Go to ...
TEB Pratik ihtiyaç kredisi


TEB Pratik ihtiyaç kredisi- Sizlerde pratik ve şipşak bir kredi ihtiyacı duyuyorsanız doğru yerdesiniz. 724kredinotu.com ailesi olarak bankaların güncel kredi haberlerini sizler için yalın ve sade bir dil ile anlatmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı da yazılarımız oldukça fazla beğenilip rağbet görüyor. Yalan yanlış bilgiler yok. Kafanızdaki soru işaretleriniz kaldırmaya yönelik elimizde veriler ile dilimizin döndüğü kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz.

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Paraya ihtiyaç duymayan birisini tanıyor musunuz? Ben şahsen böyle birini tanımadan. Koç, Sabancı bile kredilere başvuruyor. Krediler hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Öyle yada böyle herkes kredi çekmeye bankalara koşuyor. Lakin bankalarda babasının oğluna kredi vermiyor ya. Kimden ne koparsa o kar anlayışındalar. Madem öyle biz tüketicilerin de en doğru en uygun krediyi bulmamız gerekiyor. İşte bu yazımızda en uygun krediyi bulabilmeniz de bir alternatif olacaktır.

Bankalardaki kredi notumu nasıl öğrenebilirim?

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Acil nakit ihtiyaçlarınız için güzel bir kredi kampanyası yapmış. Tabi bunun tanıtımını yapmak da bize düşüyor. Acil krediye mi ihtiyacınız var? TEB’de bireysel krediniz hazır. Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç ’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir. TEB müşterisi olmasanız bile tüm nakit ihtiyaçlarınız için hemen online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

5.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,55 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 191,78 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 26,00 TL ve Sigorta da 274,92 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 25.2288 dir. 

Tablo örnek tutar için oluşturulmuştur. Sigorta bedeli; istem dışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya gündelik hastane ek teminatlarını içeren Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir.  Aylık ve yıllık maliyet oranlarına  dosya masrafı, sigorta masrafları ve yasal vergiler dahil edilmiştir.

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ GEREKLİ OLAN EVRAKLAR

Bu kredi için Nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi yeterli olmaktadır. Ayrıca Şube dışı kanallardan verilen cevaplar bir ön onay niteliğinde olup kredi başvurusunun  serbestçe değerlendirilmesi ve kredinin kullandırılmasında nihai karar bankaya aittir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir. TEB Pratik İhtiyaç hakkında ayrıntılı bilgi için 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

BAŞVURU VE BAŞVURU TAKİBİ NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi başvurunuzu istediğiniz TEB Şubelerinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz de online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Oturduğunuz yerden online TEB Pratik ihtiyaç kredisi başvurusu için BURAYI tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada hemen 2 dakikada başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Başvuru Takibinizi de BURADAN rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Görüldüğü gibi 2 dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bence muhakkakiyetle değerlendirilmesi gereken kolay bir kredi ama son sözü siz diyecek ve son kararı da siz vereceksiniz. En başta da dediğim gibi biz sadece haber yapıyoruz. Ve bu haber sizler için bir alternatif oluşturuyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız  konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

Turkcell ve Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama

Acil Kredi Veren Bankalar

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Besicilik, ve Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi

LÜTFEN RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin