Go to ...
TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN KIŞA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU


İş Bankası Faizli İhtiyaç Kampanyası- Yine özel bir haberi ile karşınızdayız. Para herkese lazım olduğundan herkes çözüm yolunu bankalar olarak görüyor. Borçlanmadan pek de bir şey elde edemiyoruz. Mal mülk sahibi olabilmek için de bankalara borçlanarak kredi çekiyoruz. Şuan ki yaşam felsefesi bu yönde. Kimisi faiz ödüyor, kimisi de kar payı. Gerekirse ek mesai yapıyor ama ihtiyaçları noktasında da kimse taviz vermiyor.

KREDİLER İLE İHTİYAÇLARDA ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

Kimseye minnet etmeden bankalardan ihtiyacımız olan krediyi alıp kendimizce değerlendiriyoruz. Dünyalar kadar ihtiyacımız oluyor. Kimisi işini büyütüyor, kimisi eşyaları yeniliyor, kimisi araba alıyor,. Bu örneklerin onlarcasını vermek mümkün. Bankalarda bu isteklerinizi giderebilmeniz için bir birinden güzel kredi kampanyaları düzenliyorlar. İşte tamda bu noktada, hangi bankanın kredi kampanyasını seçmemiz gerekiyor? sorusu haliyle ortaya çıkıyor.

BANKALAR ARASINDA FARKLAR UÇURUMLAR KADAR

Çünkü bankalar babamızın malı değil. Ve kimden ne koparırsa anlayışı var. Bunu ne göre diyorum; onuda hemen açıklayayım. Bir bankaya bakıyorsun 1 kuruş faiz alırken diğerine bakıyorsun 3 kuruş faiz alıyorlar. Bir bankanın tahsis ücreti ile diğer bankanın tahsis ücreti değişebiliyor. Kimisi de tahsis ücreti almıyor. Aynı şekilde hayat sigortaları arasında ki fark uçurum adeta. Bizlerde en doğru tercihi yapabilmeniz adına bankaların kredi haberleri sunmaya çalışıyoruz.

GÜZEL BİR ALTERNATİF İŞ BANKASI KREDİ KAMPANYASI

Bu yazımızı da Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyasına ayırıyoruz. Bu sayede sizlerde özel bir kredi kampanyasını öğrenmiş olacaksınız. Zira gerek faiz oranı ile gerekse de limiti ile dikkatleri üzerinde topluyor. Peki bizlere ne sunuyor? O da yazımızın devamında.

TÜRKİYE İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI DETAYLARI

İş bankası bu kredi kampanyası ile bir kez daha dikkatleri üzerinde topluyor. Çünkü sıkı tutunun ama gelirinize göre toplamda 100 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Bir çok bankayı incelediğimde 10 bin lira ile 50 bin lira arasında kredi kampanyalarının olduğunu görüyorum. Ama yüz bin lira güzel bir limit. Bunun dışında faiz oranı %1,16 ile %1,24 arasında değişiyor. Düşük limit ve vade de faiz oranı biraz daha yüksek oluyor. Limit artınca faizlerde düşüyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANLARI

10 bin lira krediyi 24 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,24 olarak belirlenmiş. Kredi tahsis ücreti 50 lira ve yıllık hayat sigortası primi ise 67 liradır. Aylık ödenecek taksit tutarı 499 liradır. Toplam ödenecek kredi miktarı da 11.954 liradır. Yıllık Maliyet oranı ise %20,0339 olarak ayarlanmış. (Yıllık maliyet oranına ücreti dahil değildir.)

25 bin lira krediyi 36 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,16 olarak belirlenmiş. Kredi tahsis ücreti 125 lira ve yıllık hayat sigortası primi ise 157 liradır. Aylık ödenecek taksit tutarı 888 liradır. Toplam ödenecek kredi miktarı da 31.955 liradır. Yıllık Maliyet oranı ise %18,4836 olarak ayarlanmış. (Yıllık maliyet oranına sigorta ücreti dahil değildir.)

50 bin lira krediyi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,16 olarak belirlenmiş. Kredi tahsis ücreti 250 lira ve yıllık hayat sigortası primi ise 312 liradır. Aylık ödenecek taksit tutarı 1.435 liradır. Toplam ödenecek kredi miktarı da 68.885 liradır. Yıllık Maliyet oranı ise %18,3859 olarak ayarlanmış. (Yıllık maliyet oranına sigorta ücreti dahil değildir.)

100 bin lira krediyi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,16 olarak belirlenmiş. Kredi tahsis ücreti 500 lira ve yıllık hayat sigortası primi ise 624 liradır. Aylık ödenecek taksit tutarı 2.870 liradır. Toplam ödenecek kredi miktarı da 137.770 liradır. Yıllık Maliyet oranı ise %18,3859 olarak ayarlanmış. (Yıllık maliyet oranına sigorta ücreti dahil değildir.)

KREDİYE NASIL YAPABİLİRİM?

Krediye başvuru yapmak isteyenler İş bankası şubesine uğrayabilirsiniz. Bunun dışında internet bankacılığı aracılığı ile ve cep şube aracılığı ile de başvurunuzu yapabilirsiniz. Ha bu arada hem daha fazla bilgi almak hemde bankaya gitmeden kredi başvurusu yapmak isterseniz 0850 724 0 724 nolu telefon şubesini kullanabilirsiniz. Bu arada başvurunuz ne olursa olsun cevabınız mesaj ile hemen sizlere gelecektir. Yani öyle saatlerce bekleme olayı yok.

Kredi başvurunuzu mesaj atarak da tamamlayabilirsiniz. GSM Operatörü ayrımı yapılmadan tüm telefon hatları üzerinden bu mesajı 4402 ye atabilirsiniz. Peki mesaj içeriği ne olacak? Onu da hemen belirtelim. NAKİT yazarak boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazın. Sonra tekrardan araya boşluk bırakarak ne kadar kredi talep ediyorsanız onu yazıyorsunuz ve bir boşluk daha bırakıp aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Örnek olarak; NAKİT 11111111111 15000 2000

Sevgili okurlarımız, özel bir kredi haberinin daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde bu şartlar bana uyar, gerçekten de iyi diyorsanız değerlendirebilirsiniz. Tüm olan biteni sizlere aktarmaya çalıştık. Ayrıca aşağıda sizler için belirttiğimiz frklı konu başlıklarından oluşan galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

20 yıl 240 ay vadeli konut kredisi şartları neler hangi bankalar veriyor

Türkiye Varlık Fonu Nedir? Amacı Nelerdir? Tüm Merak Edilenler Burada
PAYLAŞIM

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM