredilerde faiz oranı %1,49

0 KM ARAÇLAR İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
  • 50.000 TL Taşıt Kredisini 12 Ay Vade ise alırsanız %1,25 faiz uygulanıyor. Aylık taksit tutarı 4.584,00 TL dir. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 55.008,00 TL olarak hesaplanmış. Verdiler dahil kredi tahsis ücreti 262,5 TL dir. 
  • 50.000 TL Taşıt Kredisini 24 Ay Vade ise alırsanız %1,29 faiz uygulanıyor. Aylık taksit tutarı 2.510,14 TL dir. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 60.243,43 TL olarak hesaplanmış. Verdiler dahil kredi tahsis ücreti 262,5 TL dir.
  • 50.000 TL Taşıt Kredisini 36 Ay Vade ise alırsanız %1,35 faiz uygulanıyor. Aylık taksit tutarı 1.843,94 TL dir. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 66.381,94 TL olarak hesaplanmış. Verdiler dahil kredi tahsis ücreti 262,5 TL dir. 
  • 50.000 TL Taşıt Kredisini 48 Ay Vade ise alırsanız %1,39 faiz uygulanıyor. Aylık taksit tutarı 1.521,94 TL dir. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 72.053,33 TL olarak hesaplanmış. Verdiler dahil kredi tahsis ücreti 262,5 TL dir. 

 

2.EL ARAÇLAR İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
  • 50.000 TL Taşıt Kredisini 12 Ay Vade ise alırsanız %1,35 faiz uygulanıyor. Aylık taksit tutarı 4.618,34 TL dir. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 55.420,02 TL olarak hesaplanmış. Verdiler dahil kredi tahsis ücreti 262,5 TL dir. 
  • 50.000 TL Taşıt Kredisini 24 Ay Vade ise alırsanız %1,39 faiz uygulanıyor. Aylık taksit tutarı 2.545,18 TL dir. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 61.084,34 TL olarak hesaplanmış. Verdiler dahil kredi tahsis ücreti 262,5 TL dir.
  • 50.000 TL Taşıt Kredisini 36 Ay Vade ise alırsanız %1,45 faiz uygulanıyor. Aylık taksit tutarı 1.880,67 TL dir. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 67.704,27 TL olarak hesaplanmış. Verdiler dahil kredi tahsis ücreti 262,5 TL dir. 
  • 50.000 TL Taşıt Kredisini 48 Ay Vade ise alırsanız %1,49 faiz uygulanıyor. Aylık taksit tutarı 1.560,57 TL dir. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 74.907,57 TL olarak hesaplanmış. Verdiler dahil kredi tahsis ücreti 262,5 TL dir.

 

Değerli dostlarımız, sizler için fibabankanın taşıt kredisi kampanyasını sunmaya çalıştık. Umarım ki sizler için de faydalı bir yazı yazabilmişizdir. Tüm hesaplamaları da ortaya koyduk. Şartlar uyuyorsa değerlendirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız. bir yazıda buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZITI ARABA ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK VE TWİTTER HESAPLARINIZ İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Başvurusunda Kredi Notum 0 Sıfır Çıktı Ne Demek?

Fibabanka Güzel Evin Konut Kredisi Paketi

Konut kredisi Borç Transfer İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

50.000 tl taşıt kredisi 48 ay vadeli veren en hesaplı bankalar

 

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin