Go to ...
TEB Taşıt Kredisi Başvurusu


TEB taşıt kredisi, teb taşıt kredisi faiz oranları, teb taşıt kredisi şartları- Araba eskilerde gerçekten lüks bir araç idi. Ancak köyün zengininde yada mahallenin muhtarında olan özel bir araçtı. Eskiden mahallemizden bir araba geçti mi tüm çocuklar oyunu bırakır, arabanın peşinden koşar dururduk. O derece lükstü. Ama artık günümüz şartları değişti ve arabalarda lüks bir araç olmaktan çıkıp zaruri bir oldular. Hastane, iş, okul vs. her işimizde kullandığımız günlük bir araç.

TEB TAŞIT KREDİSİ ÖN BİLGİ

Hal böyle olunca da herkes ayağını yerden kesebilecek bir araç arıyor. Özellikle de karı koca çalışanların noktasında işleri daha da kolay olduğundan araçları düşünme oranları da daha fazla oluyor. Tabi hemen ceplerindeki paraya bakıyorlar ve ancak arabanın üçte biri kadar paraları olduğunu görüyorlar. Bu durum da bankadan kredi mevzusu ön plana çıkıyor ama hangi bankadan? Bizlerde sizlere banka noktasında bir alternatif oluşturması adına bugün TEB Taşıt Kredisi Başvurusu konusu adı altında bir çok hususa değineceğiz.

TEB TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI

TEB Taşıt Kredisi ile ayaklarınız yerden kesiliyor. Hayalinizdeki otomobile sahip olabilmek için tek yapmanız gereken, şubeye uğrayarak TEB’in avantajlı Taşıt Kredisi’nden yararlanmak. Gerekli belgeleriniz ile TEB şubelerinden araba kredinizi 24 saat içinde kullanabilir ve dilediğiniz otomobile hemen sahip olabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz taşıt kredinizin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır.

TEB Taşıt Kredinizi 48 aya varan uzun vade avantajları ile kullanabilir ve taksitlerinizi rahat rahat ödeyebilirsiniz. Buda oldukça önemli bir husus. Kullanabileceğiniz taşıt kredisi tutarı ;  0 km. taşıtlar için anahtar teslim fiyatının, 2.el taşıtlarda ise kasko bedelinin kadar olan kısmı için %70’i, 50.000 TL’yi aşan kısmı için %50’si olarak uygulanacaktır. 2.el araç alımlarında, alınacak aracın yaş sınırlaması 5’tir. Araç sigortası olan “Benim Arabam Sigortası” hakkında bir kaç söz de belirtelim isterseniz.

BENİM ARABAM SİGORTASI

Benim Arabam aracınızı ve sizi kazalara karşı koruyan geniş kapsamlı araç sigortasıdır. Araçta oluşabilecek hasarların yanında aracı kullanan kişi ve yolcuları da kazalara karşı korur. Benim Arabam Sigortası’nın size sunduğu avantajlar: 0 yaş otomobillerde 1 yıla kadar pert hasarlarda ikame bedeli ödenir. 0 yaş ve ağırlığı 3500 kg’yi geçmeyen hafif ticari araçlarda 6. aya kadar pert hasarlarda yeni ikame bedeli ödenir. Otomobillerde hasar ikame zeyilnamesi primsiz yapılmaktadır.

Ödeme alternatiflerine göre indirimler (Tüm araç tipleri için geçerlidir.) Zurich Sigorta Yardım Hizmetleri (otomobil, minibüs ve kamyonetlerde), Hasar onarım hizmeti (otomobil), Radyo/Teyp ve Cam Onarım Hizmeti(otomobil, minibüs ve kamyonetlerde), Hukuksal Koruma(tüm araç tiplerinde), Anahtar kaybı klozu (otomobil), Araç içindeki özel eşyalar klozu (otomobil), Hırsızlık Klozu, İsteğe bağlı Hasarsızlığı Koruma Klozu (O-sıfır- yaş otomobillerde), Yüksek hasarsızlık indirim oranı

TEB TAŞIT KREDİSİ GEREKLİ BELGELER

Bireysel Taşıt Kredisi için ihtiyaç duyulan belgeler; Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi, Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu, Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, Alınacak aracın proforma faturası, 2. el araçlarda, alınacak aracın ruhsat fotokopisi. Ticari Taşıt Kredisi: Bireysel Taşıt Kredisi için gerekli olan evraklara ek olarak;  Firma ortaklarının ve varsa kefillerin nüfus cüzdanı fotokopisi, Son 3 yıla ait bilanço ve Gelir Tablosu, Güncel Vergi Levhası, Ticaret Sicil Gazetesi, İmza sirküleri gerekmektedir.

TEB TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

20.000 TL Taşıt Kredisini ve %1,35 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı; 602,66 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 105,00 TL dir. Sigorta Masrafı ise 102,00 TL dir. Geri Ödenecek Toplam Tutar 28.927,49 TL olarak hesaplanmıştır. Masraflar Düştüğünde Elinize Geçecek Tutar 19.743,00 TL dir. Yıllık Akdi Faiz Oranı %16,20, KKDF Oranı %15, BSMV Oranı %5 ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı (%) ise %21,6273 dir.

Sevgili okurlarımız, TEB taşıt kredisine dair bir hususa değinmiş olduk. Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Bu yazı dışında aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

TEB Pratik ihtiyaç kredisi

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM PLATFORMLARINDA DA PAYLAŞARAK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

 

 

 

PAYLAŞIM

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM