Go to ...
Türkiye Halk Bankası Bayram Ettiren Kredi Kampanyası


Halkbank 2017 kurban bankası kredi kampanyası, halk bankası bayram ihtiyaç kredisi, Düşük faizli bayram ettiren kredi – Bayram tatilini değerlendirecek olanlara ve artık ertelenemeyecek ihtiyaçlarını gidermek isteyenlere son çağrı. Sitemizi yakından takip edenler, kurban bayramında kredi imkanı sunan bankaları paylaştığımızı bilirler. İşin açıkçası ben artık kampanya olmaz diye düşünüyordum. Lakin bugün itibari ile bir banka daha kurban bayramına özel kredi kampanyasını sizlerin beğenisini sunmuş oldu. Tabi bizim de dikkatimizi hemen çekiverdi.

HALKBANK’TAN KURBAN BAYRAMINA ÖZEL ÇOK HESAPLI KREDİ

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere bu yazıyı Halkbank’a ayırmış olduk. Bayram ettiren kredi kampanyasını ben hızlıca gözden geçirdim. Faiz oranını duyunca şaşırdım. Gerçekten de çok iyi. Keşke Halkbank, bu kampanyayı daha önce sunsaymış diye içimden geçirmeden edemiyorum. Arkadaşlar bu sıralar düşük faizli kredi bulmak gerçekten de kolay değil. Bende uygun krediyi alabilmeniz için bankaların güncel kampanyalarını anında sizlere sunuyorum. Dilerseniz Kurban Bayramının son Kredi kampanyasını hep beraber değerlendirelim.

HALKBANK BAYRAM ETTİREN KREDİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank ihtiyacınız ne olursa olsun, bu bayramda da yanınızda. Sizlerde nakit ihtiyacınızda değerlendirebilirsiniz. Demin yukarıda da belirttiğim gibi faiz oranları gerçekten de çok iyi. Az sonra faiz oranlarına değineceğim. Kredi için belirlenen en üst limit 50.000 TL dir. Kredi tutarı da süper. Ama maaş bordronuzu yada aylık gelir belgenizi sunmanız gerekiyor ki, sizin için de bir üst limit belirlensin. Bunun dışında kredi taksit sayısı için belirlenen en uzun vade sayısı 48 aydır. Kredi tahsis ücreti olarak alacağınız kredi tutarının binde beşi kadar para ödemesi yaparsınız.

Hayat sigortası da artık Allah’ın emri gibi bir şey. Bankaların taviz vermediği tek nokta diyebiliriz. Herkesin hayat sigortası farklı olabiliyor. Çünkü yaş ve cinsiyet faktörleri de işin içine dahil ediliyor.

FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?
  • Halkbank’tan almak istediğiniz kredi tutarı 10.000 TL’ye kadar ise, bankanın sunduğu faiz oranı %1,10 olacaktır. 
  • Halkbank’tan almak istediğiniz kredi tutarı 10.001 TL ile 50.000 TL’ye kadar ise, bankanın sunduğu faiz oranı %1,12 olacaktır. 
  • Halkbank’tan almak istediğiniz kredi tutarı 50.000 TL’ye kadar ise, ve sizde kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız, bankanın sunduğu faiz oranı %1,18 olacaktır. 

 

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILABİLİYOR?

Krediye başvuru yapmak isteyenler halkbank şubesine uğrayabilirler. Ama yanın da mutlaka kimliklerini ve gelir belgelerini de almaları gerekiyor. Ha bir de SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için de yapacağınız şey mesaj ekranına büyük harfler ile olacak şekilde BAYRAM yazmak ve bir boşluk bırakmak. Ardından aralarında birer boşluk olacak şekilde sırasıyla T.C Kimlik Numaranızı, Aylık Gelirinizi ve istediğiniz kredinin tutarını yazmanız gerekiyor. (Örneğin; BAYRAM 66666661111 2350 10000 ) Sizde kendinize göre mesaj metnini düzenlediyseniz şimdide bunu 3452’ye yolluyorsunuz.

BAYRAM ETTİREN KREDİ HESAPLAMALARI

10.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alacağız. Faiz oranı da yukarıda söylediğim gibi %1,10 olacak. Bu oran ise şuan piyasadaki en düşük faiz diyebiliriz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 282,58 TL olacaktır. Bunun dışında ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise 52,50 TL olacaktır. Hayat sigortası çok yüksek olmamakla beraber  sizin için ayrıca hesaplanacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı da %17,3790 yapıyor.

50.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alacağız. Faiz oranı da yukarıda söylediğim gibi %1,12 olacak. Bu oran ise şuan piyasadaki en düşük faiz oranlarında diyebiliriz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 1.420,29 TL olacaktır. Bunun dışında ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise 262,50 TL olacaktır. Hayat sigortası çok yüksek olmamakla beraber  sizin için ayrıca hesaplanacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı da %17,7138 yapıyor.

50.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alacağız. Lakin Kredi Tahsis Ücreti Ödemek İstemiyoruz. Faiz oranı da yukarıda söylediğim gibi %1,18 olacak. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 1.442,255 TL olacaktır. Bunun dışında ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise 262,50 TL olacaktır. Hayat sigortası çok yüksek olmamakla beraber  sizin için ayrıca hesaplanacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı da %18,3798 yapıyor.

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin