Go to ...
Türkiye Finans Altın Şube ile Güvenli Altın Biriktirme


Türkiye Finans Altın Şube- Bir çok kimseler, yatırımlarını altın yönünde yapıyorlar. Aylık 1 cumhuriyet altın biriktiren de var çeyrek altın biriktirenlerde. Bütçesine göre bilezik, yüzük alanlarda var. Kim ne derse desin en güvenli ve en sağlam yatırım aracıdır altın biriktirme iş. Kısa vadeli zarar etmezsiniz uzun vadeli de güzel karlar elde edersiniz. Ayrıca birike birike anlamlı birde servetiniz olmuş olur. İleride bu birikiminizle evde alabilirsiniz, arsada. Değerini kaybetmez yani.

TÜRKİYE FİNANS ALTIN ŞUBE GENEL AÇIKLAMA

Lakin altın biriktirmenin bazı riskleri vardır. Siz 10 yıl boyunca boğazınızdan kesersiniz. Hatta çoluk çocuğun üstünden başından da kesersiniz. Sonra bir bakarsınız hırsızın biri gelir ve tüm emeğinizi alıp gider. İşte bu riskleri ortadan kaldırmak adına bankalar atın hesapları açmaya hatta altın günleri düzenlemeye başladılar. Siz altın ne oldu diye dert etmiyorsunuz. İstediğiniz zaman da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca altınlarınız güvenli bir şekilde değer kazanıyor. Bugün sizler için Türkiye Finans Altın Şube hakkında detaylı bir paylaşımda bulunacağız.

TÜRKİYE FİNANS ALTIN ŞUBE ÖZELLİKLERİ

Her gün farklı bir Türkiye Finans şubesi “Altın Şube” olarak hizmet verir. Altın Şubeler düzenledikleri altın günleriyle bilezikten, zincire, çeyrek altından beşibiryerdeye kadar evinizde sakladığınız altınlarınızı kaybolma, çalınma riski olmadan yatırıma dönüştürmenizi sağlar. Altın günlerinde; tüm takı ve altınlarınız İstanbul Altın Rafinerisi’nden gelen uzmanlar tarafından incelenir, 24 ayar gram bazında değerlenir ve hesabınıza altın olarak yatırılır.

Altın Şubelerimizin aylık listesi sayfamızdan takip edilebilir. Altın ve ziynet eşyalarınızı (bileklik, küpe, künye, kolye ve Cumhuriyet altını gibi tüm takı ve altın çeşitleri) yastık altından çıkarıp değerlendirmek istiyorsanız; Türkiye Finans’ın Altın Şubeleri’ne getirebilirsiniz. Altın Şube’nin Avantajları: Altın Şube ile sakladığınız altınlarınızı çalınma, kaybolma riski, işçilik ücreti, eski-yeni tarih derdi olmadan güvenli bir şekilde yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Hesabınıza 24 saat ulaşabilir, ihtiyaç duymanız halinde nakde çevirebilirsiniz. Dilerseniz birikiminizi Altın Katılma Hesabı‘na aktarıp altının değer kazanmasından elde edeceğiniz kazancın yanı sıra kâr payından da yararlanabilirsiniz.

TÜRKİYE FİNANS GRAM ALTIN

Türkiye Finans Gram Altın: Hediye ya da birikim amaçlı gram altın taleplerinizi tüm Türkiye Finans Şubelerinden hızlı yoldan ve güvenle karşılayabilirsiniz. Türkiye Finans logolu olarak hazırlanan Türkiye Finans Gram Altın’ı 1, 2.5, 5, 10, 20, 50, 100 gr seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Satın alma işleminizi dilerseniz nakit karşılığında dilerseniz altın hesabınızda bulunan altınlarla otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kişiye Özel Gram Altın” siparişi vererek mesajınızı ve/veya adınızı içeren size özel görselli bir kart tasarımıyla sevdiklerinize ayrıcalıklı olduklarını hissettirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz adrese kargo ile gönderebilirsiniz. İAR logolu gram altın satışınızı da Türkiye Finans şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Altınınızın karşılığını nakden alabileceğiniz gibi doğrudan hesabınıza da aktarabilirsiniz. Yüksek tutarlı işlemler için 1 kg ve katları olacak şekilde külçe altın alım satım işlemlerinizi de Türkiye Finans Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TÜRKİYE FİNANS ALTIN ŞUBE ÖZELLİKLERİ

“Kişiye Özel Gram Altın” siparişi vererek mesajınızı ve/veya adınızı içeren size özel görselli bir kart tasarımıyla sevdiklerinize ayrıcalıklı olduklarını hissettirebilirsiniz. “Kişiye Özel Gram Altın” siparişinizin istediğiniz adrese kargo ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kişiye Özel Gram Altın siparişinizi bütün Türkiye Finans şubelerinden verebilirsiniz.

Sevgili dostlarımız, güven dolu bir yatırım için sizlere bir alternatif sunmaya çalıştık. Altınlarınız banka şubelerinde büyüyecek. Hem siz kazanacaksınız hemde ekonomimiz kazanacak. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu yazıyı FACEBOOK ile beğenip paylaşabilir misiniz?

Kredi Notunu Artırma Teknikleri

Kuveytturk İle Faizsiz Konut Finansmanı

Hayalinizdeki Otomobile Kuveytturk Araç Finansmanı ile Kavuşun

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin