Go to ...
Uygun Faiz Oranları İle İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda T.C. İle Başvuru


İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Hesaplı ve avantajlı kredi, Sms ile kredi başvurusu- Tıpkı dünya ülkelerinde olduğu gibi, bizim ülkemizde de maddi değeri olan ihtiyaçlar kredi çekilerek karşılanabiliyor. Ev, araba, eğitim, sağlık, düğün, iş, eşya yenileme, seyahat, arsa alma ve daha bir çok ihtiyacımızda bankaların yolunu tutturuyoruz. Çünkü kredi bizler için tek çare oluyor. Tabi bankalar kredi verirken; Kredi sicilinizi ve kredi notunuzun iyi olmasına bakıyor. Dilerseniz BURADAN Kredi Notu Nasıl Sorgulanır? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz.

İŞ BANKASINDAN GÜZEL BİR İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Kredi tek çare oluyor ama uygun faizli kredi tadından yenmiyor. Bankaların faiz oranları aynı değil. Hatta öyle bankalar var ki, faizinden yanına yaklaşılmıyor. Bizlerde diyoruz ki; düşük ödemelisi varken neden daha fazla ödeyesiniz? Bu açıdan bankaların en güzel kredi kampanyalarını sizlere sunuyoruz. Yazımızın devamında ise sizlere sunumunu yapmak istediğimiz kampanya iş bankasından gelecek. Güze bir ihtiyaç kredisi hazırlamışlar. Ayrıca sitemizde bulunan diğer kredi kampanyalarına da mutlaka göz atmanızı öneririz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Sevgili dostlarımız, iş bankası yepyeni bir kredi kampanyası ise sizlerin beğenisi bekliyor. Bu kampanyanın kısa bir süresinin olduğunu da belirtelim. Sizlerde uygun faizler ile kredi almayı planlıyorsanız, biraz hızlı olmanız gerekecek. henüz yeni bir kredi kampanyası olmasına rağmen son başvuru tarihi 04/05/2017 dir. Bunun dışında kredinin en kısa vadesi 3 aydır. En uzun vadesi ise 48 aydır. Burada taksit sayısını belirlerken ödeme gücünüzü göz önünde bulundurursunuz. Uzun vadesi olduğundan ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

FAİZ ORANLARI VE KREDİNİN LİMİTİ

Birde faiz oranlarına değinelim. En düşük faiz oranı %1,19 dur. En yüksek faiz oranı ise %1,27 dir. Faiz oranları uygundur. Ayrıca bu oranları belirleyen unsur kredinin kredinin limitidir. Limit yükseldikçe faiz oranı da düşer. Hemen kredinin limitine de değinelim. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 100 bin liradır. Bu oranda çok çok iyidir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Bu kredinin şartlarından. Birde kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Bu iki şartı taşımanız gerekecek. Haydi şimdide nasıl başvuru yapacağınız belirtelim.

BAŞVURU ADIMLARI

İnternet şubeden, cep şubeden ve telefon bankacılığından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında iş bankası ATM’lerinden ve banka şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Birde T.C. Kimlik Numaranızı kullanarak SMS ile başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Mesaj yolu ile hemen nasıl başvuru yapacağınızı açıklayalım. NAKIT yazıyorsunuz ve aralarına boşluk bırakarak sırasıyla T.C. Kimlik numaranızı, Ne kadar kredi istediğinizi ve aylık gelirinizi yazıyorsunuz. En sonda ise 4402’ye mesajınızı yolluyorsunuz. Örnek: NAKIT 22223333111 25000 2250

10 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Evvela 10.000 TL için hesaplama yapalım. Diyelim ki 10 bin lira kredi ihtiyacınız var. Çok fazla borç sevmediğinizden kredi vadesini de uzun tutmak istemiyorsunuz. 24 Ay benim için yeterli dediğinizi duyar gibiyim. Tabi iş bankasına bu şartlarda kredi almak istediğinizi dediğimizde faiz oranı olarak %1,27 karşımıza çıkıyor. 724kredinotu.com olarak hesaplama yaptık. 24 ay boyunca her ay ödeyeceğiniz kredi taksidi 501 TL olacaktır. Hemen geri ödenecek kredi tutarını hesapladık ve 12.015 TL karşımıza çıktı. Tahsis ücreti 50 TL dir. 35 yaşındaki bir müşteri için hayat sigortası da ortalama olarak 67 TL dir.

50 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Şimdide 50 bin lira ihtiyacınızın olduğunu düşünelim. 50 bin lira yüksek bir tutar olduğundan ödemeyi 48 ay vade ile yapacaksınız. İş bankası bu isteğinize %1,19 faiz oranı ile karşılık veriyor. Kredi tahsis ücreti olarak 250 lira ödemeniz gerekecek. Hayat sigortası yaptırmanız da şart. Buna göre 35 yaşında olduğunuzu varsayarak yıllık hayat sigortası priminin 312 lira olduğunu belirtelim. Taksit tutarınızı hesapladık ve 1.446 lira olduğunu gördük. Toplam geri ödeme tutarınız ise 69421 TL olacaktır.

BU ÖZEL KREDİ KAMPANYASINI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin